Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Yeoju Sejong

Yeoju Sejong Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

Ø 24.7 K3 League
54
Ennustatud mängud
66.7%
Ennustatavuse määr
DDLWLL
Hiljutine vorm
1.27
Väravad / mäng
Yeoju Sejong lasi viimases 9 mängus sisse vähemalt 1 värava
Yeoju Sejong ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Daejeon Korail vs Yeoju Sejong, K3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 1.72 koduvõit, 3.75 viik, 4.35 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.70, usaldus 1.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Daejeon Korail1
Yeoju Sejong1
▴1.72
▾3.75
▾4.35
1
▴1.72
O2.5
▴1.70
Jah
▴1.67
O2.5
▴1.70
1.0
O2.5
▴1.701.0
Yeoju Sejong vs Gyeongju HNP, K3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 3.85 koduvõit, 3.30 viik, 1.98 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.98, usaldus 6.7/10. Lõppseis 3–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Yeoju Sejong3
Gyeongju HNP3
▴3.85
▾3.30
▾1.98
2
▾1.98
O2.5
▴1.93
Jah
▴1.80
2
▾1.98
6.7
2
▾1.986.7
Busan Transportation vs Yeoju Sejong, K3 League, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.35 viik, 3.45 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.71, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Busan Kyotong2
Yeoju Sejong1
▾2.07
▾3.35
▴3.45
1
▾2.07
O2.5
▴1.82
Jah
▴1.71
BTTS
▴1.71
5.0
✓ BTTS
▴1.715.0
Yeoju Sejong vs Jeonbuk Motors II, K3 League, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 3.60 viik, 4.35 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.78, usaldus 6.2/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yeoju Sejong2
Jeonbuk 21
▾1.78
▴3.60
▴4.35
1
▾1.78
O2.5
▴1.78
Jah
▴1.73
1
▾1.78
6.2
✓ 1
▾1.786.2
Chuncheon vs Yeoju Sejong, K3 League, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.96 koduvõit, 3.45 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldus 7.2/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Chuncheon2
Yeoju Sejong1
▾1.96
▴3.45
▴3.60
1
▾1.96
U3.5
▾1.34
Ei
▾2.10
1X
▾1.29
7.2
✓ 1X
▾1.297.2
Pocheon vs Yeoju Sejong, K3 League, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 1.57 koduvõit, 4.00 viik, 5.80 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.57, usaldus 8.2/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pocheon1
Yeoju Sejong0
▾1.57
▴4.00
▴5.80
1
▾1.57
U3.5
▴1.38
Jah
▴1.87
1
▾1.57
8.2
✓ 1
▾1.578.2
Mokpo City vs Yeoju Sejong, K3 League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.85 koduvõit, 3.10 viik, 2.45 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mokpo1
Yeoju Sejong0
2.85
▾3.10
▴2.45
2
▴2.45
U3.5
▾1.27
Jah
▴1.83
X2
1.42
8.5
X2
1.428.5
Dangjin Citizen vs Yeoju Sejong, K3 League, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.45 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.36, usaldus 7.6/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Dangjin Citizen 1
Yeoju Sejong2
▾2.10
▴3.45
▴3.20
1
▾2.10
U3.5
▴1.36
Jah
▾1.72
1X
▾1.36
7.6
1X
▾1.367.6
Daegu II vs Yeoju Sejong, K3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 2.18 koduvõit, 3.25 viik, 3.00 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.57, usaldus 1.2/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Daegu II 1
Yeoju Sejong2
2.18
3.25
3.00
X2
1.57
U3.5
1.30
Ei
2.05
X2
1.57
1.2
✓ X2
1.571.2

