Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Nunawading

Nunawading Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

€25.00Th. Ø 23.0 Victoria Premier League 2
8
Elemzett mérkőzések
62.5%
Előrejelezhetőségi mutató
DWLLLL
Legutóbbi forma
1.07
Gólok / Mérkőzés
Nunawading nem kapott piros lapot az utóbbi 15 mérkőzésen
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) Nunawading csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Whittlesea United vs Nunawading, Victoria Premier League 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.10, döntetlen 3.45, vendég 2.88. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.29, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Whittlesea UnitedWhittlesea U2
Nunawading2
2.10
3.45
2.88
1
2.10
O2.5
1.54
Igen
1.48
1X
1.29
8.5
✓ 1X
1.298.5
Moreland City vs Nunawading, Victoria Premier League 2, kezdés 10:30. Odds: hazai 2.30, döntetlen 3.60, vendég 2.52. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.56, megbízhatóság 1.4/10. Végeredmény 2–6, a tipp bejött.
Vége
Moreland City2
Nunawading6
▾2.30
3.60
▴2.52
X
3.60
O2.5
▴1.56
Nem
▾2.37
O2.5
▴1.56
1.4
✓ O2.5
▴1.561.4
Box Hill vs Nunawading, Victoria Premier League 2, kezdés 10:30. Odds: hazai 1.84, döntetlen 3.50, vendég 3.45. Legjobb tipp: hazai győzelem, odds 1.84, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Box Hill1
Nunawading0
1.84
3.50
3.45
1
1.84
O2.5
1.61
Nem
2.20
1
1.84
8.5
✓ 1
1.848.5
Nunawading vs Bayside Argonauts, Victoria Premier League 2, kezdés 10:30. Odds: hazai 3.45, döntetlen 4.00, vendég 1.98. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 1.26, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Nunawading0
Bayside ArgonautsBayside A 1
▴3.45
▴4.00
▾1.98
2
▾1.98
U3.5
▾1.58
Nem
▾2.42
X2
▾1.26
8.5
✓ X2
▾1.268.5
Werribee City vs Nunawading, Victoria Premier League 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 1.98, döntetlen 3.85, vendég 3.10. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.31, megbízhatóság 3.8/10. Végeredmény 4–0, a tipp bejött.
Vége
Werribee City4
Nunawading0
▾1.98
▴3.85
▴3.10
1
▾1.98
O2.5
1.55
Nem
2.30
1X
▾1.31
3.8
✓ 1X
▾1.313.8
Nunawading vs Malvern, Victoria Premier League 2, kezdés 10:30. Odds: hazai 4.80, döntetlen 4.30, vendég 1.55. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.55, megbízhatóság 1.3/10. Végeredmény 1–4, a tipp nem jött be.
Vége
Nunawading1
Malvern4
▴4.80
▴4.30
▾1.55
2
▾1.55
U3.5
1.55
Nem
▾2.10
U3.5
1.55
1.3
U3.5
1.551.3
Springvale vs Nunawading, Victoria Premier League 2, kezdés 11:30. Odds: hazai 2.38, döntetlen 3.45, vendég 2.48. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.40, megbízhatóság 7.8/10. Végeredmény 0–2, a tipp nem jött be.
Vége
Springvale0
Nunawading2
2.38
3.45
2.48
1
2.38
O2.5
1.53
Nem
2.45
1X
1.40
7.8
1X
1.407.8
Nunawading vs Goulburn Valley Suns, Victoria Premier League 2, kezdés 08:30. Odds: hazai 4.70, döntetlen 4.50, vendég 1.52. Legjobb tipp: vendég győzelem, odds 1.52, megbízhatóság 9.1/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Nunawading0
Goulburn Valley SunsGoulburn V1
▴4.70
▴4.50
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.40
Igen
▾1.50
2
▾1.52
9.1
✓ 2
▾1.529.1

Szezon statisztikák

Victoria Premier League 2 Ausztrália · Szezon 2026
25Mérkőzések Győzelmi arány 32%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések131225
Győzelmek538
Döntetlenek314
Vereségek5813
Lőtt gólok141327
Kapott gólok172542
Lőtt gólok átlaga1.11.11.1
Kapott gólok átlaga1.32.11.7
Kapott gól nélküli mérkőzések415
Gól nélküli mérkőzések5611
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-1
Vendég2-6
Legnagyobb vereség
Hazai1-4
Vendég5-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég6
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég5
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek4
Tizenegyesek
2/ 2
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
1–2
0-15
1–1
16-30
6–8
31-45
3–6
46-60
1–4
61-75
5–13
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.556%
14 Mérkőzések
Több mint 1.528%
7 Mérkőzések
Több mint 2.512%
3 Mérkőzések
Több mint 3.54%
1 Mérkőzések
Több mint 4.54%
1 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Ausztrália - Victoria Premier League 2
# Csapat M G P
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Nunawading – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Nunawading tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Nunawading csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 8 mérkőzést elemeztünk a Nunawading részvételével, a legjobb tipp találati aránya 62.5%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Victoria Premier League 2 szezonban a Nunawading 8 győzelmet, 4 döntetlent és 13 vereséget szerzett 25 mérkőzésen, 27 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.1) és 42 gólt kapott, 5 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Nunawading jelenlegi becsült piaci értéke €25.00Th..

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Nunawading-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Nunawading csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.