Sao Paulo U20 Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
3
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
DDWD
Hiljutine vorm
2.73
Väravad / mäng
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Athletico PR U20 vs Sao Paulo U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.70 koduvõit, 3.30 viik, 2.20 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.49, usaldus 3.1/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Athletico U2
Sao Paulo U202Avai U20 vs Sao Paulo U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 5.40 koduvõit, 4.00 viik, 1.62 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.62, usaldus 3.2/10. Lõppseis 3–3, vihje oli möödalask.
Avai U203
Sao Paulo U203Sao Paulo U20 vs Corinthians U20, Brasileiro U20 A, algus kell 00:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 3.80 viik, 4.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.67, usaldus 5.1/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Sao Paulo U203
Corinthians U202Fortaleza U20 vs Sao Paulo U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 3.50 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldus 2.8/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Fortaleza U201
Sao Paulo U201
Lõpp
2.70
3.30
2.20
1
O2.5
Jah
1X
3.1
✓ 1X
Lõpp
5.40
▾4.00
1.62
2
O2.5
Jah
2
3.2
2
Lõpp
1.65
3.80
4.25
1
O2.5
Jah
1
5.1
✓ 1
Lõpp
2.62
3.50
2.25
2
U3.5
Ei
X2
2.8
✓ X2
Hooaja statistika
Brasileiro U20 A
18Mängud
Võidumäär 28%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 10 | 8 | 18 |
| Võidud | 4 | 1 | 5 |
| Viigid | 2 | 5 | 7 |
| Kaotused | 4 | 2 | 6 |
| Löödud väravad | 12 | 12 | 24 |
| Sisse lastud väravad | 12 | 14 | 26 |
| Keskm. löödud väravad | 1.2 | 1.5 | 1.3 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 1.2 | 1.8 | 1.4 |
| Nullimängud | 3 | 1 | 4 |
| Mängud väravata | 3 | 2 | 5 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil0-1
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Seeriad
Võit2
Kaotus2
Penaltid
2/ 4
50.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.572%
13 mängu
Üle 1.544%
8 mängu
Üle 2.517%
3 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
| Mängija | Vanus | Pos | Hinne |
|---|---|---|---|
|
|
20 | - | 8.44 |
|
|
19 | GK | 8.28 |
|
|
19 | - | 8.04 |
|
|
19 | FWD | 7.54 |
|
|
18 | DEF | 7.49 |
|
|
18 | MID | 7.47 |
|
|
20 | FWD | 7.17 |
|
|
18 | MID | 7.06 |
|
|
19 | GK | 7.05 |
|
|
18 | FWD | 7.04 |
|
|
18 | DEF | 7.02 |
|
|
20 | DEF | 6.98 |
|
|
19 | MID | 6.91 |
|
|
19 | MID | 6.89 |
|
|
19 | DEF | 6.87 |
|
|
19 | FWD | 6.81 |
|
|
19 | DEF | 6.74 |
|
|
20 | FWD | 6.69 |
|
|
20 | DEF | 6.54 |
|
|
18 | MID | 6.46 |
|
|
18 | - | 6.37 |
|
|
18 | DEF | 6.10 |
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
19 | 54-23 | 44 |
| 2 |
|
19 | 36-19 | 36 |
| 3 |
|
19 | 32-20 | 36 |
| 4 |
|
19 | 49-35 | 34 |
| 5 |
|
19 | 39-25 | 32 |
| 6 |
|
19 | 29-24 | 31 |
| 7 |
|
19 | 35-27 | 29 |
| 8 |
|
19 | 31-25 | 29 |
| 9 |
|
19 | 32-30 | 29 |
| 10 |
|
19 | 28-29 | 28 |
| 11 |
|
19 | 27-26 | 25 |
| 12 |
|
19 | 25-37 | 25 |
| 13 |
|
19 | 19-27 | 21 |
| 14 |
|
19 | 20-31 | 20 |
| 15 |
|
19 | 25-31 | 19 |
| 16 |
|
19 | 31-42 | 19 |
| 17 |
|
19 | 20-39 | 18 |
| 18 |
|
19 | 24-40 | 17 |
| 19 |
|
19 | 24-43 | 16 |
| 20 |
|
19 | 18-25 | 15 |
Praegusel Brasileiro U20 A hooajal on São Paulo U20 saavutanud 5 võitu, 7 viiki ja 6 kaotust 18 mängus, lüües 24 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 26, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud São Paulo U20 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
São Paulo U20 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.