İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Nunawading

Nunawading Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€25.00Th. Ø 23.0 Victoria Premier League 2
8
Tahmin edilen maçlar
62.5%
Öngörülebilirlik Oranı
DWLLLL
Son Form
1.07
Gol / Maç
Nunawading son 15 maçta kırmızı kart görmedi
Yaklaşan maç yok

Nunawading için şu anda planlanmış bir maç bulunmuyor. Aşağıdan son sonuçlarını ve sezon istatistiklerini inceleyin.

Son Maçlar

Whittlesea United - Nunawading, Victoria Premier League 2, başlama saati 06:00. Oranlar: ev sahibi 2.10, beraberlik 3.45, deplasman 2.88. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.29, güven 8.5/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
Whittlesea UnitedWhittlesea U2
Nunawading2
2.10
3.45
2.88
1
2.10
O2.5
1.54
Var
1.48
1X
1.29
8.5
✓ 1X
1.298.5
Moreland City - Nunawading, Victoria Premier League 2, başlama saati 10:30. Oranlar: ev sahibi 2.30, beraberlik 3.60, deplasman 2.52. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.56, güven 1.4/10. Maç sonucu 2–6, tahmin tuttu.
MS
Moreland City2
Nunawading6
▾2.30
3.60
▴2.52
X
3.60
O2.5
▴1.56
Yok
▾2.37
O2.5
▴1.56
1.4
✓ O2.5
▴1.561.4
Box Hill - Nunawading, Victoria Premier League 2, başlama saati 10:30. Oranlar: ev sahibi 1.84, beraberlik 3.50, deplasman 3.45. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.84, güven 8.5/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Box Hill1
Nunawading0
1.84
3.50
3.45
1
1.84
O2.5
1.61
Yok
2.20
1
1.84
8.5
✓ 1
1.848.5
Nunawading - Bayside Argonauts, Victoria Premier League 2, başlama saati 10:30. Oranlar: ev sahibi 3.45, beraberlik 4.00, deplasman 1.98. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.26, güven 8.5/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
Nunawading0
Bayside ArgonautsBayside A 1
▴3.45
▴4.00
▾1.98
2
▾1.98
U3.5
▾1.58
Yok
▾2.42
X2
▾1.26
8.5
✓ X2
▾1.268.5
Werribee City - Nunawading, Victoria Premier League 2, başlama saati 06:00. Oranlar: ev sahibi 1.98, beraberlik 3.85, deplasman 3.10. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.31, güven 3.8/10. Maç sonucu 4–0, tahmin tuttu.
MS
Werribee City4
Nunawading0
▾1.98
▴3.85
▴3.10
1
▾1.98
O2.5
1.55
Yok
2.30
1X
▾1.31
3.8
✓ 1X
▾1.313.8
Nunawading - Malvern, Victoria Premier League 2, başlama saati 10:30. Oranlar: ev sahibi 4.80, beraberlik 4.30, deplasman 1.55. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.55, güven 1.3/10. Maç sonucu 1–4, tahmin tutmadı.
MS
Nunawading1
Malvern4
▴4.80
▴4.30
▾1.55
2
▾1.55
U3.5
1.55
Yok
▾2.10
U3.5
1.55
1.3
U3.5
1.551.3
Springvale - Nunawading, Victoria Premier League 2, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.38, beraberlik 3.45, deplasman 2.48. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.40, güven 7.8/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Springvale0
Nunawading2
2.38
3.45
2.48
1
2.38
O2.5
1.53
Yok
2.45
1X
1.40
7.8
1X
1.407.8
Nunawading - Goulburn Valley Suns, Victoria Premier League 2, başlama saati 08:30. Oranlar: ev sahibi 4.70, beraberlik 4.50, deplasman 1.52. En iyi tahmin: deplasman kazanır, oran 1.52, güven 9.1/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
Nunawading0
Goulburn Valley SunsGoulburn V1
▴4.70
▴4.50
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.40
Var
▾1.50
2
▾1.52
9.1
✓ 2
▾1.529.1

Sezon İstatistikleri

Victoria Premier League 2 Avustralya · Sezon 2026
25Maçlar Galibiyet oranı 32%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar131225
Galibiyetler538
Beraberlikler314
Mağlubiyetler5813
Atılan Goller141327
Yenilen Goller172542
Maç Başına Atılan Gol1.11.11.1
Maç Başına Yenilen Gol1.32.11.7
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar415
Gol Atılamayan Maçlar5611
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi3-1
Deplasman2-6
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi1-4
Deplasman5-1
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi3
Deplasman6
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi4
Deplasman5
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet4
Penaltılar
2/ 2
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
1–2
0-15
1–1
16-30
6–8
31-45
3–6
46-60
1–4
61-75
5–13
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0Sarı
1Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.556%
14 Maçlar
Üst 1.528%
7 Maçlar
Üst 2.512%
3 Maçlar
Üst 3.54%
1 Maçlar
Üst 4.54%
1 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan Durumu

Avustralya - Victoria Premier League 2
# Takım M G P
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Nunawading Tahminleri ve Bahis İpuçları

Nunawading tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile Nunawading maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Nunawading takımının yer aldığı 8 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 62.5%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut Victoria Premier League 2 sezonunda Nunawading, 25 maçta 8 galibiyet, 4 beraberlik ve 13 mağlubiyet elde etmiş; 27 gol atmış (maç başına 1.1) ve 42 gol yemiş, 5 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Nunawading şu anda tahmini €25.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Nunawading tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Nunawading, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.