Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
NSÍ II

NSÍ II Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

4
Perlawanan diramal
–
Kadar kebolehramalan
LLLLLL
Prestasi terkini
1.20
Gol / perlawanan
NSÍ II mencatat lebih 2.5 gol dalam 83% daripada 12 perlawanan terakhir
NSÍ II tanpa kemenangan di tempat lawan dalam 6 perlawanan terakhir
NSÍ II dibolosi sekurang-kurangnya 1 gol dalam 14 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, sepak mula 18:00. Odds: 3.45 tuan rumah, 4.65 seri, 1.70 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.28, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
NSI II0
Vikingur Gota 21
▴3.45
▾4.65
▴1.70
2
▴1.70
O3.5
1.57
Ya
▾1.28
BTTS
▾1.28
5.0
BTTS
▾1.285.0
Hoyvik vs NSI II, 1. Deild, sepak mula 15:00. Odds: 2.60 tuan rumah, 3.65 seri, 2.35 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.27, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan meleset.
Tamat
Hoyvik2
NSI II0
▴2.60
▾3.65
▴2.35
X2
▾1.43
O2.5
▾1.27
Ya
▾1.29
O2.5
▾1.27
5.0
O2.5
▾1.275.0
B36 II vs NSI II, 1. Deild, sepak mula 18:00. Odds: 1.78 tuan rumah, 3.95 seri, 3.60 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.30, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 5–2, ramalan tepat.
Tamat
B36 II5
NSI II2
▾1.78
▾3.95
▴3.60
2
▴3.60
O3.5
▾1.67
Ya
▴1.30
BTTS
▴1.30
5.0
✓ BTTS
▴1.305.0
NSI II vs IF II, 1. Deild, sepak mula 18:00. Odds: 3.60 tuan rumah, 4.10 seri, 1.76 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.27, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
NSI II1
IF II2
▴3.60
▴4.10
▾1.76
2
▾1.76
O3.5
1.60
Ya
1.27
BTTS
1.27
5.0
✓ BTTS
1.275.0
NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, sepak mula 12:00. Odds: 4.20 tuan rumah, 4.45 seri, 1.60 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.60, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–4, ramalan tepat.
Tamat
NSI II1
Vikingur Gota 24
▾4.20
▾4.45
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
1.69
Ya
▾1.34
2
▴1.60
5.0
✓ 2
▴1.605.0
Odds: 2.60 tuan rumah, 4.60 seri, 2.05 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.32, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 1–3.
Tamat
NSI II1
B36 II3
2.60
4.60
2.05
2
2.05
O3.5
1.77
Ya
1.32
BTTS
1.32
8.5
BTTS
1.328.5
Odds: 3.50 tuan rumah, 5.10 seri, 1.64 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya satu pasukan tidak akan menjaringkan gol, odds 3.10, keyakinan 7.0/10. Keputusan akhir 1–3.
Tamat
NSI II1
KI II3
3.50
5.10
1.64
2
1.64
O2.5
1.25
Tidak
3.10
No BTTS
3.10
7.0
No BTTS
3.107.0
Odds: 1.32 tuan rumah, 5.45 seri, 6.60 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.26, keyakinan 7.6/10. Keputusan akhir 6–0.
Tamat
B716
NSI II0
1.32
5.45
6.60
1
1.32
O2.5
1.26
Ya
1.45
O2.5
1.26
7.6
O2.5
1.267.6

Statistik musim

1. Deild Faroe · Musim 2026
26Perlawanan Kadar kemenangan 27%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan131326
Menang437
Seri145
Kalah8614
Gol dijaringkan201636
Gol dibolosi283159
Purata gol dijaringkan1.51.21.4
Purata gol dibolosi2.22.42.3
Tanpa bolos112
Gagal menjaringkan gol437
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah4-1
Pelawat0-3
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-5
Pelawat7-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah4
Pelawat3
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah5
Pelawat7
Rentetan
Menang4
Kalah4
Sepakan penalti
1/ 1
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
10–6
0-15
6–10
16-30
5–14
31-45
4–10
46-60
4–6
61-75
9–8
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
1Kuning
2Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.573%
19 Perlawanan
Lebih 1.538%
10 Perlawanan
Lebih 2.519%
5 Perlawanan
Lebih 3.58%
2 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Faroe - 1. Deild
# Pasukan P G M
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Dalam musim 1. Deild semasa, NSÍ II mencatatkan 7 kemenangan, 5 seri dan 14 kekalahan dalam 26 perlawanan, menjaringkan 36 gol (1.4 setiap perlawanan) dan dibolosi 59 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan NSÍ II yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

NSÍ II hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.