Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Diósgyőr II

Diósgyőr II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€100.00Th. Ø 20.0 NB III - Northeast
13
Ennustetut ottelut
46.2%
Ennustettavuusaste
WLLWDW
Viimeaikainen vire
2.33
Maalit / Ottelu
Diósgyőr II teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Diósgyőr II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Tiszaujvaros vs Diosgyor II, NB III - Northeast, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.25 koti, 3.60 tasapeli, 2.60 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 3.8/10. Lopputulos 0–4, vihje ei osunut.
Loppu
Tiszaujvaros0
Diosgyor II4
2.25
3.60
2.60
1
2.25
O2.5
1.53
Kyllä
1.50
1X
1.40
3.8
1X
1.403.8
Diosgyor II vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.82 koti, 3.70 tasapeli, 2.07 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.34, luottamus 2.5/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Diosgyor II1
Ozd SajovolgyeOzd S3
2.82
▾3.70
▴2.07
2
▾2.07
O2.5
1.46
Kyllä
1.46
X2
▾1.34
2.5
✓ X2
▾1.342.5
Eger vs Diosgyor II, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.42 koti, 3.60 tasapeli, 3.35 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.72, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Eger2
Diosgyor II1
▴2.42
▾3.60
▾3.35
2
▾3.35
O2.5
▴1.51
Kyllä
1.47
X2
▾1.72
5.0
X2
▾1.725.0
Diosgyor II vs DEAC, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 4.50 koti, 3.90 tasapeli, 1.65 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.65, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–2, vihje ei osunut.
Loppu
Diosgyor II5
DEAC2
4.50
3.90
1.65
2
1.65
O2.5
1.56
Kyllä
1.60
2
1.65
5.0
2
1.655.0
Diosgyor II vs Debrecen II, NB III - Northeast, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.92 koti, 3.65 tasapeli, 2.05 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.48, luottamus 4.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Diosgyor II0
Debrecen II0
▴2.92
▾3.65
2.05
2
2.05
O2.5
1.50
Kyllä
1.48
BTTS
1.48
4.0
BTTS
1.484.0
Diosgyor II vs Godollo, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.40 tasapeli, 2.42 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.44, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Diosgyor II 1
Godollo0
▾2.50
▴3.40
2.42
2
2.42
O2.5
▴1.60
Kyllä
1.52
X2
▴1.44
5.0
X2
▴1.445.0
Kisvarda II vs Diosgyor II, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.47 koti, 4.20 tasapeli, 5.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.47, luottamus 7.3/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Kisvarda II2
Diosgyor II2
▴1.47
▾4.20
▾5.80
1
▴1.47
O2.5
1.50
Ei
▴2.10
1
▴1.47
7.3
1
▴1.477.3
Nyiregyhaza II vs Diosgyor II, NB III - Northeast, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.68 koti, 4.30 tasapeli, 4.35 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.44, luottamus 4.9/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Nyiregyhaza II3
Diosgyor II1
▾1.68
▴4.30
▴4.35
1
▾1.68
O2.5
▾1.44
Kyllä
▾1.43
O2.5
▾1.44
4.9
✓ O2.5
▾1.444.9
Diosgyor II vs FC Hatvan, NB III - Northeast, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.31 koti, 5.00 tasapeli, 7.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.31, luottamus 4.3/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Diosgyor II3
FC HatvanHatvan2
1.31
5.00
7.10
1
1.31
O2.5
1.39
Ei
2.07
1
1.31
4.3
✓ 1
1.314.3
Tarpa vs Diosgyor II, NB III - Northeast, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.80 koti, 3.50 tasapeli, 3.80 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.82, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Tarpa2
Diosgyor II1
▴1.80
▾3.50
▾3.80
2
▾3.80
U3.5
▾1.44
Ei
▾2.20
X2
▾1.82
5.0
X2
▾1.825.0
Kertoimet: 2.50 koti, 3.75 tasapeli, 2.25 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.45, luottamus 1.0/10. Lopputulos 2–2.
Loppu
Diosgyor IIDiósgyőr II2
Putnok VSEPutnok2
2.50
3.75
2.25
X2
1.45
U3.5
1.44
Ei
2.33
X2
1.45
1.0
X2
1.451.0

Kauden tilastot

NB III - Northeast Unkari · Kausi 2026
10Ottelut Voittoprosentti 40%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut4610
Voitot224
Tasapelit224
Tappiot022
Tehdyt maalit81018
Päästetyt maalit41014
Tehtyjen maalien keskiarvo2.01.71.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.01.71.4
Nollapelit213
Ottelut ilman maalia101
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-2
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti-
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot3
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–2
0-15
4–2
16-30
1–4
31-45
5–2
46-60
0–1
61-75
7–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.590%
9 Ottelut
Yli 1.550%
5 Ottelut
Yli 2.520%
2 Ottelut
Yli 3.510%
1 Ottelut
Yli 4.510%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Unkari - NB III - Northeast
# Joukkue O M P
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Diósgyőr II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Diósgyőr II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Diósgyőr II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 13 ottelua, joissa Diósgyőr II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 46.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä NB III - Northeast-kaudella Diósgyőr II on saavuttanut 4 voittoa, 4 tasapeliä ja 2 tappiota 10 ottelussa, tehden 18 maalia (1.8 per ottelu) ja päästäen 14, pitäen 3 nollapeliä.

Joukkueen Diósgyőr II arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €100.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Diósgyőr II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Diósgyőr II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.