Senyo Forudsigelser, statistik og form
AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.
Ø 31.4 NB III - Keleti
4
Forudsagte kampe
–
Forudsigelighed
LDLLLW
Seneste form
1
Mål / kamp
Sényő Carnifex havde over 2.5 mål i 83% af de seneste 12 kampe
Sényő Carnifex har ikke vundet i de seneste 9 kampe
Sényő Carnifex har ikke vundet på udebane i de seneste 6 kampe
Ingen forudsigelser endnu
Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.
Seneste kampe
Senyo Carnifex vs Fuzesabony, NB III - Northeast, kampstart 16:00. Odds: 2.20 hjemme, 3.40 uafgjort, 2.90 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.55, tillid 2.7/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ind.
Senyo2
Fuzesabony2Senyo Carnifex vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, kampstart 16:00. Odds: 4.60 hjemme, 4.25 uafgjort, 1.87 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.65, tillid 4.9/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ikke ind.
Senyo0
Tiszafuredi2Eger vs Senyo Carnifex, NB III - Northeast, kampstart 16:00. Odds: 2.05 hjemme, 3.60 uafgjort, 2.95 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.32, tillid 5.0/10. Slutresultat 3–0, tippet gik ind.
Eger3
Senyo0DEAC vs Senyo Carnifex, NB III - Northeast, kampstart 15:00. Odds: 1.15 hjemme, 6.40 uafgjort, 12.50 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder med mindst 2 mål, odds 1.65, tillid 5.0/10. Slutresultat 6–0, tippet gik ind.
DEAC6
Senyo0Odds: 3.00 hjemme, 3.50 uafgjort, 2.05 ude. Best Tip: hjemmeholdet scorer, odds 1.25, tillid 5.2/10. Slutresultat 1–0.
Senyo1
DEAC0Odds: 1.75 hjemme, 3.75 uafgjort, 3.60 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 2.00, tillid 2.6/10. Slutresultat 3–3.
BKV Előre3
Senyo3Odds: 2.75 hjemme, 3.80 uafgjort, 2.05 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.41, tillid 1.5/10. Slutresultat 0–3.
Senyo0
Putnok3Odds: 4.00 hjemme, 5.00 uafgjort, 1.50 ude. Best Tip: udeholdet vinder, odds 1.50, tillid 8.4/10. Slutresultat 2–1.
Hidasnemeti2
Senyo1Odds: 2.10 hjemme, 3.60 uafgjort, 2.75 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.40, tillid 2.9/10. Slutresultat 2–1.
Senyo2
Fuzesgyar.1
Slut
▴2.20
▾3.40
▴2.90
2
U3.5
Nej
X2
2.7
✓ X2
Slut
▾4.60
▴4.25
▴1.87
2
O2.5
Ja
O2.5
4.9
O2.5
Slut
2.05
3.60
2.95
1
O2.5
Nej
1X
5.0
✓ 1X
Slut
1.15
6.40
12.50
1
O2.5
Nej
H1
5.0
✓ H1
Slut
3.00
3.50
2.05
1X
O2.5
Ja
HS
5.2
HS
Slut
1.75
3.75
3.60
2
O2.5
Nej
X2
2.6
X2
Slut
2.75
3.80
2.05
X2
O2.5
Ja
O2.5
1.5
O2.5
Slut
4.00
5.00
1.50
2
O2.5
Ja
2
8.4
2
Slut
2.10
3.60
2.75
2
U3.5
Ja
U3.5
2.9
U3.5
Sæsonstatistik
NB III - Northeast
29Kampe
Sejrsprocent 24%
Præstationsoversigt
| Statistik | Hjemme | Ude | Total |
|---|---|---|---|
| Kampe | 14 | 15 | 29 |
| Sejre | 4 | 3 | 7 |
| Uafgjorte | 4 | 2 | 6 |
| Nederlag | 6 | 10 | 16 |
| Scorede mål | 18 | 12 | 30 |
| Indkasserede mål | 29 | 43 | 72 |
| Gns. scorede mål | 1.3 | 0.8 | 1.0 |
| Gns. indkasserede mål | 2.1 | 2.9 | 2.5 |
| Kampe uden bagmål | 3 | 1 | 4 |
| Kampe uden scoring | 4 | 8 | 12 |
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme3-0
Ude2-3
Største nederlag
Hjemme2-6
Ude6-0
Flest scorede mål
Hjemme4
Ude3
Flest indkasserede mål
Hjemme6
Ude6
Serier
Sejre2
Nederlag5
Straffespark
4/ 4
100.00% Scoret
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.559%
17 Kampe
Over 1.528%
8 Kampe
Over 2.514%
4 Kampe
Over 3.53%
1 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe
Spillere
Ingen tilgængelige spillerdata
I den aktuelle NB III - Northeast-sæson har Sényő Carnifex opnået 7 sejre, 6 uafgjorte og 16 nederlag i 29 kampe, scoret 30 mål (1.0 per kamp) og lukket 72 ind, med 4 kampe uden indkasserede mål.
NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Sényő Carnifex-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.
Sényő Carnifex er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.