Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Tarpa

Tarpa Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

4
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLLDW
Πρόσφατη φόρμα
1.07
Γκολ / Αγώνα
Tarpa δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 34 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Tarpa δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Kisvarda II vs Tarpa, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: 1.47 γηπεδούχος, 4.25 ισοπαλία, 5.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 2.5/10. Τελικό σκορ 3–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Kisvarda II3
Tarpa 0
1.47
▾4.25
▴5.30
1
▴1.50
U3.5
1.57
GG
1.69
1
▴1.50
2.5
✓ 1
▴1.502.5
Cigand SE vs Tarpa, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 1.26 γηπεδούχος, 5.40 ισοπαλία, 8.75 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Cigand SE3
Tarpa1
1.26
5.40
8.75
1
1.26
U3.5
▴1.65
NG
1.85
1
1.26
5.0
✓ 1
1.265.0
DEAC vs Tarpa, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 1.50 γηπεδούχος, 4.10 ισοπαλία, 5.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 4–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
DEAC4
Tarpa0
1.50
4.10
5.10
1
1.50
O2.5
1.62
NG
1.97
1
1.50
5.0
✓ 1
1.505.0
Tiszaujvaros vs Tarpa, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 2.82 γηπεδούχος, 3.50 ισοπαλία, 2.15 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.57, εμπιστοσύνη 3.2/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Tiszaujvaros 1
Tarpa1
2.82
3.50
2.15
1
2.82
O2.5
1.51
GG
1.47
1X
1.57
3.2
✓ 1X
1.573.2
Tarpa vs Diosgyor II, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 1.80 γηπεδούχος, 3.50 ισοπαλία, 3.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.82, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Tarpa2
Diosgyor II1
▴1.80
▾3.50
▾3.80
2
▾3.80
U3.5
▾1.44
NG
▾2.20
X2
▾1.82
5.0
X2
▾1.825.0

Στατιστικά σεζόν

NB III - Northeast Ουγγαρία · Σεζόν 2026
10Αγώνες Ποσοστό νικών 20%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες7310
Νίκες202
Ισοπαλίες000
Ήττες538
Γκολ υπέρ718
Γκολ κατά111122
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.00.30.8
Μ.Ο. γκολ κατά1.63.72.2
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ101
Αγώνες χωρίς γκολ224
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-0
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-3
Εκτός έδρας4-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας1
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες1
Ήττες7
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
2–2
0-15
0–2
16-30
1–3
31-45
0–7
46-60
2–3
61-75
3–5
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.560%
6 Αγώνες
Over 1.520%
2 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ουγγαρία - NB III - Northeast
# Ομάδα Α Γ Β
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Στη φετινή σεζόν του NB III - Northeast, η Tarpa κατέγραψε 2 νίκες, 0 ισοπαλίες και 8 ήττες σε 10 αγώνες, σκοράροντας 8 γκολ (0.8 ανά αγώνα) και δεχόμενη 22, με 1 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Tarpa παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Tarpa είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.