Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Stade de Mbour

Mbour Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€1.25m Ø 22.7 Ligue 1
10
Αγώνες με προγνωστικά
60.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DWDDDD
Πρόσφατη φόρμα
0.40
Γκολ / αγώνα
Stade de Mbour είχε under 2.5 γκολ στο 100% των τελευταίων 12 αγώνων
Stade de Mbour δεν έχει νίκη στους τελευταίους 6 αγώνες
Stade de Mbour δεν σκόραρε στους τελευταίους 5 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Stade de Mbour vs Guediawaye, Ligue 1, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.40, ισοπαλία 2.62, φιλοξενούμενη 3.30. Best Tip: το πολύ 1 γκολ, απόδοση 2.00, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Mbour0
Guediawaye0
▴2.40
▾2.62
▾3.30
1X
▴1.29
U1.5
▾2.00
NG
1.45
U1.5
▾2.00
5.0
✓ U1.5
▾2.005.0
AJEL vs Stade de Mbour, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.55, ισοπαλία 2.50, φιλοξενούμενη 4.50. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
AJEL0
Mbour1
▴2.55
▾2.50
4.50
1
▴2.55
U1.5
▾1.90
NG
1.42
NG
1.42
5.0
✓ NG
1.425.0
Stade de Mbour vs Ouakam, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.77, ισοπαλία 2.60, φιλοξενούμενη 3.40. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.44, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Mbour0
Ouakam0
▾2.77
▾2.60
▴3.40
X2
1.39
U1.5
▾1.88
NG
▾1.44
NG
▴1.44
5.0
✓ NG
▴1.445.0
HLM vs Stade de Mbour, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.00, ισοπαλία 2.75, φιλοξενούμενη 3.10. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
HLM1
Mbour1
▴3.00
▾2.75
▴3.10
1
▴3.00
U1.5
▾2.08
NG
▾1.47
NG
▾1.47
5.0
NG
▾1.475.0
Guediawaye vs Stade de Mbour, Ligue 1, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.10, ισοπαλία 2.90, φιλοξενούμενη 2.65. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Guediawaye0
Mbour0
▴3.10
▴2.90
▾2.65
X
▴2.90
U2.5
▴1.28
NG
▴1.47
U2.5
▴1.28
5.0
✓ U2.5
▴1.285.0
Ouakam vs Stade de Mbour, Ligue 1, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.05, ισοπαλία 2.50, φιλοξενούμενη 2.72. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.19, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Ouakam1
Mbour1
▴3.05
2.50
▾2.72
X
▴2.52
U2.5
▴1.19
NG
1.34
U2.5
▴1.19
5.0
✓ U2.5
▴1.195.0
Stade de Mbour vs Jaraaf, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.00, ισοπαλία 2.65, φιλοξενούμενη 2.50. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.44, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Mbour0
Jaraaf2
3.00
2.65
2.50
1
3.00
U2.5
1.33
NG
1.55
1X
1.44
5.0
1X
1.445.0
Diambars vs Stade de Mbour, Ligue 1, έναρξη στις 17:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.40, ισοπαλία 2.79, φιλοξενούμενη 3.10. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–3, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Diambars0
Mbour3
2.40
2.79
3.10
2
3.10
U2.5
1.36
NG
1.57
U2.5
1.36
5.0
U2.5
1.365.0
Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.35, ισοπαλία 2.60, φιλοξενούμενη 3.40. Best Tip: το πολύ 1 γκολ, απόδοση 1.98, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 0–0.
Τέλος
Douanes0
Mbour0
2.35
2.60
3.40
1X
1.27
U1.5
1.98
NG
1.44
U1.5
1.98
4.6
U1.5
1.984.6

Στατιστικά σεζόν

Ligue 1 Σενεγάλη · Σεζόν 2026
3Αγώνες Ποσοστό νικών 0%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες123
Νίκες000
Ισοπαλίες112
Ήττες011
Γκολ υπέρ022
Γκολ κατά033
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.01.00.7
Μ.Ο. γκολ κατά0.01.51.0
Χωρίς παθητικό112
Αγώνες χωρίς γκολ112
Ρεκόρ & σερί
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας-
Εκτός έδρας3-2
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας0
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας0
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες0
Ήττες0
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.533%
1 Αγώνες
Over 1.533%
1 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Σενεγάλη - Ligue 1
# Ομάδα Α Γ Β
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Stade de Mbour: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Stade de Mbour; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Stade de Mbour μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 10 αγώνες της ομάδας Stade de Mbour, με ευστοχία στο Best Tip 60.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Ligue 1, η Stade de Mbour κατέγραψε 0 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 3 αγώνες, σκοράροντας 2 γκολ (0.7 ανά αγώνα) με 3 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Stade de Mbour έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €1.25m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Stade de Mbour παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Stade de Mbour είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.