Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Toronto II

Toronto II Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

42
Voorspelde wedstrijden
71.4%
Voorspelbaarheid
LLWWWL
Recente Vorm
1.73
Goals / Wedstrijd
Toronto II scoorde in alle laatste 10 wedstrijden
Toronto II had meer dan 2.5 doelpunten in 83% van de laatste 12 wedstrijden
Toronto II is thuis ongeslagen in de laatste 5 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Toronto II heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Toronto II vs New England II, MLS Next Pro, aftrap 19:00. Quoteringen: 3.15 thuis, 3.85 gelijkspel, 1.98 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.46, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 1–3, tip uitgekomen.
Eind
Toronto II1
New England IINew II3
▴3.15
▴3.85
▾1.98
1
▴3.15
O2.5
▾1.46
Ja
▾1.44
O2.5
▾1.46
8.5
✓ O2.5
▾1.468.5
Orlando City II vs Toronto II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.12 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.84 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.43, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Orlando City IIOrlando City B3
Toronto II1
▾2.12
▾3.70
▴2.84
2
▴2.84
O2.5
▴1.43
Ja
▴1.40
O2.5
▴1.43
8.0
✓ O2.5
▴1.438.0
Toronto II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.48 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.88 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.43, vertrouwen 6.4/10. Eindstand 4–2, tip uitgekomen.
Eind
Toronto II4
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 2
▾2.48
▴3.65
▴2.88
2
▴2.88
O2.5
▴1.43
Ja
▴1.42
O2.5
▴1.43
6.4
✓ O2.5
▴1.436.4
Toronto II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 1.78 thuis, 4.10 gelijkspel, 4.20 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.50, vertrouwen 7.4/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Toronto II2
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.78
▴4.10
▴4.20
1
▾1.78
O2.5
▾1.50
Ja
▾1.49
O2.5
▾1.50
7.4
✓ O2.5
▾1.507.4
Toronto II vs New York City II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.55 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.48 uit. Beste tip: beide teams scoren, quotering 1.38, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 2–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Toronto II 2
New York City IINew II0
▴2.55
▴3.60
▾2.48
2
▾2.48
O2.5
1.41
Ja
1.38
BTTS
1.38
8.5
BTTS
1.388.5
New York RB II vs Toronto II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 1.57 thuis, 4.60 gelijkspel, 4.75 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.28, vertrouwen 8.1/10. Eindstand 5–1, tip uitgekomen.
Eind
New York RB IINew II5
Toronto II1
▾1.57
▴4.60
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▾1.28
Ja
▾1.38
O2.5
▾1.28
8.1
✓ O2.5
▾1.288.1
Toronto II vs Chattanooga, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 3.25 thuis, 3.60 gelijkspel, 1.95 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.60, vertrouwen 6.0/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
Toronto II2
Chattanooga2
3.25
▴3.60
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
▾1.60
Ja
▾1.48
O2.5
▾1.60
6.0
✓ O2.5
▾1.606.0
Chicago Fire II vs Toronto II, MLS Next Pro, aftrap 20:00. Quoteringen: 2.05 thuis, 3.80 gelijkspel, 3.35 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.38, vertrouwen 8.6/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Chicago Fire II2
Toronto II4
▴2.05
▾3.80
▾3.35
1
▴2.05
O2.5
▴1.38
Ja
▾1.37
O2.5
▴1.38
8.6
✓ O2.5
▴1.388.6

Toronto II Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
Verwachte doelpuntenxG per wedstrijd
1.29
SchotenOp doel / wedstrijd
5.1
Balbezit
49%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
3.9
DisciplineKaarten per wedstrijd
1.8
Winstpercentage
50%

