1. Fotbalové predikce
  2. Ligy
  3. Ostrovets FC
Ostrovets FC

Ostrovets FC Tipy, statistiky a forma

Tržní hodnota: €1.20m
KEY INSIGHT Ostrovets FC je v posledních 8 zápasech bez výhry
TREND Ostrovets FC inkasoval alespoň 1 gól v posledních 7 zápasech
TREND Ostrovets FC měl v posledních 7 zápasech over 1.5 gólu

Aktuální forma

LDDLL
4 Predikované zápasy
50% Míra úspěšnosti

AI predikce

Poháněno NerdyTips

11:00

Ukončeno
Ostrovets FC
Ostrovets FC
1 : 3
Lida
Lida
3.5
3.5
1.85

X

3.5

O2.5

1.51

YES

1.49

GG

1.49
5/10

09:00

Ukončeno
red card Niva
Niva
2 : 0
Ostrovets FC
Ostrovets FC
1.64
3.75
4.3

1

1.64

O2.5

1.4

YES

1.46

O2.5

1.4
5.1/10

11:30

Ukončeno
Ostrovets FC
Ostrovets FC
1 : 1
FC Energetik-Bgu Minsk
Energetik-Bgu M red card
5.5
4.5
1.41

1

5.5

O2.5

1.46

YES

1.65

GG

1.65
5/10

11:00

Ukončeno
FC Slutsk
FC Slutsk
1 : 1
Ostrovets FC
Ostrovets FC
1.27
4.9
8.1

1

1.27

O2.5

1.39

NO

2.02

1

1.27
5/10

10:00

Ukončeno
Shakhter
Shakhter Soligorsk
4 : 1
Ostrovets FC
Ostrovets FC
1.71
3.85
3.75

1

1.71

O2.5

1.44

YES

1.49

1

1.71
5/10

Tipy a předpovědi pro Ostrovets FC

Hledáte tipy na Ostrovets FC? NerdyTips nabízí fotbalové tipy pro Ostrovets FC generované umělou inteligencí pomocí našeho algoritmu NT Apex. Dosud jsme analyzovali 4 zápasů s účastí Ostrovets FC s úspěšností nejlepšího tipu 50%. Tipy zahrnují Konečný výsledek, Under/Over, Oba týmy skórují, Správné skóre, xG, Rohy a Držení míče.

V aktuální sezóně 1. Division zaznamenal Ostrovets FC 2 výher, 9 remíz a 5 proher v 16 zápasech, vstřelil 18 gólů (1.1 na zápas) a inkasoval 23, přičemž udržel 3 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Ostrovets FC činí €1.20m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Ostrovets FC zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Ostrovets FC je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 160 lig.

1. DivisionBelarus • Sezóna 2026
Přehled výkonů
StatDomácíHostéCelkem
Zápasy8816
Výhry112
Remízy459
Prohry325
Vstřelené góly9918
Obdržené góly111223
Průměr vstřelených gólů1.11.11.1
Průměr obdržených gólů1.41.51.4
Čistá konta213
Bez vstřeleného gólu224
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí 3-2
Hosté 1-3
Nejtěžší porážka
Domácí 2-3
Hosté 4-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí 3
Hosté 3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí 3
Hosté 4
Série
Výhry 1
Prohry 1
Penalty
5 / 5
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časování karet
0-15 2
31-45 5
46-60 8
61-75 8
76-90 3
29 Žluté
0 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 75%
12 Zápasy
Over 1.5 25%
4 Zápasy
Over 2.5 13%
2 Zápasy
Over 3.5 0%
0 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Hráč Věk Poz Hod
A. Konev
A. Konev
21 DEF -
S. Gomonov
S. Gomonov
20 MID -
I. Bondarenko
I. Bondarenko
20 FWD -
I. Tolkachev
I. Tolkachev
21 FWD -
Y. Volovik
Y. Volovik
32 MID -
G. Skripnik
G. Skripnik
20 MID -
Y. Bara
Y. Bara
26 MID -
E. Semenov
E. Semenov
37 MID -
M. Sokolovskiy
M. Sokolovskiy
19 MID -
A. Bakinovskiy
A. Bakinovskiy
23 MID -
Z. Kondratovich
Z. Kondratovich
24 MID -
D. Khvostovich
D. Khvostovich
24 MID -
V. Yatskevich
V. Yatskevich
23 MID -
M. Lotysh
M. Lotysh
24 MID -
M. Pilipenko
M. Pilipenko
22 MID -
E. Shashko
E. Shashko
21 DEF -
V. Dak
V. Dak
22 DEF -
N. Kachur
N. Kachur
21 DEF -
D. Turovets
D. Turovets
22 DEF -
A. Tretjak
A. Tretjak
24 DEF -
V. Belashevich
V. Belashevich
24 DEF -
G. Zhernosek
G. Zhernosek
20 DEF -
A. Bely
A. Bely
28 GK -
V. Yukhnovich
V. Yukhnovich
22 GK -
S. Boldysh
S. Boldysh
21 GK -