Empoli U20 Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
5
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
LWDLDL
Legutóbbi forma
1.33
Gólok / mérkőzés
Empoli U20 hazai pályán veretlen az utóbbi 5 mérkőzésen
Empoli U20 gólt szerzett az utóbbi 9 mérkőzésen
Empoli U20 nem kapott piros lapot az utóbbi 18 mérkőzésen
Még nincsenek tippek
A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.
Legutóbbi meccsek
Lecce U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, kezdés 10:00. Odds: hazai 1.96, döntetlen 3.45, vendég 3.25. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.30, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Lecce U201
Empoli U201Bologna U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, kezdés 12:00. Odds: hazai 1.83, döntetlen 3.62, vendég 3.56. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.83, megbízhatóság 3.9/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Bologna U202
Empoli U200Lazio U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, kezdés 10:00. Odds: hazai 1.67, döntetlen 3.65, vendég 4.20. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.67, megbízhatóság 4.9/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Lazio U201
Empoli U201Empoli U20 vs Sassuolo U20, Campionato Primavera - 1, kezdés 14:00. Odds: hazai 3.70, döntetlen 3.54, vendég 1.83. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.83, megbízhatóság 2.7/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Empoli U201
Sassuolo U202
Vége
1.96
3.45
3.25
1
O2.5
Igen
1X
8.0
✓ 1X
Vége
1.83
3.62
3.56
1
U3.5
Nem
1
3.9
✓ 1
Vége
1.67
3.65
4.20
1
U3.5
Nem
1
4.9
1
Vége
3.70
3.54
1.83
2
U3.5
Igen
2
2.7
✓ 2
Szezonstatisztikák
Campionato Primavera - 1
7Mérkőzések
Győzelmi arány 57%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 4 | 3 | 7 |
| Győzelmek | 3 | 1 | 4 |
| Döntetlenek | 1 | 2 | 3 |
| Vereségek | 0 | 0 | 0 |
| Lőtt gólok | 8 | 4 | 12 |
| Kapott gólok | 5 | 3 | 8 |
| Lőtt gólok átlaga | 2.0 | 1.3 | 1.7 |
| Kapott gólok átlaga | 1.3 | 1.0 | 1.1 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 1 | 1 | 2 |
| Gól nélküli mérkőzések | 0 | 0 | 0 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai2-1
Vendég0-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég2
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek0
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5100%
7 Mérkőzések
Több mint 1.557%
4 Mérkőzések
Több mint 2.514%
1 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 20-10 | 18 |
| 2 |
|
9 | 21-12 | 18 |
| 3 |
|
9 | 15-10 | 16 |
| 4 |
|
9 | 18-14 | 15 |
| 5 |
|
8 | 13-11 | 15 |
| 6 |
|
9 | 21-22 | 15 |
| 7 |
|
9 | 16-12 | 13 |
| 8 |
|
9 | 14-10 | 13 |
| 9 |
|
9 | 15-12 | 13 |
| 10 |
|
9 | 15-12 | 13 |
| 11 |
|
9 | 13-12 | 12 |
| 12 |
|
8 | 12-17 | 11 |
| 13 |
|
9 | 17-18 | 10 |
| 14 |
|
9 | 9-11 | 10 |
| 15 |
|
9 | 10-13 | 10 |
| 16 |
|
9 | 9-11 | 9 |
| 17 |
|
9 | 16-20 | 9 |
| 18 |
|
9 | 13-19 | 7 |
| 19 |
|
9 | 12-20 | 6 |
| 20 |
|
9 | 8-21 | 5 |
Az aktuális Campionato Primavera - 1 idényben Empoli U20 mérlege 7 mérkőzés után 4 győzelem, 3 döntetlen és 0 vereség; 12 lőtt gól (meccsenként 1.7), 8 kapott gól és 2 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Empoli U20-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
Empoli U20 csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.