Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Toronto II

Toronto II Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

42
Αγώνες με προγνωστικά
71.4%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLWWWL
Πρόσφατη φόρμα
1.73
Γκολ / Αγώνα
Toronto II σκόραρε σε όλους τους τελευταίους 10 αγώνες
Toronto II είχε over 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
Toronto II χωρίς ήττα εντός έδρας στους τελευταίους 5 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Toronto II δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Toronto II vs New England II, MLS Next Pro, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: 3.15 γηπεδούχος, 3.85 ισοπαλία, 1.98 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.46, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 1–3, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Toronto II1
New England IINew II3
▴3.15
▴3.85
▾1.98
1
▴3.15
O2.5
▾1.46
GG
▾1.44
O2.5
▾1.46
8.5
✓ O2.5
▾1.468.5
Orlando City II vs Toronto II, MLS Next Pro, έναρξη στις 00:00. Αποδόσεις: 2.12 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 2.84 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.43, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Orlando City IIOrlando City B3
Toronto II1
▾2.12
▾3.70
▴2.84
2
▴2.84
O2.5
▴1.43
GG
▴1.40
O2.5
▴1.43
8.0
✓ O2.5
▴1.438.0
Toronto II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, έναρξη στις 00:00. Αποδόσεις: 2.48 γηπεδούχος, 3.65 ισοπαλία, 2.88 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.43, εμπιστοσύνη 6.4/10. Τελικό σκορ 4–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Toronto II4
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 2
▾2.48
▴3.65
▴2.88
2
▴2.88
O2.5
▴1.43
GG
▴1.42
O2.5
▴1.43
6.4
✓ O2.5
▴1.436.4
Toronto II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, έναρξη στις 00:00. Αποδόσεις: 1.78 γηπεδούχος, 4.10 ισοπαλία, 4.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 7.4/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Toronto II2
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.78
▴4.10
▴4.20
1
▾1.78
O2.5
▾1.50
GG
▾1.49
O2.5
▾1.50
7.4
✓ O2.5
▾1.507.4
Toronto II vs New York City II, MLS Next Pro, έναρξη στις 00:00. Αποδόσεις: 2.55 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 2.48 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Toronto II 2
New York City IINew II0
▴2.55
▴3.60
▾2.48
2
▾2.48
O2.5
1.41
GG
1.38
GG
1.38
8.5
GG
1.388.5
New York RB II vs Toronto II, MLS Next Pro, έναρξη στις 00:00. Αποδόσεις: 1.57 γηπεδούχος, 4.60 ισοπαλία, 4.75 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 8.1/10. Τελικό σκορ 5–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
New York RB IINew II5
Toronto II1
▾1.57
▴4.60
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▾1.28
GG
▾1.38
O2.5
▾1.28
8.1
✓ O2.5
▾1.288.1
Toronto II vs Chattanooga, MLS Next Pro, έναρξη στις 00:00. Αποδόσεις: 3.25 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 1.95 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 6.0/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Toronto II2
Chattanooga2
3.25
▴3.60
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
▾1.60
GG
▾1.48
O2.5
▾1.60
6.0
✓ O2.5
▾1.606.0
Chicago Fire II vs Toronto II, MLS Next Pro, έναρξη στις 20:00. Αποδόσεις: 2.05 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 3.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 8.6/10. Τελικό σκορ 2–4, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Chicago Fire II2
Toronto II4
▴2.05
▾3.80
▾3.35
1
▴2.05
O2.5
▴1.38
GG
▾1.37
O2.5
▴1.38
8.6
✓ O2.5
▴1.388.6

Toronto II Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
Αναμενόμενα γκολxG ανά αγώνα
1.29
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
5.1
Κατοχή μπάλας
49%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
3.9
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
1.8
Ποσοστό νικών
50%

Στατιστικά σεζόν

MLS Next Pro ΗΠΑ · Σεζόν 2026
27Αγώνες Ποσοστό νικών 48%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες131427
Νίκες9413
Ισοπαλίες000
Ήττες41014
Γκολ υπέρ282149
Γκολ κατά223355
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.21.51.8
Μ.Ο. γκολ κατά1.72.42.0
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ224
Αγώνες χωρίς γκολ055
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-2
Εκτός έδρας0-5
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας2-4
Εκτός έδρας5-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας5
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες4
Ήττες5
Πέναλτι
8/ 8
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
6–3
0-15
11–6
16-30
7–8
31-45
5–11
46-60
6–9
61-75
11–17
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-154
16-302
31-457
46-6011
61-7510
76-909
49Κίτρινες
2Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.581%
22 Αγώνες
Over 1.559%
16 Αγώνες
Over 2.526%
7 Αγώνες
Over 3.511%
3 Αγώνες
Over 4.54%
1 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 7.76
M. Stojadinovic M. Stojadinovic 21 DEF 7.30
L. Olguin L. Olguin 20 MID 7.30
J. Nolan J. Nolan 16 FWD 7.04
M. Chisholm M. Chisholm 21 DEF 6.92
S. Kapor S. Kapor 16 DEF 6.87
S. Wilson S. Wilson 24 GK 6.70
J. Quiah J. Quiah 20 - 6.67
Patrick Finley McDonald Patrick Finley McDonald 22 - 6.63
T. Fortier T. Fortier 17 - 6.51
Robert Mba Chukwu Robert Mba Chukwu 17 DEF 6.48
Antone Bossenberry Antone Bossenberry 17 MID 6.48
Mark Fisher Mark Fisher 25 MID 6.39
C. Iliadis C. Iliadis 20 MID 6.36
Andrei Dumitru Andrei Dumitru 19 MID 6.31
Joshua Nugent Joshua Nugent 18 FWD 6.11
Charles Sharp Charles Sharp 24 FWD -
D. Barrow D. Barrow 21 FWD -
M. Cimermancic M. Cimermancic 21 MID -
N. Edwards N. Edwards 23 MID -
Malik Henry Malik Henry 23 MID -
M. Sullivan M. Sullivan 22 MID -
L. Stefanovic L. Stefanovic 19 DEF -
K. Franklin K. Franklin 22 DEF -
R. Fisher R. Fisher 21 DEF -
A. De Rosario A. De Rosario 21 GK -
Ythallo Ythallo 21 DEF -

Βαθμολογία

ΗΠΑ - MLS Next Pro
# Ομάδα Α Γ Β
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Toronto II

Ψάχνετε προγνωστικά για Toronto II; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Toronto II, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 42 αγώνες της ομάδας Toronto II, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 71.4%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του MLS Next Pro, η Toronto II κατέγραψε 13 νίκες, 0 ισοπαλίες και 14 ήττες σε 27 αγώνες, σκοράροντας 49 γκολ (1.8 ανά αγώνα) και δεχόμενη 55, με 4 κλειστά τέρματα.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Toronto II έχει κατά μέσο όρο 49% κατοχή μπάλας, 1.29 xG και 3.9 κόρνερ ανά αγώνα, με 50% ποσοστό νικών.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Toronto II παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Toronto II είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.