Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Podkonice

Podkonice Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€25.00Th. Ø 21.0 3. liga - Center
11
Αγώνες με προγνωστικά
81.8%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLDDLD
Πρόσφατη φόρμα
2
Γκολ / αγώνα
Podkonice σκόραρε σε όλους τους τελευταίους 10 αγώνες
Podkonice: και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 92% των τελευταίων 12 αγώνων
Podkonice δεν έχει νίκη στους τελευταίους 6 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Filakovo vs Podkonice, 3. liga - Center, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.73, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 4.00. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.58, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Filakovo1
Podkonice2
1.73
▾3.60
▴4.00
1
1.73
O2.5
▴1.58
GG
▴1.58
O2.5
▴1.58
8.0
✓ O2.5
▴1.588.0
Podkonice vs Rimavska Sobota, 3. liga - Center, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.65, ισοπαλία 4.25, φιλοξενούμενη 4.90. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.46, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Podkonice1
Rimavska Sobota4
▴1.65
▾4.25
▾4.90
1
▴1.65
O2.5
▾1.46
GG
▾1.50
O2.5
▾1.46
5.0
✓ O2.5
▾1.465.0
Dolny Kubin vs Podkonice, 3. liga - Center, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.85, ισοπαλία 3.85, φιλοξενούμενη 2.02. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.34, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
D. Kubin1
Podkonice1
2.85
▾3.85
2.02
2
2.02
O2.5
1.46
GG
1.47
X2
1.34
5.0
✓ X2
1.345.0
Podkonice vs Kysucke N, 3. liga - Center, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.33, ισοπαλία 5.10, φιλοξενούμενη 6.60. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Podkonice1
K. Nove Mesto1
▾1.33
▴5.10
▴6.60
1
▾1.33
O2.5
1.33
GG
1.58
O2.5
1.33
5.0
O2.5
1.335.0
Namestovo vs Podkonice, 3. liga - Center, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.36, ισοπαλία 4.80, φιλοξενούμενη 6.40. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Namestovo2
Podkonice1
1.36
▴4.80
6.40
1
1.36
O2.5
1.40
GG
▾1.66
1
1.36
8.0
✓ 1
1.368.0
Podkonice vs Ruzomberok II, 3. liga - Center, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.12, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 3.40. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 5.7/10. Τελικό σκορ 4–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Podkonice4
Ruzomberok B4
▴2.12
▾3.45
▾3.40
1
▴2.80
O2.5
▴1.62
GG
▾1.50
GG
▾1.50
5.7
✓ GG
▾1.505.7
Fomat Martin vs Podkonice, 3. liga - Center, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.05, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 3.10. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 4–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
MSK Martin4
Podkonice3
▴2.05
▾3.50
3.10
2
3.10
O2.5
1.58
GG
1.52
GG
1.52
5.0
✓ GG
1.525.0
Podkonice vs Banik K, 3. liga - Center, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.47, ισοπαλία 4.80, φιλοξενούμενη 7.00. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Podkonice3
Kalinovo2
▾1.47
▴4.80
▴7.00
1
▾1.47
O2.5
▴1.46
NG
▾1.97
1
▾1.47
5.0
✓ 1
▾1.475.0
Novohrad Lucenec vs Podkonice, 3. liga - Center, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.40, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 1.88. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 4.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
MSK Lucenec1
Podkonice1
▴3.40
▴3.55
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
1.65
GG
1.61
X2
▾1.26
4.0
✓ X2
▾1.264.0
Podkonice vs Banska II, 3. liga - Center, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.52, ισοπαλία 4.15, φιλοξενούμενη 5.10. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.44, εμπιστοσύνη 1.0/10. Τελικό σκορ 4–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Podkonice4
Banska II1
▴1.52
▴4.15
▾5.10
1X
▴1.14
U3.5
1.44
GG
1.76
U3.5
1.44
1.0
U3.5
1.441.0

Στατιστικά σεζόν

3. liga - Center Σλοβακία · Σεζόν 2026
12Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες7512
Νίκες404
Ισοπαλίες224
Ήττες134
Γκολ υπέρ19726
Γκολ κατά121123
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.71.42.2
Μ.Ο. γκολ κατά1.72.21.9
Χωρίς παθητικό202
Αγώνες χωρίς γκολ000
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-1
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-4
Εκτός έδρας3-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες2
Ήττες1
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5100%
12 Αγώνες
Over 1.550%
6 Αγώνες
Over 2.550%
6 Αγώνες
Over 3.517%
2 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Σλοβακία - 3. liga - Center
# Ομάδα Α Γ Β
1 MFK Bytča 25 55-30 56
2 Námestovo 25 62-28 51
3 Banská Byst II 25 44-27 49
4 Novohrad Lučenec 25 38-30 43
5 Fomat Martin 25 49-33 40
6 Fiľakovo 25 43-43 40
7 Ružomberok II 25 50-40 36
8 Rimavská Sobota 25 53-57 35
9 Podkonice 25 40-38 34
10 Baník Kalinovo 25 30-43 29
11 Oravské Veselé 25 34-43 25
12 Dolný Kubín 25 40-61 21
13 Jednota Bánová 25 26-57 15
14 Kysucké Nové Mesto 25 17-51 15

Podkonice: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Podkonice; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Podkonice μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 11 αγώνες της ομάδας Podkonice, με ευστοχία στο Best Tip 81.8%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της 3. liga - Center, η Podkonice κατέγραψε 4 νίκες, 4 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 12 αγώνες, σκοράροντας 26 γκολ (2.2 ανά αγώνα) με 23 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Podkonice έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €25.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Podkonice παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Podkonice είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.