1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. World Cup
  4. Kongói DK
Kongói DK

Kongói DK Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €123.80m
KEY INSIGHT Kongói DK meccsein az esetek 83%-ában 2.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 12 mérkőzésen
TREND Kongói DK hazai pályán veretlen az utóbbi 8 mérkőzésen
TREND Kongói DK nem kapott piros lapot az utóbbi 29 mérkőzésen

Legutóbbi forma

WDLWL
19 Elemzett mérkőzések
73.68% Előrejelezhetőségi mutató

Kongói DK Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Várható gólok
xG mérkőzésenként
1.37
Lövések
Kaput eltaláló / meccs
3.2
Labdabirtoklás
44%
Szögletek
Átlag / meccs
4
Fegyelem
Lapok / meccs
1
Győzelmi arány
40%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

12:00

Lezárult
Anglia
Anglia
2 : 1
Kongói DK
Kongói DK
1.33
5.3
14.5

1

1.33

U3.5

1.31

NO

1.42

1

1.33
10/10

19:30

Lezárult
Kongói DK
Kongói DK
3 : 1
Üzbegisztán
Üzbegisztán
1.75
3.9
5.5

1

1.75

U3.5

1.26

YES

2.14

1X

1.19
10/10

22:00

Lezárult
Kolumbia
Kolumbia
1 : 0
Kongói DK
Kongói DK
1.6
4.15
7.1

1

1.6

U3.5

1.26

NO

1.63

1

1.6
8.8/10

13:00

Lezárult
Portugália
Portugália
1 : 1
Kongói DK
Kongói DK
1.33
5.65
12.5

1

1.33

U3.5

1.4

NO

1.57

1

1.33
10/10

17:00

Lezárult
Kongói DK
Kongói DK
1 : 0
Jamaica
Jamaica
1.75
3.55
6.6

1

1.75

U2.5

1.53

NO

1.58

NG

1.58
7.5/10

11:00

Lezárult
Algéria
Algéria
1 : 0
Kongói DK
Kongói DK
2.1
3.25
4.5

1

2.1

U2.5

1.53

NO

1.7

U2.5

1.53
6.1/10

14:00

Lezárult
Botswana
Botswana
0 : 3
Kongói DK
Kongói DK
16
5.7
1.3

2

1.3

U3.5

1.3

NO

1.42

2

1.3
9.2/10

10:00

Lezárult
Szenegál
Szenegál
1 : 1
Kongói DK
Kongói DK
1.76
3.5
6

1

1.76

U2.5

1.57

NO

1.64

1

1.76
7.5/10

14:00

Lezárult
Nigéria
Nigéria
1 : 1
Kongói DK
Kongói DK
2.39
2.8
3.85

1

2.39

U2.5

1.42

NO

1.63

U2.5

1.42
3.5/10

14:00

Lezárult
Kamerun
Kamerun
0 : 1
Kongói DK
Kongói DK
2.08
3
3.74

1

2.08

U2.5

1.41

NO

1.6

U2.5

1.41
5/10

15:00

Lezárult
Kongói DK
Kongói DK
1 : 0
Szudán
Szudán
1.25
5.3
12

1

1.25

U3.5

1.38

NO

1.53

1

1.25
10/10

09:00

Lezárult
Togo
Togo
0 : 1
Kongói DK
Kongói DK
3.31
3.1
2.13

2

2.13

U2.5

1.62

NO

1.79

X2

1.3
5/10

Kongói DK – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Kongói DK tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Kongói DK csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 19 mérkőzést elemeztünk a Kongói DK részvételével, a legjobb tipp találati aránya 73.68%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális World Cup szezonban a Kongói DK 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget szerzett 3 mérkőzésen, 4 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.3) és 3 gólt kapott, 0 alkalommal tartva kapuját tisztán.

Az utolsó 10 mérkőzésen a Kongói DK átlagosan 44% labdabirtoklást, 1.37 xG-t és mérkőzésenként 4 szögletet produkált, 40%-os győzelmi aránnyal.

A Kongói DK jelenlegi becsült piaci értéke €123.80m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Kongói DK-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Kongói DK csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

World CupWorld • Szezon 2026
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések123
Győzelmek101
Döntetlenek011
Vereségek011
Lőtt gólok314
Kapott gólok123
Lőtt gólok átlaga3.00.51.3
Kapott gólok átlaga1.01.01.0
Kapott gól nélküli mérkőzések000
Gól nélküli mérkőzések011
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 3-1
Vendég -
Legnagyobb vereség
Hazai -
Vendég 1-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai 3
Vendég 1
Legtöbb kapott gól
Hazai 1
Vendég 1
Sorozatok
Győzelmek 0
Vereségek 1
Tizenegyesek
1 / 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
5-3-2 2 G
4-4-2 1 G
5 Sárga
0 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 67%
2 Mérkőzések
Több mint 1.5 33%
1 Mérkőzések
Több mint 2.5 33%
1 Mérkőzések
Több mint 3.5 0%
0 Mérkőzések
Több mint 4.5 0%
0 Mérkőzések
Játékos Kor Poz Ért
Y. Wissa
Y. Wissa
29 FWD 7.27
N. Sadiki
N. Sadiki
21 MID 7.10
A. Masuaku
A. Masuaku
32 DEF 7.07
G. Kalulu
G. Kalulu
28 DEF 6.90
J. Kayembe
J. Kayembe
31 DEF 6.83
A. Wan-Bissaka
A. Wan-Bissaka
28 DEF 6.70
N. Mbuku
N. Mbuku
23 FWD 6.65
A. Tuanzebe
A. Tuanzebe
28 DEF 6.60
C. Pickel
C. Pickel
28 MID 6.60
N. Mukau
N. Mukau
21 MID 6.57
L. Mpasi
L. Mpasi
31 GK 6.53
C. Mbemba
C. Mbemba
31 DEF 6.53
S. Moutoussamy
S. Moutoussamy
29 MID 6.53
E. Kayembe
E. Kayembe
27 MID 6.40
C. Bakambu
C. Bakambu
34 FWD 6.37
S. Kapuadi
S. Kapuadi
27 DEF 6.30
S. Banza
S. Banza
29 FWD 6.30