Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Ulsan Citizen

Ulsan Citizen Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€2.01m Ø 25.9 K3 League
78
Ennustatud mängud
71.8%
Ennustatavuse määr
DDLLWL
Hiljutine vorm
1.33
Väravad / mäng
Ulsan Citizen: viimases 10 mängus löödi alla 3.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Pocheon vs Ulsan Citizen, K3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 1.58 koduvõit, 4.15 viik, 5.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 6.4/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pocheon0
Ulsan Citizen 0
▾1.58
▴4.15
▴5.70
1
▾1.58
U3.5
▴1.36
Ei
▾1.85
U3.5
▴1.36
6.4
✓ U3.5
▴1.366.4
Ulsan Citizen vs Changwon City, K3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.10 viik, 2.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 6.5/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Ulsan Citizen0
Changwon0
▴3.10
▴3.10
▾2.30
1
▴3.10
O1.5
1.37
Jah
1.83
O1.5
1.37
6.5
O1.5
1.376.5
Yangpyeong vs Ulsan Citizen, K3 League, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.30 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 6.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yangpyeong2
Ulsan Citizen1
▴2.57
3.30
▾2.60
1X
▴1.50
O1.5
▴1.34
Jah
▾1.80
O1.5
▴1.34
6.6
✓ O1.5
▴1.346.6
Ulsan Citizen vs Siheung Citizen, K3 League, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 4.50 koduvõit, 3.60 viik, 1.82 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.82, usaldus 7.1/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ulsan Citizen 1
Siheung Citizen 2
▾4.50
3.60
▴1.82
2
▴1.82
U3.5
▾1.32
Jah
▴1.83
2
▴1.82
7.1
✓ 2
▴1.827.1
Daejeon Korail vs Ulsan Citizen, K3 League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 3.65 viik, 5.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.32, usaldus 6.6/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Daejeon Korail 0
Ulsan Citizen1
▾1.65
▴3.65
▴5.20
1
▾1.65
U3.5
▾1.32
Ei
▾1.92
U3.5
▾1.32
6.6
✓ U3.5
▾1.326.6
Ulsan Citizen vs Gyeongju HNP, K3 League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 4.45 koduvõit, 3.55 viik, 1.82 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 4.7/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ulsan Citizen1
Gyeongju HNP2
▴4.45
▴3.55
▾1.82
X
▴3.55
U3.5
▴1.29
Jah
▴1.90
U3.5
▴1.29
4.7
✓ U3.5
▴1.294.7
Ulsan Citizen vs Busan T, K3 League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 3.35 viik, 2.07 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.32, usaldus 8.3/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Ulsan Citizen2
Busan Kyotong1
▴3.40
▴3.35
▾2.07
2
▾2.07
O1.5
▴1.36
Jah
▴1.87
X2
▾1.32
8.3
X2
▾1.328.3
Jeonbuk Motors II vs Ulsan Citizen, K3 League, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 3.30 koduvõit, 3.35 viik, 2.10 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 2.10, usaldus 5.9/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Jeonbuk 20
Ulsan Citizen1
3.30
▴3.35
2.10
2
2.10
O1.5
1.33
Jah
1.80
2
2.10
5.9
✓ 2
2.105.9
Koefitsiendid: 3.80 koduvõit, 3.10 viik, 1.95 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.18, usaldus 7.2/10. Lõppseis 0–2.
Lõpp
Yangju C0
Ulsan Citizen2
3.80
3.10
1.95
2
1.95
U3.5
1.18
Ei
1.75
U3.5
1.18
7.2
U3.5
1.187.2

Hooaja statistika

K3 League Lõuna-Korea · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 32%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141125
Võidud448
Viigid325
Kaotused7512
Löödud väravad131225
Sisse lastud väravad141428
Keskm. löödud väravad0.91.11.0
Keskm. sisse lastud väravad1.01.31.1
Nullimängud437
Mängud väravata628
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-1
Võõrsil0-2
Suurim kaotus
Kodu1-2
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus3
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–5
0-15
4–2
16-30
4–3
31-45
4–7
46-60
3–4
61-75
6–7
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.568%
17 mängu
Üle 1.524%
6 mängu
Üle 2.54%
1 mängu
Üle 3.54%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
Hwang Dae-Young Hwang Dae-Young 22 MID 7.48
Jang Jae-Won Jang Jae-Won 27 MID 7.37
Kim Se-Eung Kim Se-Eung 21 FWD 7.37
Kim Hun-Ok Kim Hun-Ok 26 FWD 7.31
Yu Won-Jong Yu Won-Jong 29 DEF 7.20
Lee Seon-Il Lee Seon-Il 29 GK 7.20
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 23 DEF 7.19
Kim Yeon-Seung Kim Yeon-Seung 26 MID 7.07
Hwang Eun-Seok Hwang Eun-Seok 26 DEF 7.05
Yoon Dong-Kwon Yoon Dong-Kwon 26 MID 6.99
Shin Seong-Hak Shin Seong-Hak 21 MID 6.96
Kim Dong-Hyun Kim Dong-Hyun 24 MID 6.94
Lee Jeong-Gyu Lee Jeong-Gyu 21 DEF 6.88
Boo Seong-Hyeok Boo Seong-Hyeok 31 MID 6.85
Park Kyung-Bin Park Kyung-Bin 23 DEF 6.81
No Woo-Suk No Woo-Suk 21 GK 6.76
Yun Dae-Won Yun Dae-Won 28 MID 6.67
Lee Han-Sae Lee Han-Sae 21 MID 6.62
Kim Ki-Young Kim Ki-Young 29 DEF 6.49
An Do-Hyung An Do-Hyung 23 MID 6.40
Park Sang-Hyun Park Sang-Hyun 22 FWD 6.39
Lee San Lee San 23 DEF 6.35
Lee Seung-Woo Lee Seung-Woo 22 FWD 6.29
Jeon Seung-Min Jeon Seung-Min 21 FWD 6.28
Choi Hyeon-Jo Choi Hyeon-Jo 23 MID 6.14

Tabel

Lõuna-Korea - K3 League
# Meeskond M V P
1 Siheung Citizen 26 38-22 57
2 Pocheon 26 43-22 51
3 Daejeon Korail 26 37-21 45
4 Busan Transportation 26 46-31 43
5 Gyeongju HNP 26 42-37 40
6 Dangjin Citizen 26 51-41 38
7 Chuncheon 26 45-40 36
8 Gangneung City 26 27-33 36
9 Ulsan Citizen 26 25-28 30
10 Yeoju Sejong 26 31-35 30
11 Changwon City 26 27-32 30
12 Mokpo City 26 24-40 26
13 Yangpyeong 26 32-53 20
14 Jeonbuk Motors II 26 27-60 11

Ulsan Citizen ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Ulsan Citizen ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Ulsan Citizen meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 78 mängu, milles on osalenud Ulsan Citizen, parima vihje täpsusega 71.8%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel K3 League hooajal on Ulsan Citizen saavutanud 8 võitu, 5 viiki ja 12 kaotust 25 mängus, lüües 25 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 28, sealhulgas 7 mängu väravat sisse laskmata.

Ulsan Citizen hinnanguline turuväärtus on praegu €2.01m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Ulsan Citizen ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Ulsan Citizen on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.