Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Rubin Yalta

Rubin Yalta Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

22
Ennustatud mängud
45.5%
Ennustatavuse määr
LWWLWL
Hiljutine vorm
1.60
Väravad / mäng
Rubin Yalta on kodus viimases 5 mängus püsinud kaotuseta
Rubin Yalta ei saanud viimases 19 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Rubin Yalta vs Rostov II, Second League - Group 1, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.65 koduvõit, 3.25 viik, 2.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.32, usaldus 4.4/10. Lõppseis 1–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Rubin Yalta1
Rostov 24
▴2.65
▾3.25
▾2.30
X2
1.35
U3.5
1.32
Ei
2.07
U3.5
▾1.32
4.4
U3.5
▾1.324.4
Lugansk vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 3.35 viik, 1.90 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.69, usaldus 2.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Lugansk0
Rubin Yalta1
3.40
3.35
1.90
1X
1.69
O2.5
1.83
Jah
1.74
1X
1.69
2.0
1X
1.692.0
Rubin Yalta vs Astrakhan, Second League - Group 1, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.67 koduvõit, 3.70 viik, 4.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.27, usaldus 5.4/10. Lõppseis 3–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Rubin Yalta3
Astrakhan1
1.67
3.70
4.10
1
1.67
U3.5
1.27
Ei
1.80
U3.5
1.27
5.4
U3.5
1.275.4
Pobeda vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.10 viik, 2.85 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 3.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pobeda2
Rubin Yalta1
2.30
3.10
2.85
X
3.10
U3.5
1.34
Ei
2.15
U3.5
1.34
3.6
✓ U3.5
1.343.6
Shahter Taganrog vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.76 koduvõit, 3.55 viik, 3.85 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.76, usaldus 6.1/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Shahter T0
Rubin Yalta1
1.76
3.55
3.85
1
1.76
O2.5
1.83
Ei
1.92
1
1.76
6.1
1
1.766.1
Sevastopol vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.48 koduvõit, 3.70 viik, 5.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 3.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Sevastopol3
Rubin Yalta1
▾1.48
▴3.70
▴5.90
1
▾1.48
O1.5
1.29
Ei
▾1.65
O1.5
1.29
3.0
✓ O1.5
1.293.0
Kyzyltash vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.45 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond lööb värava, koefitsient 1.27, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Kyzyltash2
Rubin Yalta0
2.32
3.45
2.60
2
2.60
O2.5
1.74
Jah
1.64
AS
1.27
8.0
AS
1.278.0
Rubin Yalta vs Druzhba, Second League - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.50 viik, 3.75 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.80, usaldus 2.4/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Rubin Yalta4
Druzhba1
1.80
3.50
3.75
1
1.80
O2.5
1.65
Jah
1.62
1
1.80
2.4
✓ 1
1.802.4

Hooaja statistika

Second League - Group 1 Venemaa · Hooaeg 2026
29Mängud Võidumäär 45%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141529
Võidud8513
Viigid347
Kaotused369
Löödud väravad291342
Sisse lastud väravad171734
Keskm. löödud väravad2.10.91.4
Keskm. sisse lastud väravad1.21.11.2
Nullimängud4610
Mängud väravata235
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil0-1
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil3-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Seeriad
Võit3
Kaotus2
Penaltid
4/ 6
66.67% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–4
0-15
4–3
16-30
8–9
31-45
9–6
46-60
9–6
61-75
10–4
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
76-901
1Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.583%
24 mängu
Üle 1.528%
8 mängu
Üle 2.521%
6 mängu
Üle 3.510%
3 mängu
Üle 4.53%
1 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
V. Purak V. Purak 29 FWD -
Vadim Zubavlenko Vadim Zubavlenko 26 MID -
M. Slobodchikov M. Slobodchikov 23 MID -
G. Shulga G. Shulga 20 MID -
I. Romashchuk I. Romashchuk 18 MID -
S. Mosiyan S. Mosiyan 23 MID -
Nikita Kaverin Nikita Kaverin 22 MID -
Yuri Maksimov Yuri Maksimov 27 MID -
R. Protsenko R. Protsenko 19 MID -
D. Polshikov D. Polshikov 24 MID -
S. Papazyan S. Papazyan 26 MID -
A. Naniev A. Naniev 24 MID -
Y. Balan Y. Balan 27 MID -
Serhii Demchenko Serhii Demchenko 25 MID -
M. Tarasenko M. Tarasenko 23 DEF -
G. Sanakoev G. Sanakoev 27 DEF -
A. Marchenko A. Marchenko 29 DEF -
M. Isaev M. Isaev 20 DEF -
Andrey Ivanov Andrey Ivanov 31 DEF -
E. Zamerets E. Zamerets 24 GK -
M. Mikityuk M. Mikityuk 27 GK -

Tabel

Venemaa - Second League - Group 1
# Meeskond M V P
1 Sevastopol 21 38-17 50
2 Shahter Taganrog 21 42-20 46
3 Rostov II 21 45-16 46
4 Rubin Yalta 20 29-19 34
5 Pobeda 20 38-27 33
6 Kyzyltash 21 36-30 31
7 Nart Cherkessk 20 27-19 30
8 Spartak Nalchik 20 27-20 28
9 Druzhba 20 23-25 27
10 Lugansk 21 24-30 24
11 Astrakhan 20 22-32 20
12 Izberbash 21 19-57 18
13 Angust Nazran 20 9-21 16
14 FK Chayka 2 21 17-43 14
15 Dynamo Makhachkala II 21 19-39 14
16 PSK Dinskaya 0 0-0 0
Promotion Relegation

Rubin Yalta ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Rubin Yalta ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Rubin Yalta meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 22 mängu, milles on osalenud Rubin Yalta, parima vihje täpsusega 45.5%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Second League - Group 1 hooajal on Rubin Yalta saavutanud 13 võitu, 7 viiki ja 9 kaotust 29 mängus, lüües 42 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 34, sealhulgas 10 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Rubin Yalta ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Rubin Yalta on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.