Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Yangpyeong

Yangpyeong Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€25.00Th. Ø 29.0 K3 League
79
Ennustatud mängud
67.1%
Ennustatavuse määr
LLWLLL
Hiljutine vorm
1.93
Väravad / mäng
Yangpyeong: 92% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Yangpyeong lasi viimases 13 mängus sisse vähemalt 1 värava
Yangpyeong: viimases 13 mängus löödi üle 1.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Yangpyeong vs Dangjin Citizen, K3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 2.82 koduvõit, 3.40 viik, 2.38 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 8.5/10. Lõppseis 2–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yangpyeong2
Dangjin Citizen4
▴2.82
▴3.40
▾2.38
2
▾2.38
O1.5
▾1.21
Jah
▾1.54
X2
▾1.42
8.5
✓ X2
▾1.428.5
Gangneung City vs Yangpyeong, K3 League, algus kell 05:00. Koefitsiendid: 1.89 koduvõit, 3.60 viik, 4.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.21, usaldus 8.2/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Gangneung3
Yangpyeong0
▾1.89
▴3.60
▴4.50
1
▾1.89
O1.5
▾1.30
Jah
▴1.83
1X
▾1.21
8.2
✓ 1X
▾1.218.2
Yangpyeong vs Ulsan Citizen, K3 League, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.30 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 6.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yangpyeong2
Ulsan Citizen1
▴2.57
3.30
▾2.60
1X
▴1.50
O1.5
▴1.34
Jah
▾1.80
O1.5
▴1.34
6.6
✓ O1.5
▴1.346.6
Changwon City vs Yangpyeong, K3 League, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.30 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.32, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Changwon2
Yangpyeong1
▾2.00
▴3.30
▴3.65
X
▴3.30
O1.5
1.32
Jah
▴1.80
O1.5
1.32
8.0
✓ O1.5
1.328.0
Yangpyeong vs Pocheon, K3 League, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 4.45 koduvõit, 3.75 viik, 1.72 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.25, usaldus 8.5/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yangpyeong0
Pocheon2
▴4.45
▴3.75
▾1.72
2
▾1.72
O1.5
1.25
Jah
▴1.80
O1.5
1.25
8.5
✓ O1.5
1.258.5
Yangpyeong vs Siheung Citizen, K3 League, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 4.90 koduvõit, 3.75 viik, 1.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.85, usaldus 5.6/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yangpyeong1
Siheung Citizen3
▴4.90
▴3.75
▾1.80
2
▾1.80
O2.5
▴1.85
Jah
▴1.87
O2.5
▴1.85
5.6
✓ O2.5
▴1.855.6
Daejeon Korail vs Yangpyeong, K3 League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.81 koduvõit, 3.50 viik, 4.30 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.81, usaldus 7.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Daejeon Korail 2
Yangpyeong1
▾1.81
▴3.50
▴4.30
1
▾1.81
O2.5
▾1.85
Jah
1.77
1
▾1.81
7.6
✓ 1
▾1.817.6
Yangpyeong vs Gyeongju HNP, K3 League, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.20 viik, 2.32 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 2.32, usaldus 3.1/10. Lõppseis 3–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Yangpyeong3
Gyeongju HNP3
▾3.10
▾3.20
▴2.32
2
▴2.32
O2.5
▴2.02
Jah
▴1.80
2
▴2.32
3.1
2
▴2.323.1
Yangpyeong vs Daegu II, K3 League, algus kell 08:00. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.30 viik, 3.28 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.70, usaldus 2.4/10. Lõppseis 3–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yangpyeong3
Daegu II4
2.02
3.30
3.28
2
3.28
U3.5
1.32
Ei
2.00
X2
1.70
2.4
✓ X2
1.702.4