Seizoensstatistieken

MLS Next Pro VS · Seizoen 2026
27Wedstrijden Winstpercentage 48%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden131427
Overwinningen9413
Gelijkspelen000
Nederlagen41014
Doelpunten voor282149
Doelpunten tegen223355
Gem. doelpunten voor2.21.51.8
Gem. doelpunten tegen1.72.42.0
Clean sheets224
Wedstrijden zonder doelpunt055
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-2
Uit0-5
Zwaarste nederlaag
Thuis2-4
Uit5-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit5
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit5
Reeksen
Winst4
Verlies5
Strafschoppen
8/ 8
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
6–3
0-15
11–6
16-30
7–8
31-45
5–11
46-60
6–9
61-75
11–17
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-154
16-302
31-457
46-6011
61-7510
76-909
49Geel
2Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.581%
22 Wedstrijden
Boven 1.559%
16 Wedstrijden
Boven 2.526%
7 Wedstrijden
Boven 3.511%
3 Wedstrijden
Boven 4.54%
1 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 7.76
M. Stojadinovic M. Stojadinovic 21 DEF 7.30
L. Olguin L. Olguin 20 MID 7.30
J. Nolan J. Nolan 16 FWD 7.04
M. Chisholm M. Chisholm 21 DEF 6.92
S. Kapor S. Kapor 16 DEF 6.87
S. Wilson S. Wilson 24 GK 6.70
J. Quiah J. Quiah 20 - 6.67
Patrick Finley McDonald Patrick Finley McDonald 22 - 6.63
T. Fortier T. Fortier 17 - 6.51
Robert Mba Chukwu Robert Mba Chukwu 17 DEF 6.48
Antone Bossenberry Antone Bossenberry 17 MID 6.48
Mark Fisher Mark Fisher 25 MID 6.39
C. Iliadis C. Iliadis 20 MID 6.36
Andrei Dumitru Andrei Dumitru 19 MID 6.31
Joshua Nugent Joshua Nugent 18 FWD 6.11
Charles Sharp Charles Sharp 24 FWD -
D. Barrow D. Barrow 21 FWD -
M. Cimermancic M. Cimermancic 21 MID -
N. Edwards N. Edwards 23 MID -
Malik Henry Malik Henry 23 MID -
M. Sullivan M. Sullivan 22 MID -
L. Stefanovic L. Stefanovic 19 DEF -
K. Franklin K. Franklin 22 DEF -
R. Fisher R. Fisher 21 DEF -
A. De Rosario A. De Rosario 21 GK -
Ythallo Ythallo 21 DEF -

Stand

VS - MLS Next Pro
# Team G D P
1 Columbus Crew II 28 49-43 48
2 New England II 28 47-42 48
3 New York City II 28 50-44 47
4 Connecticut FC 28 59-52 46
5 New York RB II 28 58-48 46
6 Philadelphia Union II 28 37-40 43
7 Toronto II 28 48-56 39
8 FC Cincinnati II 28 32-62 20
9 Crown Legacy 28 67-39 58
10 Chattanooga 28 56-39 56
11 Atlanta United II 28 62-46 48
12 Huntsville City 28 49-47 44
13 Orlando City II 28 55-56 44
14 Chicago Fire II 28 50-48 39
15 Carolina Core 28 40-53 31
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Portland Timbers II 28 37-29 57
18 Ventura County 28 58-36 53
19 Los Angeles FC II 28 50-48 45
20 The Town 28 51-36 42
21 Tacoma Defiance 28 40-44 41
22 Real Monarchs 28 38-55 33
23 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
24 Austin II 28 54-21 65
25 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
26 Minnesota United II 28 43-39 45
27 St. Louis City II 28 42-40 44
28 North Texas 28 42-41 40
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
31 Crown Legacy 28 67-39 58
32 Chattanooga 28 56-39 56
33 Atlanta United II 28 62-46 48
34 Columbus Crew II 28 49-43 48
35 New England II 28 47-42 48
36 New York City II 28 50-44 47
37 Connecticut FC 28 59-52 46
38 New York RB II 28 58-48 46
39 Huntsville City 28 49-47 44
40 Orlando City II 28 55-56 44
41 Philadelphia Union II 28 37-40 43
42 Toronto II 28 48-56 39
43 Chicago Fire II 28 50-48 39
44 Carolina Core 28 40-53 31
45 FC Cincinnati II 28 32-62 20
46 Inter Miami II 28 30-74 15
47 Austin II 28 54-21 65
48 Portland Timbers II 28 37-29 57
49 Ventura County 28 58-36 53
50 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
51 Minnesota United II 28 43-39 45
52 Los Angeles FC II 28 50-48 45
53 St. Louis City II 28 42-40 44
54 The Town 28 51-36 42
55 Tacoma Defiance 28 40-44 41
56 North Texas 28 42-41 40
57 Real Monarchs 28 38-55 33
58 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
59 Sporting KC II 28 36-75 23
60 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Toronto II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Toronto II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Toronto II op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 42 wedstrijden met Toronto II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 71.4%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige MLS Next Pro-seizoen heeft Toronto II 13 overwinningen, 0 gelijkspelen en 14 nederlagen behaald in 27 wedstrijden, met 49 doelpunten gescoord (1.8 per wedstrijd) en 55 tegendoelpunten, met 4 clean sheets.

In de laatste 10 wedstrijden heeft Toronto II gemiddeld 49% balbezit, 1.29 xG en 3.9 hoekschoppen per wedstrijd, met een winstpercentage van 50%.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Toronto II voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Toronto II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.