Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Sényő Carnifex

Senyo Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

Ø 31.4 NB III - Keleti
4
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LDLLLW
Hiljutine vorm
1
Väravad / mäng
Sényő Carnifex: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Sényő Carnifex on viimases 9 mängus jäänud võiduta
Sényő Carnifex on võõrsil viimases 6 mängus jäänud võiduta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Senyo Carnifex vs Fuzesabony, NB III - Northeast, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.40 viik, 2.90 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.55, usaldus 2.7/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Senyo2
Fuzesabony2
▴2.20
▾3.40
▴2.90
2
▴2.90
U3.5
1.37
Ei
2.15
X2
▾1.55
2.7
✓ X2
▾1.552.7
Senyo Carnifex vs Tiszafuredi VSE, NB III - Northeast, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 4.60 koduvõit, 4.25 viik, 1.87 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.65, usaldus 4.9/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Senyo0
Tiszafuredi2
▾4.60
▴4.25
▴1.87
2
▴1.87
O2.5
▴1.65
Jah
▴1.68
O2.5
▴1.65
4.9
O2.5
▴1.654.9
Eger vs Senyo Carnifex, NB III - Northeast, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.60 viik, 2.95 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.32, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Eger3
Senyo0
2.05
3.60
2.95
1
2.05
O2.5
1.55
Ei
2.37
1X
1.32
5.0
✓ 1X
1.325.0
DEAC vs Senyo Carnifex, NB III - Northeast, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.15 koduvõit, 6.40 viik, 12.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.65, usaldus 5.0/10. Lõppseis 6–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
DEAC6
Senyo0
1.15
6.40
12.50
1
1.15
O2.5
1.36
Ei
1.73
H1
1.65
5.0
✓ H1
1.655.0
Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 3.50 viik, 2.05 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond lööb värava, koefitsient 1.25, usaldus 5.2/10. Lõppseis 1–0.
Lõpp
Senyo1
DEAC0
3.00
3.50
2.05
1X
1.66
O2.5
1.60
Jah
1.50
HS
1.25
5.2
HS
1.255.2
Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 3.75 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 2.00, usaldus 2.6/10. Lõppseis 3–3.
Lõpp
BKV Előre3
Senyo3
1.75
3.75
3.60
2
3.60
O2.5
1.60
Ei
2.10
X2
2.00
2.6
X2
2.002.6
Koefitsiendid: 2.75 koduvõit, 3.80 viik, 2.05 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.41, usaldus 1.5/10. Lõppseis 0–3.
Lõpp
Senyo0
Putnok3
2.75
3.80
2.05
X2
1.37
O2.5
1.41
Jah
1.38
O2.5
1.41
1.5
O2.5
1.411.5
Koefitsiendid: 4.00 koduvõit, 5.00 viik, 1.50 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.50, usaldus 8.4/10. Lõppseis 2–1.
Lõpp
Hidasnemeti2
Senyo1
4.00
5.00
1.50
2
1.50
O2.5
1.50
Jah
1.68
2
1.50
8.4
2
1.508.4
Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.60 viik, 2.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.40, usaldus 2.9/10. Lõppseis 2–1.
Lõpp
Senyo2
Fuzesgyar.1
2.10
3.60
2.75
2
2.75
U3.5
1.40
Jah
1.57
U3.5
1.40
2.9
U3.5
1.402.9

Hooaja statistika

NB III - Northeast Ungari · Hooaeg 2025
29Mängud Võidumäär 24%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141529
Võidud437
Viigid426
Kaotused61016
Löödud väravad181230
Sisse lastud väravad294372
Keskm. löödud väravad1.30.81.0
Keskm. sisse lastud väravad2.12.92.5
Nullimängud314
Mängud väravata4812
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil2-3
Suurim kaotus
Kodu2-6
Võõrsil6-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu6
Võõrsil6
Seeriad
Võit2
Kaotus5
Penaltid
4/ 4
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
5–10
0-15
5–6
16-30
4–7
31-45
8–13
46-60
4–11
61-75
4–13
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.559%
17 mängu
Üle 1.528%
8 mängu
Üle 2.514%
4 mängu
Üle 3.53%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Praegusel NB III - Northeast hooajal on Sényő Carnifex saavutanud 7 võitu, 6 viiki ja 16 kaotust 29 mängus, lüües 30 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 72, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Sényő Carnifex ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Sényő Carnifex on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.