Hooaja statistika

K3 League Lõuna-Korea · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 28%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud121325
Võidud437
Viigid538
Kaotused3710
Löödud väravad191130
Sisse lastud väravad181634
Keskm. löödud väravad1.60.81.2
Keskm. sisse lastud väravad1.51.21.4
Nullimängud224
Mängud väravata156
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-1
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu3-4
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus3
Penaltid
5/ 5
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
5–4
0-15
5–1
16-30
3–10
31-45
0–7
46-60
8–5
61-75
10–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.576%
19 mängu
Üle 1.536%
9 mängu
Üle 2.58%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
Oh Sang-Jun Oh Sang-Jun 24 MID 7.45
Heo Kang-Ji Heo Kang-Ji 25 GK 7.37
Lee Hyeon-Wang Lee Hyeon-Wang 24 DEF 7.29
Lee Seung-Min Lee Seung-Min 24 MID 7.29
Yang Chang-Hoon Yang Chang-Hoon 26 FWD 7.21
Cho Sung-Woo Cho Sung-Woo 22 MID 7.12
Kim Seong-Hyun Kim Seong-Hyun 27 DEF 7.07
Kim Joon-Seo Kim Joon-Seo 23 DEF 7.06
Oh Hyuk-Jae Oh Hyuk-Jae 23 DEF 7.01
Choi Hyeong-Woo Choi Hyeong-Woo 24 MID 6.89
Choi Yong-Jun Choi Yong-Jun 26 FWD 6.85
Yoon Bo-Ram Yoon Bo-Ram 24 FWD 6.85
Seo Jun-Seong Seo Jun-Seong 25 GK 6.79
Oh Seung-Kyu Oh Seung-Kyu 24 MID 6.76
Kim Jin-Sung Kim Jin-Sung 28 DEF 6.71
Kim Won-Joon Kim Won-Joon 25 FWD 6.65
K. Ishii K. Ishii 25 - 6.57
Yu Hyeon-Kyu Yu Hyeon-Kyu 30 FWD 6.53
An Seong-Jun An Seong-Jun 22 DEF 6.50
Kim Hyung-Soo Kim Hyung-Soo 25 DEF 6.49
Lee Won-Jae Lee Won-Jae 25 FWD 6.41
Gwak Hyo-Geon Gwak Hyo-Geon 24 FWD 6.38
Kim Ju-Hyeong II K. Ju-Hyeong II 22 FWD 6.37
Jang Yoo-Min Jang Yoo-Min 23 FWD 6.36
Park Jun-Taek Park Jun-Taek 25 MID 6.30
Im Gyu-Hyeon Im Gyu-Hyeon 22 MID 6.30
Jang Jae-Woong Jang Jae-Woong 24 MID 6.27
Jung Dong-Woo Jung Dong-Woo 22 FWD 6.25
Kim Kun-Il Kim Kun-Il 23 DEF 6.11
Kim Dong-Hyun Kim Dong-Hyun 22 FWD 5.86
Jhonata Jhonata 25 - 5.70
Yang Chang-Hoon Yang Chang-Hoon 26 FWD -
Jae-Min Park Jae-Min Park 29 FWD -
Park Hee-Jun Park Hee-Jun 23 FWD -
Kang Tae-Uk Kang Tae-Uk 33 DEF -

Tabel

Lõuna-Korea - K3 League
# Meeskond M V P
1 Siheung Citizen 26 38-22 57
2 Pocheon 26 43-22 51
3 Daejeon Korail 26 37-21 45
4 Busan Transportation 26 46-31 43
5 Gyeongju HNP 26 42-37 40
6 Dangjin Citizen 26 51-41 38
7 Chuncheon 26 45-40 36
8 Gangneung City 26 27-33 36
9 Ulsan Citizen 26 25-28 30
10 Yeoju Sejong 26 31-35 30
11 Changwon City 26 27-32 30
12 Mokpo City 26 24-40 26
13 Yangpyeong 26 32-53 20
14 Jeonbuk Motors II 26 27-60 11

Yeoju Sejong ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Yeoju Sejong ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Yeoju Sejong meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 54 mängu, milles on osalenud Yeoju Sejong, parima vihje täpsusega 66.7%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel K3 League hooajal on Yeoju Sejong saavutanud 7 võitu, 8 viiki ja 10 kaotust 25 mängus, lüües 30 väravat (1.2 mängu kohta) ja lastes sisse 34, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Yeoju Sejong ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Yeoju Sejong on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.