Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Sényő Carnifex

Senyo Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

Ø 31.4 NB III - Keleti
4
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LDLLLW
Πρόσφατη φόρμα
1
Γκολ / αγώνα
Sényő Carnifex είχε over 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
Sényő Carnifex δεν έχει νίκη στους τελευταίους 9 αγώνες
Sényő Carnifex δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 6 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Senyo Carnifex vs Fuzesabony, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.20, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 2.90. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 2.7/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Senyo2
Fuzesabony2
▴2.20
▾3.40
▴2.90
2
▴2.90
U3.5
1.37
NG
2.15
X2
▾1.55
2.7
✓ X2
▾1.552.7
Senyo Carnifex vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.60, ισοπαλία 4.25, φιλοξενούμενη 1.87. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.65, εμπιστοσύνη 4.9/10. Τελικό σκορ 0–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Senyo0
Tiszafuredi2
▾4.60
▴4.25
▴1.87
2
▴1.87
O2.5
▴1.65
GG
▴1.68
O2.5
▴1.65
4.9
O2.5
▴1.654.9
Eger vs Senyo Carnifex, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.05, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 2.95. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Eger3
Senyo0
2.05
3.60
2.95
1
2.05
O2.5
1.55
NG
2.37
1X
1.32
5.0
✓ 1X
1.325.0
DEAC vs Senyo Carnifex, NB III - Northeast, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.15, ισοπαλία 6.40, φιλοξενούμενη 12.50. Best Tip: η γηπεδούχος να κερδίσει με 2+ γκολ διαφορά, απόδοση 1.65, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 6–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
DEAC6
Senyo0
1.15
6.40
12.50
1
1.15
O2.5
1.36
NG
1.73
H1
1.65
5.0
✓ H1
1.655.0
Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.00, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.05. Best Tip: να σκοράρει η γηπεδούχος, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 5.2/10. Τελικό σκορ 1–0.
Τέλος
Senyo1
DEAC0
3.00
3.50
2.05
1X
1.66
O2.5
1.60
GG
1.50
HS
1.25
5.2
HS
1.255.2
Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.75, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 3.60. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 2.00, εμπιστοσύνη 2.6/10. Τελικό σκορ 3–3.
Τέλος
BKV Előre3
Senyo3
1.75
3.75
3.60
2
3.60
O2.5
1.60
NG
2.10
X2
2.00
2.6
X2
2.002.6
Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.75, ισοπαλία 3.80, φιλοξενούμενη 2.05. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.41, εμπιστοσύνη 1.5/10. Τελικό σκορ 0–3.
Τέλος
Senyo0
Putnok3
2.75
3.80
2.05
X2
1.37
O2.5
1.41
GG
1.38
O2.5
1.41
1.5
O2.5
1.411.5
Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.00, ισοπαλία 5.00, φιλοξενούμενη 1.50. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 8.4/10. Τελικό σκορ 2–1.
Τέλος
Hidasnemeti2
Senyo1
4.00
5.00
1.50
2
1.50
O2.5
1.50
GG
1.68
2
1.50
8.4
2
1.508.4
Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.10, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 2.75. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 2.9/10. Τελικό σκορ 2–1.
Τέλος
Senyo2
Fuzesgyar.1
2.10
3.60
2.75
2
2.75
U3.5
1.40
GG
1.57
U3.5
1.40
2.9
U3.5
1.402.9

Στατιστικά σεζόν

NB III - Northeast Ουγγαρία · Σεζόν 2025
29Αγώνες Ποσοστό νικών 24%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες141529
Νίκες437
Ισοπαλίες426
Ήττες61016
Γκολ υπέρ181230
Γκολ κατά294372
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.30.81.0
Μ.Ο. γκολ κατά2.12.92.5
Χωρίς παθητικό314
Αγώνες χωρίς γκολ4812
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας2-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας2-6
Εκτός έδρας6-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας6
Εκτός έδρας6
Σερί
Νίκες2
Ήττες5
Πέναλτι
4/ 4
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
5–10
0-15
5–6
16-30
4–7
31-45
8–13
46-60
4–11
61-75
4–13
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.559%
17 Αγώνες
Over 1.528%
8 Αγώνες
Over 2.514%
4 Αγώνες
Over 3.53%
1 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Στη φετινή σεζόν της NB III - Northeast, η Sényő Carnifex κατέγραψε 7 νίκες, 6 ισοπαλίες και 16 ήττες σε 29 αγώνες, σκοράροντας 30 γκολ (1.0 ανά αγώνα) με 72 κατά και 4 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Sényő Carnifex παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Sényő Carnifex είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.