Empoli U20 Voorspellingen, statistieken & vorm
AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.
5
Voorspelde wedstrijden
–
Voorspelbaarheid
WDLDL
Recente vorm
1.33
Goals / wedstrijd
Empoli U20 is thuis ongeslagen in de laatste 5 wedstrijden
Empoli U20 scoorde in de laatste 9 wedstrijden
Empoli U20 kreeg geen rode kaarten in de laatste 18 wedstrijden
Volgende wedstrijd
Campionato Primavera - 1 · ma 2 nov · 10:00
Empoli U20
VS10:00
Cagliari U20
Best Tip
Quotering
Vertrouwen
2.4/10
Voorspelling ontgrendelen
Recente wedstrijden
Lecce U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, aftrap 10:00. Quoteringen: 1.96 thuis, 3.45 gelijkspel, 3.25 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.30, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Lecce U201
Empoli U201Bologna U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, aftrap 12:00. Quoteringen: 1.83 thuis, 3.62 gelijkspel, 3.56 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.83, vertrouwen 3.9/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Bologna U202
Empoli U200Lazio U20 vs Empoli U20, Campionato Primavera - 1, aftrap 10:00. Quoteringen: 1.67 thuis, 3.65 gelijkspel, 4.20 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.67, vertrouwen 4.9/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Lazio U201
Empoli U201Empoli U20 vs Sassuolo U20, Campionato Primavera - 1, aftrap 14:00. Quoteringen: 3.70 thuis, 3.54 gelijkspel, 1.83 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.83, vertrouwen 2.7/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Empoli U201
Sassuolo U202
Eind
1.96
3.45
3.25
1
O2.5
Ja
1X
8.0
✓ 1X
Eind
1.83
3.62
3.56
1
U3.5
Nee
1
3.9
✓ 1
Eind
1.67
3.65
4.20
1
U3.5
Nee
1
4.9
1
Eind
3.70
3.54
1.83
2
U3.5
Ja
2
2.7
✓ 2
Seizoensstatistieken
Campionato Primavera - 1
7Wedstrijden
Winpercentage 57%
Prestatieoverzicht
| Statistiek | Thuis | Uit | Totaal |
|---|---|---|---|
| Wedstrijden | 4 | 3 | 7 |
| Overwinningen | 3 | 1 | 4 |
| Gelijkspelen | 1 | 2 | 3 |
| Nederlagen | 0 | 0 | 0 |
| Doelpunten voor | 8 | 4 | 12 |
| Doelpunten tegen | 5 | 3 | 8 |
| Gem. doelpunten voor | 2.0 | 1.3 | 1.7 |
| Gem. doelpunten tegen | 1.3 | 1.0 | 1.1 |
| Clean sheets | 1 | 1 | 2 |
| Niet gescoord | 0 | 0 | 0 |
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis2-1
Uit0-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit2
Reeksen
Winst2
Verlies0
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gescoord
Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.5100%
7 Wedstrijden
Over 1.557%
4 Wedstrijden
Over 2.514%
1 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden
Spelers
Geen spelersgegevens beschikbaar
Stand
| # | Team | G | D | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 20-10 | 18 |
| 2 |
|
9 | 21-12 | 18 |
| 3 |
|
9 | 15-10 | 16 |
| 4 |
|
9 | 18-14 | 15 |
| 5 |
|
8 | 13-11 | 15 |
| 6 |
|
9 | 21-22 | 15 |
| 7 |
|
9 | 16-12 | 13 |
| 8 |
|
9 | 14-10 | 13 |
| 9 |
|
9 | 15-12 | 13 |
| 10 |
|
9 | 15-12 | 13 |
| 11 |
|
9 | 13-12 | 12 |
| 12 |
|
8 | 12-17 | 11 |
| 13 |
|
9 | 17-18 | 10 |
| 14 |
|
9 | 9-11 | 10 |
| 15 |
|
9 | 10-13 | 10 |
| 16 |
|
9 | 9-11 | 9 |
| 17 |
|
9 | 16-20 | 9 |
| 18 |
|
9 | 13-19 | 7 |
| 19 |
|
9 | 12-20 | 6 |
| 20 |
|
9 | 8-21 | 5 |
In het huidige Campionato Primavera - 1-seizoen speelde Empoli U20 7 wedstrijden, met 4 overwinningen, 3 gelijkspelen en 0 nederlagen. De ploeg scoorde 12 doelpunten (1.7 per wedstrijd), kreeg er 8 tegen en hield 2 keer de nul.
NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Empoli U20 blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.
Empoli U20 is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.