Hooaja statistika

K3 League Lõuna-Korea · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 16%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud111425
Võidud404
Viigid178
Kaotused6713
Löödud väravad201030
Sisse lastud väravad252449
Keskm. löödud väravad1.80.71.2
Keskm. sisse lastud väravad2.31.72.0
Nullimängud134
Mängud väravata3710
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-2
Võõrsil-
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Seeriad
Võit1
Kaotus4
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–5
0-15
2–6
16-30
10–9
31-45
5–7
46-60
4–12
61-75
7–9
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
5Punased
Löödud väravad
Üle 0.560%
15 mängu
Üle 1.528%
7 mängu
Üle 2.516%
4 mängu
Üle 3.58%
2 mängu
Üle 4.58%
2 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
Park Sang-Hyeok Park Sang-Hyeok 23 GK 7.69
Lee Tae-Hyung Lee Tae-Hyung 26 MID 7.27
Shin Jae-Min Shin Jae-Min 22 GK 7.26
Jeong Geon-wook Jeong Geon-wook 20 MID 7.17
Cha In-Seok Cha In-Seok 29 DEF 7.11
Kim Dae-Hyeop Kim Dae-Hyeop 33 MID 7.09
Richard Luca Richard Luca 27 - 7.08
Hyeong-Kyeom Kim Hyeong-Kyeom Kim 24 DEF 7.06
Kim Min-Seo Kim Min-Seo 24 FWD 7.03
Min Jahng Min Jahng 26 DEF 7.03
Cho Wan Cho Wan 24 - 7.02
Denzel Denzel 22 FWD 6.98
Jeong Seong-Uk Jeong Seong-Uk 27 GK 6.97
Jin Ji-Kang Jin Ji-Kang 21 MID 6.96
Lee Jae-Sun Lee Jae-Sun 22 DEF 6.94
Kang Seung-Mook Kang Seung-Mook 22 DEF 6.92
Yun Byoung-Woo Yun Byoung-Woo 25 MID 6.84
Choi Rang Choi Rang 23 DEF 6.83
Choi Won-Jun Choi Won-Jun 25 FWD 6.78
Lee Yong-Soo Lee Yong-Soo 24 MID 6.77
Lee Sang-Hoon Lee Sang-Hoon 26 MID 6.72
Kim Jae-Min Kim Jae-Min 28 MID 6.70
Chae Hyo-Joon Chae Hyo-Joon 25 MID 6.70
Kwak Rae-Seung Kwak Rae-Seung 35 FWD 6.69
Seo Bo-Il Seo Bo-Il 28 MID 6.66
Park Dong-Hoon Park Dong-Hoon 34 DEF 6.61
Choi Seung-Ho Choi Seung-Ho 23 DEF 6.59
Klysman Klysman 26 FWD 6.50
Yun Sang-Eun Yun Sang-Eun 22 - 6.50
Jeon Jin Jeon Jin 24 MID 6.43
Ryu Su-Hyeok Ryu Su-Hyeok 24 - 6.38
Joninha Joninha 23 - 6.38
Kim Seung-Bum Kim Seung-Bum 22 MID 6.32
Kim Sung-Mo Kim Sung-Mo 22 DEF 6.31
Lee In-Gyu Lee In-Gyu 25 MID 6.24
Kim Jong-Eun Kim Jong-Eun 22 MID 6.19
Lee Su-Ho Lee Su-Ho 22 FWD 6.16
La Jung-Hoon La Jung-Hoon - FWD 6.10
Han Dong-Min Han Dong-Min 23 MID 6.01
Oh Jun-Seo Oh Jun-Seo 22 DEF 5.83
Jang Han-Deul Jang Han-Deul 23 FWD -
Kim Dong-Uk Kim Dong-Uk 27 MID -
Ji-Won Kim Ji-Won Kim 21 MID -

Tabel

Lõuna-Korea - K3 League
# Meeskond M V P
1 Siheung Citizen 26 38-22 57
2 Pocheon 26 43-22 51
3 Daejeon Korail 26 37-21 45
4 Busan Transportation 26 46-31 43
5 Gyeongju HNP 26 42-37 40
6 Dangjin Citizen 26 51-41 38
7 Chuncheon 26 45-40 36
8 Gangneung City 26 27-33 36
9 Ulsan Citizen 26 25-28 30
10 Yeoju Sejong 26 31-35 30
11 Changwon City 26 27-32 30
12 Mokpo City 26 24-40 26
13 Yangpyeong 26 32-53 20
14 Jeonbuk Motors II 26 27-60 11

Yangpyeong ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Yangpyeong ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Yangpyeong meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 79 mängu, milles on osalenud Yangpyeong, parima vihje täpsusega 67.1%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel K3 League hooajal on Yangpyeong saavutanud 4 võitu, 8 viiki ja 13 kaotust 25 mängus, lüües 30 väravat (1.2 mängu kohta) ja lastes sisse 49, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

Yangpyeong hinnanguline turuväärtus on praegu €25.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Yangpyeong ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Yangpyeong on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.