Empoli U20 Tipy, statistiky a forma
AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
WDLDL
Aktuální forma
1.33
Góly / zápas
Empoli U20: série 5 domácích zápasů bez porážky
Empoli U20: série 9 zápasů s gólem
Empoli U20: žádná červená karta v posledních 18 zápasech
Příští zápas
Campionato Primavera - 1 · po 2. listopadu · 10:00
Empoli U20
VS10:00
Cagliari U20
Best Tip
Kurz
Důvěra
2.4/10
Odemknout predikci
Poslední zápasy
Lecce U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, výkop 10:00. Kurzy: 1.96 domácí, 3.45 remíza, 3.25 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.30, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Lecce U201
Empoli U201Bologna U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, výkop 12:00. Kurzy: 1.83 domácí, 3.62 remíza, 3.56 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.83, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Bologna U202
Empoli U200Lazio U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, výkop 10:00. Kurzy: 1.67 domácí, 3.65 remíza, 4.20 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.67, důvěra 4.9/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Lazio U201
Empoli U201Empoli U20 vs Sassuolo U20, Campionato Primavera - 1, výkop 14:00. Kurzy: 3.70 domácí, 3.54 remíza, 1.83 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.83, důvěra 2.7/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Empoli U201
Sassuolo U202
Konec
1.96
3.45
3.25
1
O2.5
Ano
1X
8.0
✓ 1X
Konec
1.83
3.62
3.56
1
U3.5
Ne
1
3.9
✓ 1
Konec
1.67
3.65
4.20
1
U3.5
Ne
1
4.9
1
Konec
3.70
3.54
1.83
2
U3.5
Ano
2
2.7
✓ 2
Statistiky sezóny
Campionato Primavera - 1
7Zápasy
Procento výher 57%
Přehled výkonů
| Údaj | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 4 | 3 | 7 |
| Výhry | 3 | 1 | 4 |
| Remízy | 1 | 2 | 3 |
| Prohry | 0 | 0 | 0 |
| Vstřelené góly | 8 | 4 | 12 |
| Inkasované góly | 5 | 3 | 8 |
| Průměr vstřelených gólů | 2.0 | 1.3 | 1.7 |
| Průměr inkasovaných gólů | 1.3 | 1.0 | 1.1 |
| Čistá konta | 1 | 1 | 2 |
| Bez vstřeleného gólu | 0 | 0 | 0 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí2-1
Hosté0-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté2
Série
Výhry2
Prohry0
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
7 zápasů
Nad 1.557%
4 zápasů
Nad 2.514%
1 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 20-10 | 18 |
| 2 |
|
9 | 21-12 | 18 |
| 3 |
|
9 | 15-10 | 16 |
| 4 |
|
9 | 18-14 | 15 |
| 5 |
|
8 | 13-11 | 15 |
| 6 |
|
9 | 21-22 | 15 |
| 7 |
|
9 | 16-12 | 13 |
| 8 |
|
9 | 14-10 | 13 |
| 9 |
|
9 | 15-12 | 13 |
| 10 |
|
9 | 15-12 | 13 |
| 11 |
|
9 | 13-12 | 12 |
| 12 |
|
8 | 12-17 | 11 |
| 13 |
|
9 | 17-18 | 10 |
| 14 |
|
9 | 9-11 | 10 |
| 15 |
|
9 | 10-13 | 10 |
| 16 |
|
9 | 9-11 | 9 |
| 17 |
|
9 | 16-20 | 9 |
| 18 |
|
9 | 13-19 | 7 |
| 19 |
|
9 | 12-20 | 6 |
| 20 |
|
9 | 8-21 | 5 |
Bilance týmu Empoli U20 v aktuální sezóně Campionato Primavera - 1: odehrané zápasy 7, výhry 4, remízy 3, prohry 0, vstřelené góly 12 (1.7 na zápas), inkasované góly 8 a čistá konta 2.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Empoli U20 zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Empoli U20 je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.