Zambrow Tipy, statistiky a forma
AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
LDWWW
Aktuální forma
2.07
Góly / zápas
Olimpia Zambrów: série 8 zápasů s gólem
Olimpia Zambrów: série 16 zápasů s více než 1.5 gólu
Příští zápas
III Liga - Group 1 · so 7. listopadu · 12:00
Zambrow
VS
Jagiellonia II
Best Tip
Kurz
Důvěra
5.6/10
Odemknout predikci
Poslední zápasy
LKS Lodz II vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, výkop 11:00. Kurzy: 1.97 domácí, 3.60 remíza, 3.15 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.38, důvěra 5.5/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
LKS Lodz II 3
Zambrow2Olimpia Zambrow vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 2.35 domácí, 3.65 remíza, 3.05 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.36, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Zambrow1
Mlawa1Lomza vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 6.30 domácí, 4.75 remíza, 1.60 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.17, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Lomza0
Zambrow2Olimpia Zambrow vs Lechia T. Mazowiecki, III Liga - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 2.50 domácí, 3.75 remíza, 3.10 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.47, důvěra 6.3/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Zambrow3
T. Mazowiecki0Weszlo vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 1.62 domácí, 4.65 remíza, 5.10 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.62, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–3, tip nevyšel.
Weszlo1
Zambrow3
Konec
1.97
3.60
3.15
1
O2.5
Ano
ODG
5.5
✓ ODG
Konec
▾2.35
▾3.65
▴3.05
1
O2.5
Ano
ODG
8.0
✓ ODG
Konec
▴6.30
▴4.75
▾1.60
2
O2.5
Ano
X2
8.0
✓ X2
Konec
▾2.50
▾3.75
▴3.10
1
O2.5
Ano
1X
6.3
✓ 1X
Konec
▴1.62
▾4.65
▾5.10
1
O2.5
Ano
1
8.0
1
Statistiky sezóny
III Liga - Group 1
15Zápasy
Procento výher 40%
Přehled výkonů
| Údaj | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 8 | 7 | 15 |
| Výhry | 3 | 3 | 6 |
| Remízy | 2 | 1 | 3 |
| Prohry | 3 | 3 | 6 |
| Vstřelené góly | 19 | 12 | 31 |
| Inkasované góly | 14 | 17 | 31 |
| Průměr vstřelených gólů | 2.4 | 1.7 | 2.1 |
| Průměr inkasovaných gólů | 1.8 | 2.4 | 2.1 |
| Čistá konta | 2 | 1 | 3 |
| Bez vstřeleného gólu | 0 | 2 | 2 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí5-0
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí1-3
Hosté5-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí4
Hosté5
Série
Výhry3
Prohry2
Penalty
7/ 7
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.587%
13 zápasů
Nad 1.560%
9 zápasů
Nad 2.540%
6 zápasů
Nad 3.513%
2 zápasů
Nad 4.57%
1 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 30-17 | 32 |
| 2 |
|
15 | 30-15 | 31 |
| 3 |
|
15 | 36-28 | 27 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 29-23 | 25 |
| 6 |
|
15 | 29-24 | 25 |
| 7 |
|
15 | 25-22 | 25 |
| 8 |
|
15 | 25-22 | 24 |
| 9 |
|
15 | 31-31 | 21 |
| 10 |
|
15 | 27-27 | 20 |
| 11 |
|
15 | 28-25 | 19 |
| 12 |
|
15 | 27-30 | 18 |
| 13 |
|
15 | 19-24 | 18 |
| 14 |
|
15 | 25-30 | 17 |
| 15 |
|
15 | 25-29 | 15 |
| 16 |
|
15 | 28-41 | 14 |
| 17 |
|
15 | 17-30 | 14 |
| 18 |
|
15 | 16-35 | 4 |
Bilance týmu Olimpia Zambrów v aktuální sezóně III Liga - Group 1: odehrané zápasy 15, výhry 6, remízy 3, prohry 6, vstřelené góly 31 (2.1 na zápas), inkasované góly 31 a čistá konta 3.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Olimpia Zambrów zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Olimpia Zambrów je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.