Ugrás a tartalomra
Nizhny Novgorod U19
NT Apex AI meghajtással

Nizhny Novgorod U19 Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

57
Elemzett mérkőzések
63.2%
Előrejelezhetőségi mutató
DLLWLL
Legutóbbi forma
1.07
Gólok / Mérkőzés
Nizhny Novgorod U19 legalább 1 gólt kapott az utóbbi 7 mérkőzésen
Nizhny Novgorod U19 mérkőzésein 1.5 gólnál több esett az utóbbi 7 meccsen
Nizhny Novgorod U19 2+ gólt kapott az utóbbi 7 mérkőzésen
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) Nizhny Novgorod U19 csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Vége
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Fakel U190
2.10
3.55
2.87
X
3.55
O2.5
1.54
Nem
2.42
O2.5
1.54
2.0
O2.5
1.542.0
Vége
Dinamo Moskva U19Dinamo M3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.65
3.75
4.25
1
1.65
O2.5
1.38
Igen
1.43
O2.5
1.38
8.0
✓ O2.5
1.388.0
Vége
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Akademiya Konoplev U20Akademiya2
2.92
3.80
2.00
2
2.00
O2.5
1.30
Igen
1.33
O2.5
1.30
8.5
O2.5
1.308.5
Vége
Almaz Antey U19Almaz A3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
1.48
4.25
5.00
1
1.48
O2.5
1.34
Nem
2.52
O2.5
1.34
6.0
✓ O2.5
1.346.0
Vége
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv4
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.19
6.10
8.40
1
1.19
O2.5
1.22
Igen
1.57
O2.5
1.22
8.5
✓ O2.5
1.228.5
Vége
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 2
Spartak Moskva U19Spartak M3
4.60
4.20
1.52
1
4.60
O2.5
1.39
Igen
1.49
1X
2.20
7.1
1X
2.207.1
Vége
Rubin Kazan U20Rubin K2
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
3.20
4.00
1.83
2
1.83
O2.5
1.45
Igen
1.46
O2.5
1.45
7.5
O2.5
1.457.5
Vége
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
1.40
Nem
2.85
1X
1.38
3.7
✓ 1X
1.383.7
Vége
Sochi U201
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
2.45
3.30
2.77
X
3.30
U3.5
1.48
Nem
2.47
1X
1.41
1.5
✓ 1X
1.411.5
Vége
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Baltika U190
1.58
3.54
5.43
1
1.58
U3.5
1.51
Nem
2.19
1
1.58
5.0
✓ 1
1.585.0
Vége
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 1
Krylya Sovetov U19Krylya U192
1.98
3.26
3.72
1
1.98
O2.5
1.50
Igen
1.45
1
1.98
5.0
1
1.985.0
Vége
Nizhny Novgorod U19Nizhny N2
Strogino U20Strogino 2
3.92
4.45
1.66
2
1.66
O2.5
1.21
Nem
3.18
O2.5
1.21
4.9
✓ O2.5
1.214.9
Vége
Strogino U20Strogino 1
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.71
4.20
3.75
1
1.71
O2.5
1.27
Nem
3.19
O2.5
1.27
6.3
O2.5
1.276.3

Nizhny N Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés
LövésekKaput eltaláló / meccs
2.7
Labdabirtoklás
43%
SzögletekÁtlag / meccs
3.5
Győzelmi arány
30%

Szezon statisztikák

Youth Championship Oroszország · Szezon 2026
20Mérkőzések Győzelmi arány 20%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések101020
Győzelmek224
Döntetlenek123
Vereségek7613
Lőtt gólok111223
Kapott gólok302454
Lőtt gólok átlaga1.11.21.2
Kapott gólok átlaga3.02.42.7
Kapott gól nélküli mérkőzések202
Gól nélküli mérkőzések448
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-2
Vendég3-4
Legnagyobb vereség
Hazai2-9
Vendég4-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai9
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek3
Tizenegyesek
2/ 2
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
5–5
0-15
2–4
16-30
5–14
31-45
4–9
46-60
2–7
61-75
5–13
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
3Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.560%
12 Mérkőzések
Több mint 1.540%
8 Mérkőzések
Több mint 2.510%
2 Mérkőzések
Több mint 3.55%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Oroszország - Youth Championship
# Csapat M G P
1 CSKA Moskva U19 21 62-29 47
2 Krasnodar U19 20 64-32 46
3 Zenit U19 21 58-29 42
4 Rodina Moscow U19 21 52-26 42
5 Lokomotiv Moskva U19 20 54-27 41
6 Akademiya Konoplev U20 21 43-37 35
7 Rostov U19 21 35-39 30
8 Spartak Moskva U19 21 36-38 29
9 Almaz Antey U19 21 39-47 29
10 Dinamo Moskva U19 21 34-38 26
11 Chertanovo U20 20 24-44 20
12 Ural U20 21 25-47 19
13 Dynamo Makhachkala U19 21 28-53 18
14 Nizhny Novgorod U19 21 23-54 16
15 Rubin Kazan U20 20 24-44 15
16 Fakel U19 21 24-41 13

Nizhny Novgorod U19 – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Nizhny Novgorod U19 tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Nizhny Novgorod U19 csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 57 mérkőzést elemeztünk a Nizhny Novgorod U19 részvételével, a legjobb tipp találati aránya 63.2%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Youth Championship szezonban a Nizhny Novgorod U19 4 győzelmet, 3 döntetlent és 13 vereséget szerzett 20 mérkőzésen, 23 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.2) és 54 gólt kapott, 2 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Nizhny Novgorod U19-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Nizhny Novgorod U19 csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.