Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Nunawading

Nunawading Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€25.00Th. Ø 23.0 Victoria Premier League 2
8
Ennustatud mängud
62.5%
Ennustatavuse määr
DWLLLL
Hiljutine vorm
1.07
Väravad / Mäng
Nunawading ei saanud viimases 15 mängus punast kaarti
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Nunawading pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Whittlesea United vs Nunawading, Victoria Premier League 2, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.45 viik, 2.88 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Whittlesea UnitedWhittlesea U2
Nunawading2
2.10
3.45
2.88
1
2.10
O2.5
1.54
Jah
1.48
1X
1.29
8.5
✓ 1X
1.298.5
Moreland City vs Nunawading, Victoria Premier League 2, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.60 viik, 2.52 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.56, usaldusmäär 1.4/10. Lõppseis 2–6, ennustus läks täppi.
Lõpp
Moreland City2
Nunawading6
▾2.30
3.60
▴2.52
X
3.60
O2.5
▴1.56
Ei
▾2.37
O2.5
▴1.56
1.4
✓ O2.5
▴1.561.4
Box Hill vs Nunawading, Victoria Premier League 2, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 1.84 koduvõit, 3.50 viik, 3.45 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.84, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Box Hill1
Nunawading0
1.84
3.50
3.45
1
1.84
O2.5
1.61
Ei
2.20
1
1.84
8.5
✓ 1
1.848.5
Nunawading vs Bayside Argonauts, Victoria Premier League 2, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 3.45 koduvõit, 4.00 viik, 1.98 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.26, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Nunawading0
Bayside ArgonautsBayside A 1
▴3.45
▴4.00
▾1.98
2
▾1.98
U3.5
▾1.58
Ei
▾2.42
X2
▾1.26
8.5
✓ X2
▾1.268.5
Werribee City vs Nunawading, Victoria Premier League 2, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 1.98 koduvõit, 3.85 viik, 3.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldusmäär 3.8/10. Lõppseis 4–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Werribee City4
Nunawading0
▾1.98
▴3.85
▴3.10
1
▾1.98
O2.5
1.55
Ei
2.30
1X
▾1.31
3.8
✓ 1X
▾1.313.8
Nunawading vs Malvern, Victoria Premier League 2, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 4.80 koduvõit, 4.30 viik, 1.55 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.55, usaldusmäär 1.3/10. Lõppseis 1–4, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Nunawading1
Malvern4
▴4.80
▴4.30
▾1.55
2
▾1.55
U3.5
1.55
Ei
▾2.10
U3.5
1.55
1.3
U3.5
1.551.3
Springvale vs Nunawading, Victoria Premier League 2, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 2.38 koduvõit, 3.45 viik, 2.48 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldusmäär 7.8/10. Lõppseis 0–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Springvale0
Nunawading2
2.38
3.45
2.48
1
2.38
O2.5
1.53
Ei
2.45
1X
1.40
7.8
1X
1.407.8
Nunawading vs Goulburn Valley Suns, Victoria Premier League 2, algus kell 08:30. Koefitsiendid: 4.70 koduvõit, 4.50 viik, 1.52 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.52, usaldusmäär 9.1/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Nunawading0
Goulburn Valley SunsGoulburn V1
▴4.70
▴4.50
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.40
Jah
▾1.50
2
▾1.52
9.1
✓ 2
▾1.529.1

Hooaja statistika

Victoria Premier League 2 Austraalia · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 32%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131225
Võidud538
Viigid314
Kaotused5813
Löödud väravad141327
Sisse lastud väravad172542
Keskm. löödud väravad1.11.11.1
Keskm. sisse lastud väravad1.32.11.7
Nullimängud415
Mängud väravata5611
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil2-6
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil5-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil6
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil5
Seeriad
Võit2
Kaotus4
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–2
0-15
1–1
16-30
6–8
31-45
3–6
46-60
1–4
61-75
5–13
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.556%
14 mängu
Üle 1.528%
7 mängu
Üle 2.512%
3 mängu
Üle 3.54%
1 mängu
Üle 4.54%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Austraalia - Victoria Premier League 2
# Meeskond M V P
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Nunawading ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Nunawading ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Nunawading, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 8 mängu, milles on osalenud Nunawading, parima vihje täpsusega 62.5%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Victoria Premier League 2 hooajal on Nunawading saavutanud 8 võitu, 4 viiki ja 13 kaotust 25 mängus, lüües 27 väravat (1.1 mängu kohta) ja lubades lüüa 42, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

Nunawading hinnanguline turuväärtus on praegu €25.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Nunawading ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Nunawading on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.