Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Veľké Ludince

Velke Ludince Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

18
Partits pronosticats
72.2%
Previsibilitat
LWLWLD
Forma recent
1.47
Gols / partit
Veľké Ludince no va rebre targetes vermelles en els últims 40 partits
Proper partit 3. liga - West · dg., 8 de nov. · 12:00
Velke Ludince
VS
Sala
Best Tip
Quota
Confiança 8.0/10
Desbloqueja el pronòstic

Partits recents

DAC II vs Velke Ludince, 3. liga - West, inici a les 09:30. Quotes: 1.78 local, 3.65 empat, 3.65 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.53, confiança 5.0/10. Resultat final 2–0, pronòstic fallat.
FT
DAC II2
Velke Ludince0
▴1.78
▾3.65
▾3.65
1
▴1.78
O2.5
1.53
Sí
1.53
O2.5
1.53
5.0
O2.5
1.535.0
Velke Ludince vs Banik Prievidza, 3. liga - West, inici a les 12:30. Quotes: 2.37 local, 3.45 empat, 2.52 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.41, confiança 5.0/10. Resultat final 3–0, pronòstic fallat.
FT
Velke Ludince3
Banik Prievidza0
▴2.37
▾3.45
▴2.52
2
▴2.52
O2.5
1.45
Sí
1.41
BTTS
1.41
5.0
BTTS
1.415.0
Castkovce vs Velke Ludince, 3. liga - West, inici a les 13:30. Quotes: 1.88 local, 3.70 empat, 3.30 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.46, confiança 5.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Castkovce1
Velke Ludince0
▴1.88
▾3.70
▾3.30
1
▴1.88
O2.5
1.46
Sí
1.46
BTTS
1.46
5.0
BTTS
1.465.0
Velke Ludince vs MSK Senec, 3. liga - West, inici a les 14:00. Quotes: 1.87 local, 3.45 empat, 3.55 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.58, confiança 5.0/10. Resultat final 3–1, pronòstic encertat.
FT
Velke Ludince3
MSK Senec1
▾1.87
▾3.45
▴3.55
1
▾1.87
O2.5
1.62
Sí
1.58
BTTS
1.58
5.0
✓ BTTS
1.585.0
Gabcikovo vs Velke Ludince, 3. liga - West, inici a les 14:00. Quotes: 1.57 local, 4.00 empat, 4.55 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.57, confiança 5.0/10. Resultat final 5–2, pronòstic encertat.
FT
Gabcikovo5
Velke Ludince2
▾1.57
▾4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
1.48
No
2.25
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Velke Ludince vs Belusa, 3. liga - West, inici a les 14:30. Quotes: 2.95 local, 3.45 empat, 2.30 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.37, confiança 5.0/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Velke Ludince2
Belusa2
▴2.95
3.45
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.55
Sí
1.49
X2
▾1.37
5.0
✓ X2
▾1.375.0
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, inici a les 09:30. Quotes: 1.65 local, 3.90 empat, 4.20 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.48, confiança 5.0/10. Resultat final 5–1, pronòstic encertat.
FT
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Sí
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Velke Ludince vs Nove Zamky, 3. liga - West, inici a les 15:00. Quotes: 3.75 local, 3.60 empat, 1.80 visitant. Best Tip: guanya l'equip visitant, quota 1.80, confiança 5.0/10. Resultat final 3–1, pronòstic fallat.
FT
Velke Ludince3
Nove Zamky1
▴3.75
▾3.60
▾1.80
2
▾1.80
O2.5
1.53
No
2.35
2
▾1.80
5.0
2
▾1.805.0
Malacky vs Velke L, 3. liga - West, inici a les 15:30. Quotes: 2.75 local, 3.30 empat, 2.23 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.53, confiança 5.0/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Malacky2
Velke Ludince2
2.75
3.30
2.23
2
2.28
O2.5
1.63
Sí
1.53
BTTS
1.53
5.0
✓ BTTS
1.535.0

Estadístiques de temporada

3. liga - West Eslovàquia · Temporada 2026
12Partits Taxa de victòries 25%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits7512
Victòries303
Empats213
Derrotes246
Gols a favor14418
Gols en contra151429
Mitjana de gols a favor2.00.81.5
Mitjana de gols en contra2.12.82.4
Porteries a zero101
Partits sense marcar224
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local3-0
Visitant-
Derrota més àmplia
Local0-5
Visitant5-1
Més gols marcats
Local3
Visitant2
Més gols encaixats
Local5
Visitant5
Ratxes
Victòries1
Derrotes2
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.567%
8 Partits
Més de 1.550%
6 Partits
Més de 2.533%
4 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Eslovàquia - 3. liga - West
# Equip J G P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Pronòstics d'apostes de Veľké Ludince

Busques pronòstics de Veľké Ludince? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Veľké Ludince generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 18 partits de Veľké Ludince, amb una precisió del Best Tip de 72.2%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de 3. liga - West, Veľké Ludince ha aconseguit 3 victòries, 3 empats i 6 derrotes en 12 partits, marcant 18 gols (1.5 per partit) i encaixant-ne 29, amb 1 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Veľké Ludince continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Veľké Ludince és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.