Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Ostrovets FC

Ostrovets Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€1.30m Ø 21.9 1. Division
13
Прогнозирани мачове
76.9%
Предвидимост
WLDWWW
Скорошна форма
2.13
Голове / мач
Ostrovets FC отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Ostrovets FC имаше над 1.5 гола в последните 9 мача
Ostrovets FC отбеляза гол в последните 14 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Ostrovets FC срещу FC Slutsk, 1. Division, начален час 12:00. Коефициенти: домакин 5.15, равен 4.20, гост 1.45. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.45, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–1, губеща прогноза.
Край
Ostrovets 2
Slutsk1
▴5.15
▴4.20
▾1.45
2
▾1.45
O2.5
1.56
Не
2.00
2
▾1.45
5.0
2
▾1.455.0
Ostrovets FC срещу Slonim, 1. Division, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.90, равен 3.55, гост 2.07. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.31, увереност 2.0/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Ostrovets1
Slonim2
2.90
3.55
2.07
X2
1.31
O2.5
1.72
Да
1.64
X2
1.31
2.0
✓ X2
1.312.0
Uni Minsk срещу Ostrovets FC, 1. Division, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.75, равен 3.55, гост 2.17. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.34, увереност 3.0/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Uni Minsk1
Ostrovets1
▴2.75
▴3.55
▾2.17
X
▴3.55
U3.5
1.34
Да
1.65
U3.5
1.34
3.0
✓ U3.5
1.343.0
Orsha срещу Ostrovets FC, 1. Division, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 2.60, равен 3.90, гост 2.15. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.37, увереност 2.0/10. Краен резултат 2–3, печеливша прогноза.
Край
Orsha2
Ostrovets3
▾2.60
▴3.90
▴2.15
X2
▴1.37
O2.5
▴1.43
Не
▾2.60
X2
▴1.37
2.0
✓ X2
▴1.372.0
Ostrovets FC срещу Volna, 1. Division, начален час 12:00. Коефициенти: домакин 2.35, равен 3.60, гост 2.47. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.41, увереност 7.2/10. Краен резултат 2–0, печеливша прогноза.
Край
Ostrovets 2
Volna0
▾2.35
▾3.60
▴2.47
1
▾2.35
O2.5
1.52
Да
1.48
1X
▾1.41
7.2
✓ 1X
▾1.417.2
Smorgon срещу Ostrovets FC, 1. Division, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 2.05, равен 3.55, гост 2.95. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.30, увереност 4.7/10. Краен резултат 0–1, губеща прогноза.
Край
Smorgon0
Ostrovets1
▾2.05
▴3.55
▴2.95
1
▾2.05
O2.5
1.52
Да
1.48
1X
▾1.30
4.7
1X
▾1.304.7
Ostrovets FC срещу Bumprom, 1. Division, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 3.35, равен 3.40, гост 1.95. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.51, увереност 1.6/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Ostrovets2
BumProm Gomel1
▴3.35
▾3.40
1.95
2
1.95
O2.5
1.51
Да
1.49
O2.5
1.51
1.6
✓ O2.5
1.511.6
Minsk II срещу Ostrovets FC, 1. Division, начален час 15:30. Коефициенти: домакин 2.30, равен 3.50, гост 2.57. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.38, увереност 6.2/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Да
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2
Ostrovets FC срещу Osipovichy, 1. Division, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 1.90, равен 3.70, гост 3.25. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.25, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–0, печеливша прогноза.
Край
Ostrovets2
Osipovichy 0
1.90
3.70
3.25
1
1.90
O2.5
1.46
Да
1.47
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0

Сезонна статистика

1. Division Беларус · Сезон 2026
31Мачове Процент победи 32%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове161531
Победи5510
Равенства5712
Загуби639
Вкарани голове222143
Допуснати голове232043
Средно вкарани голове1.41.41.4
Средно допуснати голове1.41.31.4
Сухи мрежи437
Без вкаран гол224
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-1
Гост1-3
Най-тежка загуба
Домакин1-4
Гост4-1
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост4
Серии
Победи4
Загуби2
Дузпи
12/ 12
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
2–4
0-15
8–2
16-30
3–4
31-45
9–11
46-60
8–7
61-75
13–5
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0-156
16-303
31-457
46-6015
61-7513
76-909
56Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.587%
27 мача
Над 1.539%
12 мача
Над 2.513%
4 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
A. Konev A. Konev 21 DEF -
S. Gomonov S. Gomonov 20 MID -
I. Bondarenko I. Bondarenko 20 FWD -
I. Tolkachev I. Tolkachev 21 FWD -
Y. Volovik Y. Volovik 32 MID -
G. Skripnik G. Skripnik 20 MID -
Y. Bara Y. Bara 26 MID -
E. Semenov E. Semenov 37 MID -
M. Sokolovskiy M. Sokolovskiy 19 MID -
A. Bakinovskiy A. Bakinovskiy 23 MID -
Z. Kondratovich Z. Kondratovich 24 MID -
D. Khvostovich D. Khvostovich 24 MID -
V. Yatskevich V. Yatskevich 23 MID -
M. Lotysh M. Lotysh 24 MID -
M. Pilipenko M. Pilipenko 22 MID -
E. Shashko E. Shashko 21 DEF -
V. Dak V. Dak 22 DEF -
N. Kachur N. Kachur 21 DEF -
D. Turovets D. Turovets 22 DEF -
A. Tretjak A. Tretjak 24 DEF -
V. Belashevich V. Belashevich 24 DEF -
G. Zhernosek G. Zhernosek 20 DEF -
A. Bely A. Bely 28 GK -
V. Yukhnovich V. Yukhnovich 22 GK -
S. Boldysh S. Boldysh 21 GK -

Класиране

Беларус - 1. Division
# Отбор М Г Т
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Прогнози и съвети за залагания за Ostrovets FC

Търсите прогнози за Ostrovets FC? NerdyTips предлага футболни прогнози за Ostrovets FC, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 13 мача с участието на Ostrovets FC с точност на Best Tip от 76.9%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на 1. Division Ostrovets FC записа 10 победи, 12 равенства и 9 загуби в 31 мача, отбелязвайки 43 гола (1.4 на мач) и допускайки 43, при 7 мача без допуснат гол.

Ostrovets FC в момента има приблизителна пазарна стойност от €1.30m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Ostrovets FC остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Ostrovets FC е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.