Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Podkonice

Podkonice Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€25.00Th. Ø 21.0 3. liga - Center
11
Mecze z typem
81.8%
Skuteczność typów
WLDDLD
Ostatnia forma
2
Gole / mecz
Podkonice strzela gola w każdym z ostatnich 10 meczów
Podkonice: obie drużyny strzelają w 92% z ostatnich 12 meczów
Podkonice bez zwycięstwa w ostatnich 6 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Filakovo vs Podkonice, 3. liga - Center, początek o 12:00. Kursy: 1.73 gospodarze, 3.60 remis, 4.00 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.58, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 1–2, typ trafiony.
Koniec
Filakovo1
Podkonice2
1.73
▾3.60
▴4.00
1
1.73
O2.5
▴1.58
Tak
▴1.58
O2.5
▴1.58
8.0
✓ O2.5
▴1.588.0
Podkonice vs Rimavska Sobota, 3. liga - Center, początek o 12:30. Kursy: 1.65 gospodarze, 4.25 remis, 4.90 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.46, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–4, typ trafiony.
Koniec
Podkonice1
Rimavska Sobota4
▴1.65
▾4.25
▾4.90
1
▴1.65
O2.5
▾1.46
Tak
▾1.50
O2.5
▾1.46
5.0
✓ O2.5
▾1.465.0
Dolny Kubin vs Podkonice, 3. liga - Center, początek o 13:30. Kursy: 2.85 gospodarze, 3.85 remis, 2.02 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.34, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ trafiony.
Koniec
D. Kubin1
Podkonice1
2.85
▾3.85
2.02
2
2.02
O2.5
1.46
Tak
1.47
X2
1.34
5.0
✓ X2
1.345.0
Podkonice vs Kysucke N, 3. liga - Center, początek o 14:00. Kursy: 1.33 gospodarze, 5.10 remis, 6.60 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.33, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ chybiony.
Koniec
Podkonice1
K. Nove Mesto1
▾1.33
▴5.10
▴6.60
1
▾1.33
O2.5
1.33
Tak
1.58
O2.5
1.33
5.0
O2.5
1.335.0
Namestovo vs Podkonice, 3. liga - Center, początek o 14:00. Kursy: 1.36 gospodarze, 4.80 remis, 6.40 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.36, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Namestovo2
Podkonice1
1.36
▴4.80
6.40
1
1.36
O2.5
1.40
Tak
▾1.66
1
1.36
8.0
✓ 1
1.368.0
Podkonice vs Ruzomberok II, 3. liga - Center, początek o 14:30. Kursy: 2.12 gospodarze, 3.45 remis, 3.40 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.50, pewność 5.7/10. Wynik końcowy 4–4, typ trafiony.
Koniec
Podkonice4
Ruzomberok B4
▴2.12
▾3.45
▾3.40
1
▴2.80
O2.5
▴1.62
Tak
▾1.50
BTTS
▾1.50
5.7
✓ BTTS
▾1.505.7
Fomat Martin vs Podkonice, 3. liga - Center, początek o 14:30. Kursy: 2.05 gospodarze, 3.50 remis, 3.10 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.52, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 4–3, typ trafiony.
Koniec
MSK Martin4
Podkonice3
▴2.05
▾3.50
3.10
2
3.10
O2.5
1.58
Tak
1.52
BTTS
1.52
5.0
✓ BTTS
1.525.0
Podkonice vs Banik K, 3. liga - Center, początek o 15:00. Kursy: 1.47 gospodarze, 4.80 remis, 7.00 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.47, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 3–2, typ trafiony.
Koniec
Podkonice3
Kalinovo2
▾1.47
▴4.80
▴7.00
1
▾1.47
O2.5
▴1.46
Nie
▾1.97
1
▾1.47
5.0
✓ 1
▾1.475.0
Novohrad Lucenec vs Podkonice, 3. liga - Center, początek o 15:00. Kursy: 3.40 gospodarze, 3.55 remis, 1.88 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.26, pewność 4.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ trafiony.
Koniec
MSK Lucenec1
Podkonice1
▴3.40
▴3.55
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
1.65
Tak
1.61
X2
▾1.26
4.0
✓ X2
▾1.264.0
Podkonice vs Banska II, 3. liga - Center, początek o 15:30. Kursy: 1.52 gospodarze, 4.15 remis, 5.10 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.44, pewność 1.0/10. Wynik końcowy 4–1, typ chybiony.
Koniec
Podkonice4
Banska II1
▴1.52
▴4.15
▾5.10
1X
▴1.14
U3.5
1.44
Tak
1.76
U3.5
1.44
1.0
U3.5
1.441.0

Statystyki sezonu

3. liga - Center Słowacja · Sezon 2026
12Mecze Procent zwycięstw 33%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze7512
Zwycięstwa404
Remisy224
Porażki134
Gole strzelone19726
Gole stracone121123
Średnia goli strzelonych2.71.42.2
Średnia goli straconych1.72.21.9
Mecze bez straty gola202
Mecze bez strzelonego gola000
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-1
Na wyjeździe-
Najwyższa porażka
U siebie1-4
Na wyjeździe3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa2
Porażki1
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5100%
12 meczów
Powyżej 1.550%
6 meczów
Powyżej 2.550%
6 meczów
Powyżej 3.517%
2 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Słowacja - 3. liga - Center
# Drużyna M G P
1 MFK Bytča 25 55-30 56
2 Námestovo 25 62-28 51
3 Banská Byst II 25 44-27 49
4 Novohrad Lučenec 25 38-30 43
5 Fomat Martin 25 49-33 40
6 Fiľakovo 25 43-43 40
7 Ružomberok II 25 50-40 36
8 Rimavská Sobota 25 53-57 35
9 Podkonice 25 40-38 34
10 Baník Kalinovo 25 30-43 29
11 Oravské Veselé 25 34-43 25
12 Dolný Kubín 25 40-61 21
13 Jednota Bánová 25 26-57 15
14 Kysucké Nové Mesto 25 17-51 15

Typy bukmacherskie i prognozy na Podkonice

Szukasz typów na Podkonice? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Podkonice – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 11 meczów z udziałem Podkonice, a skuteczność Best Tip wynosi 81.8%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie 3. liga - Center Podkonice ma bilans 4-4-4 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 12 meczach, przy 26 golach strzelonych (2.2 na mecz) i 23 straconych oraz 2 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Podkonice wynosi €25.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Podkonice pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Podkonice to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.