Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Ostrovets FC

Ostrovets Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.30m Ø 21.9 1. Division
13
Ennustatud mängud
76.9%
Ennustatavuse määr
WLDWWW
Hiljutine vorm
2.13
Väravad / mäng
Ostrovets FC lõi värava kõigis viimases 10 mängus
Ostrovets FC: viimases 9 mängus löödi üle 1.5 värava
Ostrovets FC lõi viimases 14 mängus värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Ostrovets FC vs FC Slutsk, 1. Division, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 5.15 koduvõit, 4.20 viik, 1.45 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.45, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Ostrovets 2
Slutsk1
▴5.15
▴4.20
▾1.45
2
▾1.45
O2.5
1.56
Ei
2.00
2
▾1.45
5.0
2
▾1.455.0
Ostrovets FC vs Slonim, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.90 koduvõit, 3.55 viik, 2.07 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldus 2.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ostrovets1
Slonim2
2.90
3.55
2.07
X2
1.31
O2.5
1.72
Jah
1.64
X2
1.31
2.0
✓ X2
1.312.0
Uni Minsk vs Ostrovets FC, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.75 koduvõit, 3.55 viik, 2.17 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 3.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Uni Minsk1
Ostrovets1
▴2.75
▴3.55
▾2.17
X
▴3.55
U3.5
1.34
Jah
1.65
U3.5
1.34
3.0
✓ U3.5
1.343.0
Orsha vs Ostrovets FC, 1. Division, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.60 koduvõit, 3.90 viik, 2.15 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.37, usaldus 2.0/10. Lõppseis 2–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Orsha2
Ostrovets3
▾2.60
▴3.90
▴2.15
X2
▴1.37
O2.5
▴1.43
Ei
▾2.60
X2
▴1.37
2.0
✓ X2
▴1.372.0
Ostrovets FC vs Volna, 1. Division, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.35 koduvõit, 3.60 viik, 2.47 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.41, usaldus 7.2/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ostrovets 2
Volna0
▾2.35
▾3.60
▴2.47
1
▾2.35
O2.5
1.52
Jah
1.48
1X
▾1.41
7.2
✓ 1X
▾1.417.2
Smorgon vs Ostrovets FC, 1. Division, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.55 viik, 2.95 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldus 4.7/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Smorgon0
Ostrovets1
▾2.05
▴3.55
▴2.95
1
▾2.05
O2.5
1.52
Jah
1.48
1X
▾1.30
4.7
1X
▾1.304.7
Ostrovets FC vs Bumprom, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.35 koduvõit, 3.40 viik, 1.95 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.51, usaldus 1.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ostrovets2
BumProm Gomel1
▴3.35
▾3.40
1.95
2
1.95
O2.5
1.51
Jah
1.49
O2.5
1.51
1.6
✓ O2.5
1.511.6
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.50 viik, 2.57 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.38, usaldus 6.2/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Jah
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2
Ostrovets FC vs Osipovichy, 1. Division, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 3.70 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ostrovets2
Osipovichy 0
1.90
3.70
3.25
1
1.90
O2.5
1.46
Jah
1.47
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0

Hooaja statistika

1. Division Valgevene · Hooaeg 2026
31Mängud Võidumäär 32%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud161531
Võidud5510
Viigid5712
Kaotused639
Löödud väravad222143
Sisse lastud väravad232043
Keskm. löödud väravad1.41.41.4
Keskm. sisse lastud väravad1.41.31.4
Nullimängud437
Mängud väravata224
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil4-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Seeriad
Võit4
Kaotus2
Penaltid
12/ 12
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–4
0-15
8–2
16-30
3–4
31-45
9–11
46-60
8–7
61-75
13–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-156
16-303
31-457
46-6015
61-7513
76-909
56Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.587%
27 mängu
Üle 1.539%
12 mängu
Üle 2.513%
4 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
A. Konev A. Konev 21 DEF -
S. Gomonov S. Gomonov 20 MID -
I. Bondarenko I. Bondarenko 20 FWD -
I. Tolkachev I. Tolkachev 21 FWD -
Y. Volovik Y. Volovik 32 MID -
G. Skripnik G. Skripnik 20 MID -
Y. Bara Y. Bara 26 MID -
E. Semenov E. Semenov 37 MID -
M. Sokolovskiy M. Sokolovskiy 19 MID -
A. Bakinovskiy A. Bakinovskiy 23 MID -
Z. Kondratovich Z. Kondratovich 24 MID -
D. Khvostovich D. Khvostovich 24 MID -
V. Yatskevich V. Yatskevich 23 MID -
M. Lotysh M. Lotysh 24 MID -
M. Pilipenko M. Pilipenko 22 MID -
E. Shashko E. Shashko 21 DEF -
V. Dak V. Dak 22 DEF -
N. Kachur N. Kachur 21 DEF -
D. Turovets D. Turovets 22 DEF -
A. Tretjak A. Tretjak 24 DEF -
V. Belashevich V. Belashevich 24 DEF -
G. Zhernosek G. Zhernosek 20 DEF -
A. Bely A. Bely 28 GK -
V. Yukhnovich V. Yukhnovich 22 GK -
S. Boldysh S. Boldysh 21 GK -

Tabel

Valgevene - 1. Division
# Meeskond M V P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Ostrovets FC ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Ostrovets FC ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Ostrovets FC meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 13 mängu, milles on osalenud Ostrovets FC, parima vihje täpsusega 76.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 1. Division hooajal on Ostrovets FC saavutanud 10 võitu, 12 viiki ja 9 kaotust 31 mängus, lüües 43 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 43, sealhulgas 7 mängu väravat sisse laskmata.

Ostrovets FC hinnanguline turuväärtus on praegu €1.30m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Ostrovets FC ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Ostrovets FC on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.