1. Hjem
  2. Ligaer
  3. Team Rhino
Team Rhino

Team Rhino Forudsigelser, statistik og form

Markedsværdi: -
KEY INSIGHT Team Rhino havde under 2.5 mål i 100% af de seneste 12 kampe
TREND Team Rhino har ikke vundet i de seneste 6 kampe
TREND Team Rhino havde under 2.5 mål i de seneste 12 kampe

Seneste form

LLLLW
6 Forudsagte kampe
100% Forudsigelighed

AI-forudsigelser

Drevet af NerdyTips

12:30

Afsluttet
red card Greater T
Greater Tomorrow
1 : 2
Team Rhino
Team Rhino
2.92
2.8
2.65

X

2.8

U1.5

2.04

NO

1.52

U1.5

2.04
5/10

11:30

Afsluttet
Team Rhino
Team Rhino
0 : 1
Medina United
Medina U
2.55
2.95
3.3

2

3.3

U2.5

1.36

NO

1.55

U2.5

1.36
4/10

11:30

Afsluttet
Steve Biko
Steve Biko
1 : 0
Team Rhino
Team Rhino red card
2.48
2.72
2.95

X

2.72

U1.5

2.04

NO

1.52

U1.5

2.04
5/10

11:30

Afsluttet
Team Rhino
Team Rhino
0 : 1
Fortune
Fortune
2.72
2.75
2.8

1X

1.37

U1.5

2.02

NO

1.48

NG

1.48
6.2/10

11:00

Afsluttet
Real B
Real de Banjul
1 : 0
Team Rhino
Team Rhino
1.87
3.3
4.5

X2

1.9

U2.5

1.47

NO

1.45

U2.5

1.47
2.8/10

11:00

Afsluttet
Team Rhino
Team Rhino
2 : 0
Hawks
Hawks
2.9
2.9
2.55

1X

1.45

U2.5

1.41

NO

1.47

U2.5

1.41
2.7/10

11:00

Afsluttet
Falcons
Falcons
0 : 0
Team Rhino
Team Rhino
2.3
2.77
3.2

2

3.2

U1.5

2.07

NO

1.48

U1.5

2.07
5.9/10

Team Rhino forudsigelser og oddstips

Leder du efter Team Rhino forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Team Rhino drevet af vores algoritme, NT Apex. Til dato har vi analyseret 6 kampe med Team Rhino med en bedste-tip nøjagtighed på 100%. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle GFA League-sæson har Team Rhino opnået 6 sejre, 7 uafgjorte og 9 nederlag i 22 kampe, scoret 18 mål (0.8 per kamp) og lukket 19 ind, med 7 kampe uden indkasserede mål.

Team Rhino har i øjeblikket en anslået markedsværdi på -.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Team Rhino forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

GFA LeagueGambia • Sæson 2025
Præstationsoversigt
StatistikHjemmeUdeTotal
Kampe111122
Sejre246
Uafgjorte437
Nederlag549
Scorede mål10818
Indkasserede mål11819
Gns. scorede mål0.90.70.8
Gns. indkasserede mål1.00.70.9
Kampe uden bagmål347
Kampe uden scoring549
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme 4-1
Ude 1-2
Største nederlag
Hjemme 1-3
Ude 2-1
Flest scorede mål
Hjemme 4
Ude 2
Flest indkasserede mål
Hjemme 3
Ude 2
Serier
Sejre 2
Nederlag 2
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0 Gule
2 Røde
Scorede mål
Over 0.5 59%
13 Kampe
Over 1.5 14%
3 Kampe
Over 2.5 5%
1 Kampe
Over 3.5 5%
1 Kampe
Over 4.5 0%
0 Kampe
Ingen tilgængelige spillerdata