Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Toronto II

Toronto II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

42
Ennustetut ottelut
71.4%
Ennustettavuusaste
LLWWWL
Viimeaikainen vire
1.73
Maalit / Ottelu
Toronto II teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
Toronto II:n otteluissa oli yli 2,5 maalia 83%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Toronto II on ollut kotona tappiotta viimeiset 5 ottelua
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Toronto II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Toronto II vs New England II, MLS Next Pro, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.15 koti, 3.85 tasapeli, 1.98 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.46, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Toronto II1
New England IINew II3
▴3.15
▴3.85
▾1.98
1
▴3.15
O2.5
▾1.46
Kyllä
▾1.44
O2.5
▾1.46
8.5
✓ O2.5
▾1.468.5
Orlando City II vs Toronto II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.12 koti, 3.70 tasapeli, 2.84 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.43, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Orlando City IIOrlando City B3
Toronto II1
▾2.12
▾3.70
▴2.84
2
▴2.84
O2.5
▴1.43
Kyllä
▴1.40
O2.5
▴1.43
8.0
✓ O2.5
▴1.438.0
Toronto II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.48 koti, 3.65 tasapeli, 2.88 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.43, luottamus 6.4/10. Lopputulos 4–2, vihje osui.
Loppu
Toronto II4
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 2
▾2.48
▴3.65
▴2.88
2
▴2.88
O2.5
▴1.43
Kyllä
▴1.42
O2.5
▴1.43
6.4
✓ O2.5
▴1.436.4
Toronto II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.78 koti, 4.10 tasapeli, 4.20 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.50, luottamus 7.4/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Toronto II2
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.78
▴4.10
▴4.20
1
▾1.78
O2.5
▾1.50
Kyllä
▾1.49
O2.5
▾1.50
7.4
✓ O2.5
▾1.507.4
Toronto II vs New York City II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.55 koti, 3.60 tasapeli, 2.48 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.38, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Toronto II 2
New York City IINew II0
▴2.55
▴3.60
▾2.48
2
▾2.48
O2.5
1.41
Kyllä
1.38
BTTS
1.38
8.5
BTTS
1.388.5
New York RB II vs Toronto II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.57 koti, 4.60 tasapeli, 4.75 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.28, luottamus 8.1/10. Lopputulos 5–1, vihje osui.
Loppu
New York RB IINew II5
Toronto II1
▾1.57
▴4.60
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▾1.28
Kyllä
▾1.38
O2.5
▾1.28
8.1
✓ O2.5
▾1.288.1
Toronto II vs Chattanooga, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 3.25 koti, 3.60 tasapeli, 1.95 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.60, luottamus 6.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Toronto II2
Chattanooga2
3.25
▴3.60
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
▾1.60
Kyllä
▾1.48
O2.5
▾1.60
6.0
✓ O2.5
▾1.606.0
Chicago Fire II vs Toronto II, MLS Next Pro, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 2.05 koti, 3.80 tasapeli, 3.35 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.38, luottamus 8.6/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Chicago Fire II2
Toronto II4
▴2.05
▾3.80
▾3.35
1
▴2.05
O2.5
▴1.38
Kyllä
▾1.37
O2.5
▴1.38
8.6
✓ O2.5
▴1.388.6

Toronto II Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.29
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
5.1
Pallonhallinta
49%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
3.9
KurinalaisuusKortit / ottelu
1.8
Voittoprosentti
50%

Kauden tilastot

MLS Next Pro Yhdysvallat · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 48%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131427
Voitot9413
Tasapelit000
Tappiot41014
Tehdyt maalit282149
Päästetyt maalit223355
Tehtyjen maalien keskiarvo2.21.51.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.72.42.0
Nollapelit224
Ottelut ilman maalia055
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-2
Vieras0-5
Suurin tappio
Koti2-4
Vieras5-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Putket
Voitot4
Tappiot5
Rangaistuspotkut
8/ 8
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
6–3
0-15
11–6
16-30
7–8
31-45
5–11
46-60
6–9
61-75
11–17
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-154
16-302
31-457
46-6011
61-7510
76-909
49Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.581%
22 Ottelut
Yli 1.559%
16 Ottelut
Yli 2.526%
7 Ottelut
Yli 3.511%
3 Ottelut
Yli 4.54%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 7.76
M. Stojadinovic M. Stojadinovic 21 DEF 7.30
L. Olguin L. Olguin 20 MID 7.30
J. Nolan J. Nolan 16 FWD 7.04
M. Chisholm M. Chisholm 21 DEF 6.92
S. Kapor S. Kapor 16 DEF 6.87
S. Wilson S. Wilson 24 GK 6.70
J. Quiah J. Quiah 20 - 6.67
Patrick Finley McDonald Patrick Finley McDonald 22 - 6.63
T. Fortier T. Fortier 17 - 6.51
Robert Mba Chukwu Robert Mba Chukwu 17 DEF 6.48
Antone Bossenberry Antone Bossenberry 17 MID 6.48
Mark Fisher Mark Fisher 25 MID 6.39
C. Iliadis C. Iliadis 20 MID 6.36
Andrei Dumitru Andrei Dumitru 19 MID 6.31
Joshua Nugent Joshua Nugent 18 FWD 6.11
Charles Sharp Charles Sharp 24 FWD -
D. Barrow D. Barrow 21 FWD -
M. Cimermancic M. Cimermancic 21 MID -
N. Edwards N. Edwards 23 MID -
Malik Henry Malik Henry 23 MID -
M. Sullivan M. Sullivan 22 MID -
L. Stefanovic L. Stefanovic 19 DEF -
K. Franklin K. Franklin 22 DEF -
R. Fisher R. Fisher 21 DEF -
A. De Rosario A. De Rosario 21 GK -
Ythallo Ythallo 21 DEF -

Sarjataulukko

Yhdysvallat - MLS Next Pro
# Joukkue O M P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Toronto II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Toronto II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Toronto II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 42 ottelua, joissa Toronto II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 71.4%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä MLS Next Pro-kaudella Toronto II on saavuttanut 13 voittoa, 0 tasapeliä ja 14 tappiota 27 ottelussa, tehden 49 maalia (1.8 per ottelu) ja päästäen 55, pitäen 4 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Toronto II on keskimäärin saavuttanut 49% pallonhallinnan, 1.29 xG ja 3.9 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 50%.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Toronto II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Toronto II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.