Zambrow Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
5
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
LDWWW
Legutóbbi forma
2.07
Gólok / mérkőzés
Olimpia Zambrów gólt szerzett az utóbbi 8 mérkőzésen
Olimpia Zambrów utóbbi 16 mérkőzésén rendre 1,5 gólnál több esett
Következő mérkőzés
III Liga - Group 1 · nov. 7., Szo · 12:00
Zambrow
VS
Jagiellonia II
Best Tip
Odds
Megbízhatóság
5.6/10
Tipp feloldása
Legutóbbi meccsek
LKS Lodz II vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.97, döntetlen 3.60, vendég 3.15. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.38, megbízhatóság 5.5/10. Végeredmény 3–2, a tipp bejött.
LKS Lodz II 3
Zambrow2Olimpia Zambrow vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.35, döntetlen 3.65, vendég 3.05. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.36, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Zambrow1
Mlawa1Lomza vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, kezdés 14:00. Odds: hazai 6.30, döntetlen 4.75, vendég 1.60. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.17, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Lomza0
Zambrow2Olimpia Zambrow vs Lechia T. Mazowiecki, III Liga - Group 1, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.50, döntetlen 3.75, vendég 3.10. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.47, megbízhatóság 6.3/10. Végeredmény 3–0, a tipp bejött.
Zambrow3
T. Mazowiecki0Weszlo vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, kezdés 14:00. Odds: hazai 1.62, döntetlen 4.65, vendég 5.10. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.62, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–3, a tipp nem jött be.
Weszlo1
Zambrow3
Vége
1.97
3.60
3.15
1
O2.5
Igen
BTTS
5.5
✓ BTTS
Vége
▾2.35
▾3.65
▴3.05
1
O2.5
Igen
BTTS
8.0
✓ BTTS
Vége
▴6.30
▴4.75
▾1.60
2
O2.5
Igen
X2
8.0
✓ X2
Vége
▾2.50
▾3.75
▴3.10
1
O2.5
Igen
1X
6.3
✓ 1X
Vége
▴1.62
▾4.65
▾5.10
1
O2.5
Igen
1
8.0
1
Szezonstatisztikák
III Liga - Group 1
15Mérkőzések
Győzelmi arány 40%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 8 | 7 | 15 |
| Győzelmek | 3 | 3 | 6 |
| Döntetlenek | 2 | 1 | 3 |
| Vereségek | 3 | 3 | 6 |
| Lőtt gólok | 19 | 12 | 31 |
| Kapott gólok | 14 | 17 | 31 |
| Lőtt gólok átlaga | 2.4 | 1.7 | 2.1 |
| Kapott gólok átlaga | 1.8 | 2.4 | 2.1 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 2 | 1 | 3 |
| Gól nélküli mérkőzések | 0 | 2 | 2 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai5-0
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai1-3
Vendég5-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai5
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég5
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek2
Tizenegyesek
7/ 7
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.587%
13 Mérkőzések
Több mint 1.560%
9 Mérkőzések
Több mint 2.540%
6 Mérkőzések
Több mint 3.513%
2 Mérkőzések
Több mint 4.57%
1 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 30-17 | 32 |
| 2 |
|
15 | 30-15 | 31 |
| 3 |
|
15 | 36-28 | 27 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 29-23 | 25 |
| 6 |
|
15 | 29-24 | 25 |
| 7 |
|
15 | 25-22 | 25 |
| 8 |
|
15 | 25-22 | 24 |
| 9 |
|
15 | 31-31 | 21 |
| 10 |
|
15 | 27-27 | 20 |
| 11 |
|
15 | 28-25 | 19 |
| 12 |
|
15 | 27-30 | 18 |
| 13 |
|
15 | 19-24 | 18 |
| 14 |
|
15 | 25-30 | 17 |
| 15 |
|
15 | 25-29 | 15 |
| 16 |
|
15 | 28-41 | 14 |
| 17 |
|
15 | 17-30 | 14 |
| 18 |
|
15 | 16-35 | 4 |
Az aktuális III Liga - Group 1 idényben Olimpia Zambrów mérlege 15 mérkőzés után 6 győzelem, 3 döntetlen és 6 vereség; 31 lőtt gól (meccsenként 2.1), 31 kapott gól és 3 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Olimpia Zambrów-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
Olimpia Zambrów csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.