Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Górnik Zabrze U19

Gornik Z. U19 Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

19
Voorspelde wedstrijden
68.4%
Voorspelbaarheid
WWDWWL
Recente vorm
1.93
Goals / wedstrijd
Górnik Zabrze U19 is ongeslagen in de laatste 5 wedstrijden
Górnik Zabrze U19 had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 8 wedstrijden
Górnik Zabrze U19 had meer dan 2,5 doelpunten in de laatste 5 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Gornik Zabrze U19 vs Lech Poznan U19, Central Youth League, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.02 thuis, 3.90 gelijkspel, 3.55 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.33, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Gornik Z. U192
Lech Poznan U190
2.02
▾3.90
▴3.55
1
2.02
O2.5
1.43
Ja
▴1.45
1X
▾1.33
8.0
✓ 1X
▾1.338.0
Korona Kielce U19 vs Gornik Zabrze U19, Central Youth League, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.92 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.02 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.33, vertrouwen 5.5/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Korona U191
Gornik Z. U192
▴2.92
▾3.65
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.41
Ja
▾1.41
X2
▾1.33
5.5
✓ X2
▾1.335.5
Gornik Zabrze U19 vs Miedz Legnica U19, Central Youth League, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.22 thuis, 4.00 gelijkspel, 2.47 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.42, vertrouwen 2.0/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
Gornik Z. U192
Legnica U192
2.22
4.00
2.47
1X
1.42
O2.5
1.49
Ja
1.50
1X
1.42
2.0
✓ 1X
1.422.0
Jagiellonia U19 vs Gornik Zabrze U19, Central Youth League, aftrap 10:00. Quoteringen: 2.05 thuis, 3.90 gelijkspel, 2.77 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.55, vertrouwen 3.6/10. Eindstand 0–4, tip uitgekomen.
Eind
Jagiellonia U190
Gornik Z. U194
2.05
3.90
2.77
X2
1.62
O2.5
1.55
Ja
1.54
O2.5
1.55
3.6
✓ O2.5
1.553.6
Gornik Zabrze U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.65 thuis, 4.55 gelijkspel, 3.90 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.65, vertrouwen 1.2/10. Eindstand 5–1, tip uitgekomen.
Eind
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
▴1.65
4.55
▾3.90
1
▴1.65
O2.5
▾1.44
Ja
▾1.55
1
▴1.65
1.2
✓ 1
▴1.651.2
Gornik Zabrze U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, aftrap 12:00. Quoteringen: 1.90 thuis, 3.80 gelijkspel, 3.15 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.44, vertrouwen 6.3/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Gornik Z. U190
Slask W. U192
1.90
3.80
3.15
1X
1.27
U3.5
1.44
Nee
2.22
U3.5
1.44
6.3
✓ U3.5
1.446.3
Legia Warszawa U19 vs Gornik Zabrze U19, Central Youth League, aftrap 13:00. Quoteringen: 1.60 thuis, 4.85 gelijkspel, 4.45 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.52, vertrouwen 2.0/10. Eindstand 3–3, tip uitgekomen.
Eind
Legia U193
Gornik Z. U193
▴1.60
▾4.85
▴4.45
1X
1.19
O2.5
1.52
Ja
1.72
O2.5
1.52
2.0
✓ O2.5
1.522.0
Gornik Zabrze U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, aftrap 11:00. Quoteringen: 3.00 thuis, 4.00 gelijkspel, 1.90 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.29, vertrouwen 5.3/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Gornik Z. U191
Wisla Krakow U191
3.00
4.00
1.90
2
1.90
U3.5
1.95
Nee
3.10
X2
1.29
5.3
✓ X2
1.295.3
Gornik Zabrze U19 vs Odra Opole U19, Central Youth League, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.25 thuis, 5.90 gelijkspel, 6.60 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.25, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Gornik Z. U192
Odra Opole U191
1.25
5.90
6.60
1
1.25
O2.5
1.26
Nee
2.22
1
1.25
8.0
✓ 1
1.258.0
Gornik Zabrze U19 vs Znicz Pruszkow U19, Central Youth League, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.50 thuis, 4.80 gelijkspel, 4.15 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.47, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Gornik Z. U190
Pruszkow U191
1.50
4.80
4.15
X
4.80
O2.5
1.33
Ja
1.47
BTTS
1.47
6.2
BTTS
1.476.2

Seizoensstatistieken

Central Youth League Polen · Seizoen 2026
13Wedstrijden Winpercentage 38%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden7613
Overwinningen235
Gelijkspelen426
Nederlagen112
Doelpunten voor101323
Doelpunten tegen6814
Gem. doelpunten voor1.42.21.8
Gem. doelpunten tegen0.91.31.1
Clean sheets314
Niet gescoord314
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis5-1
Uit0-4
Zwaarste nederlaag
Thuis0-2
Uit1-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis5
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit3
Reeksen
Winst3
Verlies1
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
1–2
0-15
4–1
16-30
5–2
31-45
3–1
46-60
2–4
61-75
5–2
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
1Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.569%
9 Wedstrijden
Over 1.554%
7 Wedstrijden
Over 2.531%
4 Wedstrijden
Over 3.515%
2 Wedstrijden
Over 4.58%
1 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Polen - Central Youth League
# Team G D P
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Górnik Zabrze U19 voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Górnik Zabrze U19 voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Górnik Zabrze U19 op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 19 wedstrijden met Górnik Zabrze U19 geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 68.4%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Central Youth League-seizoen speelde Górnik Zabrze U19 13 wedstrijden, met 5 overwinningen, 6 gelijkspelen en 2 nederlagen. De ploeg scoorde 23 doelpunten (1.8 per wedstrijd), kreeg er 14 tegen en hield 4 keer de nul.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Górnik Zabrze U19 blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Górnik Zabrze U19 is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.