Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Ostrovets FC

Ostrovets Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€1.30m Ø 21.9 1. Division
13
Voorspelde wedstrijden
76.9%
Voorspelbaarheid
WLDWWW
Recente vorm
2.13
Goals / wedstrijd
Ostrovets FC scoorde in alle laatste 10 wedstrijden
Ostrovets FC had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 9 wedstrijden
Ostrovets FC scoorde in de laatste 14 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Ostrovets FC vs FC Slutsk, 1. Division, aftrap 12:00. Quoteringen: 5.15 thuis, 4.20 gelijkspel, 1.45 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.45, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 2–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Ostrovets 2
Slutsk1
▴5.15
▴4.20
▾1.45
2
▾1.45
O2.5
1.56
Nee
2.00
2
▾1.45
5.0
2
▾1.455.0
Ostrovets FC vs Slonim, 1. Division, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.90 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.07 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.31, vertrouwen 2.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Ostrovets1
Slonim2
2.90
3.55
2.07
X2
1.31
O2.5
1.72
Ja
1.64
X2
1.31
2.0
✓ X2
1.312.0
Uni Minsk vs Ostrovets FC, 1. Division, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.75 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.17 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.34, vertrouwen 3.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Uni Minsk1
Ostrovets1
▴2.75
▴3.55
▾2.17
X
▴3.55
U3.5
1.34
Ja
1.65
U3.5
1.34
3.0
✓ U3.5
1.343.0
Orsha vs Ostrovets FC, 1. Division, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.60 thuis, 3.90 gelijkspel, 2.15 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.37, vertrouwen 2.0/10. Eindstand 2–3, tip uitgekomen.
Eind
Orsha2
Ostrovets3
▾2.60
▴3.90
▴2.15
X2
▴1.37
O2.5
▴1.43
Nee
▾2.60
X2
▴1.37
2.0
✓ X2
▴1.372.0
Ostrovets FC vs Volna, 1. Division, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.35 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.47 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.41, vertrouwen 7.2/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Ostrovets 2
Volna0
▾2.35
▾3.60
▴2.47
1
▾2.35
O2.5
1.52
Ja
1.48
1X
▾1.41
7.2
✓ 1X
▾1.417.2
Smorgon vs Ostrovets FC, 1. Division, aftrap 15:00. Quoteringen: 2.05 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.95 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.30, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Smorgon0
Ostrovets1
▾2.05
▴3.55
▴2.95
1
▾2.05
O2.5
1.52
Ja
1.48
1X
▾1.30
4.7
1X
▾1.304.7
Ostrovets FC vs Bumprom, 1. Division, aftrap 14:00. Quoteringen: 3.35 thuis, 3.40 gelijkspel, 1.95 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.51, vertrouwen 1.6/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Ostrovets2
BumProm Gomel1
▴3.35
▾3.40
1.95
2
1.95
O2.5
1.51
Ja
1.49
O2.5
1.51
1.6
✓ O2.5
1.511.6
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, aftrap 15:30. Quoteringen: 2.30 thuis, 3.50 gelijkspel, 2.57 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.38, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Ja
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2
Ostrovets FC vs Osipovichy, 1. Division, aftrap 16:00. Quoteringen: 1.90 thuis, 3.70 gelijkspel, 3.25 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.25, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Ostrovets2
Osipovichy 0
1.90
3.70
3.25
1
1.90
O2.5
1.46
Ja
1.47
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0

Seizoensstatistieken

1. Division Wit-Rusland · Seizoen 2026
31Wedstrijden Winpercentage 32%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden161531
Overwinningen5510
Gelijkspelen5712
Nederlagen639
Doelpunten voor222143
Doelpunten tegen232043
Gem. doelpunten voor1.41.41.4
Gem. doelpunten tegen1.41.31.4
Clean sheets437
Niet gescoord224
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-1
Uit1-3
Zwaarste nederlaag
Thuis1-4
Uit4-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit4
Reeksen
Winst4
Verlies2
Strafschoppen
12/ 12
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
2–4
0-15
8–2
16-30
3–4
31-45
9–11
46-60
8–7
61-75
13–5
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0-156
16-303
31-457
46-6015
61-7513
76-909
56Geel
2Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.587%
27 Wedstrijden
Over 1.539%
12 Wedstrijden
Over 2.513%
4 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Cijfer
A. Konev A. Konev 21 DEF -
S. Gomonov S. Gomonov 20 MID -
I. Bondarenko I. Bondarenko 20 FWD -
I. Tolkachev I. Tolkachev 21 FWD -
Y. Volovik Y. Volovik 32 MID -
G. Skripnik G. Skripnik 20 MID -
Y. Bara Y. Bara 26 MID -
E. Semenov E. Semenov 37 MID -
M. Sokolovskiy M. Sokolovskiy 19 MID -
A. Bakinovskiy A. Bakinovskiy 23 MID -
Z. Kondratovich Z. Kondratovich 24 MID -
D. Khvostovich D. Khvostovich 24 MID -
V. Yatskevich V. Yatskevich 23 MID -
M. Lotysh M. Lotysh 24 MID -
M. Pilipenko M. Pilipenko 22 MID -
E. Shashko E. Shashko 21 DEF -
V. Dak V. Dak 22 DEF -
N. Kachur N. Kachur 21 DEF -
D. Turovets D. Turovets 22 DEF -
A. Tretjak A. Tretjak 24 DEF -
V. Belashevich V. Belashevich 24 DEF -
G. Zhernosek G. Zhernosek 20 DEF -
A. Bely A. Bely 28 GK -
V. Yukhnovich V. Yukhnovich 22 GK -
S. Boldysh S. Boldysh 21 GK -

Stand

Wit-Rusland - 1. Division
# Team G D P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 31 46-59 36
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 31 43-66 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Ostrovets FC voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Ostrovets FC voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Ostrovets FC op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 13 wedstrijden met Ostrovets FC geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 76.9%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige 1. Division-seizoen speelde Ostrovets FC 31 wedstrijden, met 10 overwinningen, 12 gelijkspelen en 9 nederlagen. De ploeg scoorde 43 doelpunten (1.4 per wedstrijd), kreeg er 43 tegen en hield 7 keer de nul.

Ostrovets FC heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €1.30m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Ostrovets FC blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Ostrovets FC is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.