Fortaleza U20 Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
2
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
DLD
Hiljutine vorm
1.53
Väravad / mäng
Fortaleza U20 on viimases 13 mängus püsinud kaotuseta
Fortaleza U20: viimases 6 mängus löödi alla 3.5 värava
Fortaleza U20 ei saanud viimases 38 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Fortaleza U20 vs America M, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.30 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 4.8/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Fortaleza U201
America MG U201Gremio U20 vs Fortaleza U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.25 viik, 3.38 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 1.2/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Gremio U202
Fortaleza U201Fortaleza U20 vs Sao Paulo U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 3.50 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldus 2.8/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Fortaleza U201
Sao Paulo U201
Lõpp
▴2.10
▾3.30
3.60
X2
U3.5
Ei
U3.5
4.8
✓ U3.5
Lõpp
2.00
3.25
3.38
1X
U3.5
Jah
1X
1.2
✓ 1X
Lõpp
2.62
3.50
2.25
2
U3.5
Ei
X2
2.8
✓ X2
Hooaja statistika
Brasileiro U20 A
18Mängud
Võidumäär 11%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 8 | 10 | 18 |
| Võidud | 0 | 2 | 2 |
| Viigid | 6 | 2 | 8 |
| Kaotused | 2 | 6 | 8 |
| Löödud väravad | 5 | 12 | 17 |
| Sisse lastud väravad | 7 | 17 | 24 |
| Keskm. löödud väravad | 0.6 | 1.2 | 0.9 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 0.9 | 1.7 | 1.3 |
| Nullimängud | 3 | 1 | 4 |
| Mängud väravata | 3 | 2 | 5 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu-
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu1-2
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu1
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil3
Seeriad
Võit1
Kaotus4
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
61-751
1Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.572%
13 mängu
Üle 1.522%
4 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
| Mängija | Vanus | Pos | Hinne |
|---|---|---|---|
|
|
19 | GK | 7.82 |
|
|
20 | MID | 7.09 |
|
|
20 | MID | 7.09 |
|
|
18 | FWD | 6.96 |
|
|
19 | MID | 6.82 |
|
|
20 | DEF | 6.71 |
|
|
19 | FWD | 6.64 |
|
|
20 | MID | 6.47 |
|
|
19 | DEF | 6.45 |
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
19 | 54-23 | 44 |
| 2 |
|
19 | 36-19 | 36 |
| 3 |
|
19 | 32-20 | 36 |
| 4 |
|
19 | 49-35 | 34 |
| 5 |
|
19 | 39-25 | 32 |
| 6 |
|
19 | 29-24 | 31 |
| 7 |
|
19 | 35-27 | 29 |
| 8 |
|
19 | 31-25 | 29 |
| 9 |
|
19 | 32-30 | 29 |
| 10 |
|
19 | 28-29 | 28 |
| 11 |
|
19 | 27-26 | 25 |
| 12 |
|
19 | 25-37 | 25 |
| 13 |
|
19 | 19-27 | 21 |
| 14 |
|
19 | 20-31 | 20 |
| 15 |
|
19 | 25-31 | 19 |
| 16 |
|
19 | 31-42 | 19 |
| 17 |
|
19 | 20-39 | 18 |
| 18 |
|
19 | 24-40 | 17 |
| 19 |
|
19 | 24-43 | 16 |
| 20 |
|
19 | 18-25 | 15 |
Praegusel Brasileiro U20 A hooajal on Fortaleza U20 saavutanud 2 võitu, 8 viiki ja 8 kaotust 18 mängus, lüües 17 väravat (0.9 mängu kohta) ja lastes sisse 24, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Fortaleza U20 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Fortaleza U20 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.