Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Chesterfield

Chesterfield Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€6.18m Ø 26.4 League Two
145
Ennustatud mängud
60.0%
Ennustatavuse määr
LWDLDW
Hiljutine vorm
1.93
Väravad / mäng
Chesterfield on kodus viimases 8 mängus püsinud kaotuseta
Chesterfield lasi viimases 8 mängus sisse vähemalt 1 värava
Chesterfield valdas viimases 7 mängus palli 60%+
Järgmine mäng FA Cup · L, 7. nov · 15:00
Chesterfield
VS
Yeovil
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 7.5/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Newport County vs Chesterfield, League Two, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 4.20 koduvõit, 3.65 viik, 1.83 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.26, usaldus 8.0/10. Lõppseis 4–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Newport4
Chesterfield 1
▴4.20
▴3.65
▾1.83
2
▾1.83
O1.5
▴1.31
Jah
▴1.82
X2
▾1.26
8.0
X2
▾1.268.0
Chesterfield vs Crewe, League Two, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 3.95 viik, 4.75 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.75, usaldus 5.7/10. Lõppseis 5–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Chesterfield5
Crewe1
▾1.75
▴3.95
▴4.75
1
▾1.75
O2.5
▾1.67
Jah
▾1.66
1
▾1.75
5.7
✓ 1
▾1.755.7
Chesterfield vs Colchester, League Two, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.55 koduvõit, 4.30 viik, 5.40 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.65, usaldus 5.6/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Chesterfield1
Colchester1
▾1.55
▴4.30
▴5.40
1X
▾1.18
O2.5
1.65
Jah
▴1.72
O2.5
1.65
5.6
O2.5
1.655.6
Port Vale vs Chesterfield, League Two, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 3.25 viik, 2.43 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Port Vale1
Chesterfield0
▴3.00
3.25
▾2.43
2
▾2.43
O1.5
▴1.36
Jah
▴1.82
X2
▾1.42
8.5
X2
▾1.428.5
Crawley Town vs Chesterfield, League Two, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 4.80 koduvõit, 4.30 viik, 1.62 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.53, usaldus 7.2/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Crawley2
Chesterfield2
▴4.80
▴4.30
▾1.62
1X
▴2.32
O2.5
▾1.53
Jah
▾1.55
O2.5
▾1.53
7.2
✓ O2.5
▾1.537.2
Chesterfield vs Tranmere, League Two, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 1.68 koduvõit, 4.10 viik, 4.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 4.2/10. Lõppseis 4–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Chesterfield4
Tranmere2
▾1.68
▴4.10
▴4.90
X2
▴2.25
U3.5
▴1.50
Jah
▾1.69
U3.5
▴1.50
4.2
U3.5
▴1.504.2
Cheltenham vs Chesterfield, League Two, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.05 koduvõit, 3.55 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 8.5/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Cheltenham2
Chesterfield1
3.05
▾3.55
▴2.25
2
▴2.25
O2.5
▴1.74
Jah
▴1.60
X2
▴1.42
8.5
X2
▴1.428.5

Hooaja statistika

FA Cup Inglismaa · Hooaeg 2025
2Mängud Võidumäär 50%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud112
Võidud011
Viigid000
Kaotused101
Löödud väravad112
Sisse lastud väravad202
Keskm. löödud väravad1.01.01.0
Keskm. sisse lastud väravad2.00.01.0
Nullimängud011
Mängud väravata000
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu-
Võõrsil0-1
Suurim kaotus
Kodu1-2
Võõrsil-
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu1
Võõrsil1
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil0
Seeriad
Võit1
Kaotus0
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–0
16-30
1–1
31-45
0–0
46-60
1–0
61-75
0–1
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
4-2-3-12 G
5Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.5100%
2 mängu
Üle 1.50%
0 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
Z. Hemming Z. Hemming 25 GK 7.20
T. Naylor T. Naylor 34 MID 6.90
D. Markanday D. Markanday 24 MID 6.90
L. Mandeville L. Mandeville 28 MID 6.90
C. Dunkley C. Dunkley 33 DEF 6.60
D. Duffy D. Duffy 23 MID 6.60
L. Bonis L. Bonis 26 FWD 6.60
R. Stirk R. Stirk 25 MID 6.50
K. McFadzean K. McFadzean 38 DEF 6.30
L. Gordon L. Gordon 24 DEF 6.30
A. Lewis A. Lewis 26 DEF 6.30
R. Darcy R. Darcy 25 MID 6.30
W. Grigg W. Grigg 34 FWD 6.30
Devan Austin Tanton Pedraza D. Austin Tanton Pedraza 21 DEF 6.20
J. Fleck J. Fleck 34 MID 3.70

Tabel

Inglismaa - League Two
# Meeskond M V P
1 Salford City 14 25-15 31
2 Barnet 13 28-18 26
3 Walsall 13 21-12 22
4 Crewe 14 17-17 22
5 Cheltenham 14 23-25 21
6 Grimsby 14 24-18 20
7 York 14 24-21 20
8 Gillingham 14 20-19 20
9 Accrington ST 14 23-17 19
10 Chesterfield 14 24-21 19
11 Tranmere 14 19-17 19
12 Exeter City 14 11-9 19
13 Swindon Town 14 15-17 19
14 Newport County 14 20-17 18
15 Shrewsbury 14 17-22 18
16 Fleetwood Town 14 18-18 17
17 Bristol Rovers 14 17-23 16
18 Oldham 14 15-19 15
19 Port Vale 12 10-14 15
20 Rochdale 14 17-26 15
21 Northampton 13 9-10 14
22 Rotherham 14 18-25 12
23 Colchester 13 12-19 12
24 Crawley Town 12 13-21 9
Promotion - League One Promotion - League Two (Play Offs: Semi-finals) Relegation - National League

Chesterfield ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Chesterfield ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Chesterfield meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 145 mängu, milles on osalenud Chesterfield, parima vihje täpsusega 60.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel FA Cup hooajal on Chesterfield saavutanud 1 võitu, 0 viiki ja 1 kaotust 2 mängus, lüües 2 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 2, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

Chesterfield hinnanguline turuväärtus on praegu €6.18m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Chesterfield ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Chesterfield on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.