Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Salford City

Salford Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€7.97m Ø 27.8 League Two
147
Ennustatud mängud
68.7%
Ennustatavuse määr
WWWWWD
Hiljutine vorm
1.93
Väravad / mäng
Salford City lõi värava kõigis viimases 10 mängus
Salford City võitis viimased 5 mängu
Salford City on viimases 8 mängus püsinud kaotuseta
Järgmine mäng FA Cup · L, 7. nov · 15:00
Carlisle
VS
Salford
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 4.5/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Salford City vs Exeter City, League Two, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.45 koduvõit, 4.60 viik, 6.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.45, usaldus 7.8/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Salford2
Exeter1
▾1.45
▴4.60
▴6.60
1
▾1.45
O1.5
1.24
Ei
▾1.84
1
▾1.45
7.8
✓ 1
▾1.457.8
Walsall vs Salford City, League Two, algus kell 20:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.50 viik, 2.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.23, usaldus 4.5/10. Lõppseis 2–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Walsall2
Salford4
▾3.10
▴3.50
▴2.20
X2
▴1.39
O1.5
▾1.23
Ei
▴2.33
O1.5
▴1.23
4.5
✓ O1.5
▴1.234.5
Bristol Rovers vs Salford City, League Two, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 2.85 koduvõit, 3.35 viik, 2.48 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bristol Rovers1
Salford2
▴2.85
▾3.35
▾2.48
2
▾2.48
U3.5
▾1.40
Ei
▾2.20
X2
▾1.45
8.5
✓ X2
▾1.458.5
Salford City vs Crawley Town, League Two, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.40 koduvõit, 5.30 viik, 7.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.48, usaldus 2.7/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Salford2
Crawley1
▾1.40
▴5.30
▴7.10
2
▴7.10
O2.5
▴1.48
Jah
▴1.69
O2.5
▴1.48
2.7
✓ O2.5
▴1.482.7
Cheltenham vs Salford City, League Two, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 4.20 koduvõit, 3.80 viik, 1.85 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 2.4/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Cheltenham 0
Salford2
▴4.20
▴3.80
▾1.85
2
▾1.85
O2.5
▴1.70
Jah
▴1.65
X2
▾1.25
2.4
✓ X2
▾1.252.4

Hooaja statistika

FA Cup Inglismaa · Hooaeg 2025
4Mängud Võidumäär 75%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud314
Võidud303
Viigid000
Kaotused011
Löödud väravad909
Sisse lastud väravad325
Keskm. löödud väravad3.00.02.3
Keskm. sisse lastud väravad1.02.01.3
Nullimängud101
Mängud väravata011
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil-
Suurim kaotus
Kodu-
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil0
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Seeriad
Võit3
Kaotus0
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–0
0-15
0–2
16-30
0–0
31-45
1–2
46-60
2–0
61-75
3–1
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
3-5-22 G
3-1-4-22 G
9Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.575%
3 mängu
Üle 1.575%
3 mängu
Üle 2.550%
2 mängu
Üle 3.525%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
R. Graydon R. Graydon 26 FWD 8.60
K. Cesay K. Cesay 23 MID 7.90
F. Borini F. Borini 34 For 7.90
L. Garbutt L. Garbutt 32 DEF 7.75
K. N’Mai K. N’Mai 21 FWD 7.70
B. Cooper B. Cooper 25 DEF 7.30
A. Oluwo A. Oluwo 26 DEF 7.00
K. Harris K. Harris 32 For 7.00
J. Grant J. Grant 31 MID 6.95
D. Udoh D. Udoh 29 FWD 6.95
B. Woodburn B. Woodburn 26 MID 6.90
K. Berkoe K. Berkoe 24 MID 6.70
M. Butcher M. Butcher 28 MID 6.65
J. Austerfield J. Austerfield 24 MID 6.60
O. Turton O. Turton 33 DEF 6.55
H. Mnoga H. Mnoga 23 MID 6.55
M. Young M. Young 19 GK 6.10
R. Longelo-Mbule R. Longelo-Mbule 26 MID 5.90

Tabel

Inglismaa - League Two
# Meeskond M V P
1 Salford City 14 25-15 31
2 Barnet 13 28-18 26
3 Walsall 13 21-12 22
4 Crewe 14 17-17 22
5 Cheltenham 14 23-25 21
6 Grimsby 14 24-18 20
7 York 14 24-21 20
8 Gillingham 14 20-19 20
9 Accrington ST 14 23-17 19
10 Chesterfield 14 24-21 19
11 Tranmere 14 19-17 19
12 Exeter City 14 11-9 19
13 Swindon Town 14 15-17 19
14 Newport County 14 20-17 18
15 Shrewsbury 14 17-22 18
16 Fleetwood Town 14 18-18 17
17 Bristol Rovers 14 17-23 16
18 Oldham 14 15-19 15
19 Port Vale 12 10-14 15
20 Rochdale 14 17-26 15
21 Northampton 13 9-10 14
22 Rotherham 14 18-25 12
23 Colchester 13 12-19 12
24 Crawley Town 12 13-21 9
Promotion - League One Promotion - League Two (Play Offs: Semi-finals) Relegation - National League

Salford City ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Salford City ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Salford City meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 147 mängu, milles on osalenud Salford City, parima vihje täpsusega 68.7%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel FA Cup hooajal on Salford City saavutanud 3 võitu, 0 viiki ja 1 kaotust 4 mängus, lüües 9 väravat (2.3 mängu kohta) ja lastes sisse 5, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

Salford City hinnanguline turuväärtus on praegu €7.97m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Salford City ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Salford City on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.