Fluminense U20 Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
2
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LDL
Hiljutine vorm
2.40
Väravad / mäng
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Flamengo U20 vs Fluminense U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.83 koduvõit, 3.55 viik, 4.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.38, usaldus 5.1/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Flamengo U201
Fluminense U200RB Bragantino U20 vs Fluminense U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.96 koduvõit, 3.30 viik, 3.40 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Bragantino U201
Fluminense U201Fluminense U20 vs Flamengo U20, Brasileiro U20 A, algus kell 21:00. Koefitsiendid: 2.50 koduvõit, 3.23 viik, 2.55 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldus 4.5/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Fluminense U201
Flamengo U202
Lõpp
▾1.83
▴3.55
▴4.20
1
U3.5
Ei
U3.5
5.1
✓ U3.5
Lõpp
1.96
3.30
3.40
1
O1.5
Jah
1X
5.0
✓ 1X
Lõpp
2.50
3.23
2.55
1
U3.5
Jah
1X
4.5
1X
Hooaja statistika
Brasileiro U20 A
18Mängud
Võidumäär 28%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 10 | 8 | 18 |
| Võidud | 3 | 2 | 5 |
| Viigid | 3 | 1 | 4 |
| Kaotused | 4 | 5 | 9 |
| Löödud väravad | 14 | 9 | 23 |
| Sisse lastud väravad | 17 | 11 | 28 |
| Keskm. löödud väravad | 1.4 | 1.1 | 1.3 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 1.7 | 1.4 | 1.6 |
| Nullimängud | 2 | 2 | 4 |
| Mängud väravata | 5 | 4 | 9 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-1
Võõrsil0-3
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Seeriad
Võit1
Kaotus2
Penaltid
4/ 5
80.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.550%
9 mängu
Üle 1.544%
8 mängu
Üle 2.528%
5 mängu
Üle 3.56%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
| Mängija | Vanus | Pos | Hinne |
|---|---|---|---|
|
|
18 | MID | 7.85 |
|
|
18 | - | 7.56 |
|
|
20 | GK | 7.28 |
|
|
20 | DEF | 7.27 |
|
|
20 | DEF | 7.26 |
|
|
19 | FWD | 7.25 |
|
|
18 | MID | 7.19 |
|
|
20 | MID | 7.10 |
|
|
19 | DEF | 6.96 |
|
|
20 | DEF | 6.90 |
|
|
18 | FWD | 6.72 |
|
|
17 | FWD | 6.69 |
|
|
20 | DEF | 6.60 |
|
|
19 | MID | 6.27 |
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
19 | 54-23 | 44 |
| 2 |
|
19 | 36-19 | 36 |
| 3 |
|
19 | 32-20 | 36 |
| 4 |
|
19 | 49-35 | 34 |
| 5 |
|
19 | 39-25 | 32 |
| 6 |
|
19 | 29-24 | 31 |
| 7 |
|
19 | 35-27 | 29 |
| 8 |
|
19 | 31-25 | 29 |
| 9 |
|
19 | 32-30 | 29 |
| 10 |
|
19 | 28-29 | 28 |
| 11 |
|
19 | 27-26 | 25 |
| 12 |
|
19 | 25-37 | 25 |
| 13 |
|
19 | 19-27 | 21 |
| 14 |
|
19 | 20-31 | 20 |
| 15 |
|
19 | 25-31 | 19 |
| 16 |
|
19 | 31-42 | 19 |
| 17 |
|
19 | 20-39 | 18 |
| 18 |
|
19 | 24-40 | 17 |
| 19 |
|
19 | 24-43 | 16 |
| 20 |
|
19 | 18-25 | 15 |
Praegusel Brasileiro U20 A hooajal on Fluminense U20 saavutanud 5 võitu, 4 viiki ja 9 kaotust 18 mängus, lüües 23 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 28, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Fluminense U20 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Fluminense U20 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.