Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Cigand SE

Cigand SE Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€25.00Th. Ø 23.0 NB III - Northeast
7
Αγώνες με προγνωστικά
57.1%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DWWWWL
Πρόσφατη φόρμα
2.20
Γκολ / Αγώνα
Cigand SE κέρδισε και τους 8 τελευταίους αγώνες
Cigand SE σκόραρε στους τελευταίους 9 αγώνες
Cigand SE είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 9 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Cigand SE δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Kisvarda II vs Cigand SE, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: 4.00 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 1.78 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.22, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Kisvarda II1
Cigand SE1
▴4.00
3.80
▾1.78
X2
1.22
O2.5
▾1.64
GG
1.63
X2
▾1.22
2.0
✓ X2
▾1.222.0
Nyiregyhaza II vs Cigand SE, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: 7.00 γηπεδούχος, 4.60 ισοπαλία, 1.47 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–5, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Nyiregyhaza II1
Cigand SE5
▾7.00
▾4.60
▴1.47
2
▴1.47
O2.5
▾1.45
GG
▾1.59
2
▴1.47
5.0
✓ 2
▴1.475.0
Cigand SE vs Tarpa, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 1.26 γηπεδούχος, 5.40 ισοπαλία, 8.75 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Cigand SE3
Tarpa1
1.26
5.40
8.75
1
1.26
U3.5
▴1.65
NG
1.85
1
1.26
5.0
✓ 1
1.265.0
Tiszafuredi VSE vs Cigand SE, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 4.10 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 1.93 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.93, εμπιστοσύνη 4.8/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Tiszafuredi VSETiszafuredi0
Cigand SE2
▾4.10
▾3.80
▴1.93
2
▴1.93
U3.5
▴1.42
NG
▴2.22
2
▴1.93
4.8
✓ 2
▴1.934.8
Cigand SE vs Tiszaujvaros, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 1.47 γηπεδούχος, 4.15 ισοπαλία, 5.45 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 2.37, εμπιστοσύνη 2.4/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Cigand SE3
Tiszaujvaros1
▴1.47
▾4.15
▾5.45
X2
▾2.37
O2.5
1.49
GG
1.63
X2
▾2.37
2.4
X2
▾2.372.4

Στατιστικά σεζόν

NB III - Northeast Ουγγαρία · Σεζόν 2026
11Αγώνες Ποσοστό νικών 73%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες6511
Νίκες448
Ισοπαλίες112
Ήττες101
Γκολ υπέρ141125
Γκολ κατά729
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.32.22.3
Μ.Ο. γκολ κατά1.20.40.8
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ134
Αγώνες χωρίς γκολ101
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-2
Εκτός έδρας1-5
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-1
Εκτός έδρας-
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας5
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας1
Σερί
Νίκες7
Ήττες1
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–3
0-15
4–2
16-30
5–1
31-45
5–1
46-60
4–1
61-75
3–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.591%
10 Αγώνες
Over 1.573%
8 Αγώνες
Over 2.536%
4 Αγώνες
Over 3.518%
2 Αγώνες
Over 4.59%
1 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ουγγαρία - NB III - Northeast
# Ομάδα Α Γ Β
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Cigand SE

Ψάχνετε προγνωστικά για Cigand SE; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Cigand SE, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 7 αγώνες της ομάδας Cigand SE, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 57.1%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του NB III - Northeast, η Cigand SE κατέγραψε 8 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 11 αγώνες, σκοράροντας 25 γκολ (2.3 ανά αγώνα) και δεχόμενη 9, με 4 κλειστά τέρματα.

Η Cigand SE έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €25.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Cigand SE παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Cigand SE είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.