Arka Gdynia U19 Voorspellingen, statistieken & vorm
AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.
5
Voorspelde wedstrijden
–
Voorspelbaarheid
LWLLL
Recente vorm
0.93
Goals / wedstrijd
Arka Gdynia U19 won geen uitwedstrijd in de laatste 7 wedstrijden
Volgende wedstrijd
Central Youth League · vr 6 nov · 09:00
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Quotering
Vertrouwen
6.3/10
Voorspelling ontgrendelen
Recente wedstrijden
Zaglebie Lubin U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.46 thuis, 4.70 gelijkspel, 4.40 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.46, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 7–0, tip uitgekomen.
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, aftrap 14:00. Quoteringen: 3.20 thuis, 3.90 gelijkspel, 1.85 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.26, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Arka Gdynia U191
Polonia W. U190Arkonia U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.90 thuis, 4.10 gelijkspel, 3.65 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.30, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Arkonia U191
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, aftrap 09:30. Quoteringen: 2.30 thuis, 4.00 gelijkspel, 2.37 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.49, vertrouwen 5.2/10. Eindstand 2–3, tip uitgekomen.
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193Gornik Zabrze U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.65 thuis, 4.55 gelijkspel, 3.90 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.65, vertrouwen 1.2/10. Eindstand 5–1, tip uitgekomen.
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
Eind
1.46
4.70
4.40
1
O2.5
Ja
1
8.0
✓ 1
Eind
3.20
3.90
1.85
2
O2.5
Ja
X2
8.0
X2
Eind
▴1.90
▾4.10
▾3.65
1
O2.5
Ja
1X
8.0
✓ 1X
Eind
2.30
4.00
2.37
2
O2.5
Ja
X2
5.2
✓ X2
Eind
▴1.65
4.55
▾3.90
1
O2.5
Ja
1
1.2
✓ 1
Seizoensstatistieken
Central Youth League
13Wedstrijden
Winpercentage 15%
Prestatieoverzicht
| Statistiek | Thuis | Uit | Totaal |
|---|---|---|---|
| Wedstrijden | 7 | 6 | 13 |
| Overwinningen | 2 | 0 | 2 |
| Gelijkspelen | 2 | 1 | 3 |
| Nederlagen | 3 | 5 | 8 |
| Doelpunten voor | 9 | 4 | 13 |
| Doelpunten tegen | 10 | 20 | 30 |
| Gem. doelpunten voor | 1.3 | 0.7 | 1.0 |
| Gem. doelpunten tegen | 1.4 | 3.3 | 2.3 |
| Clean sheets | 2 | 0 | 2 |
| Niet gescoord | 1 | 3 | 4 |
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis1-0
Uit-
Zwaarste nederlaag
Thuis2-3
Uit7-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis2
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit7
Reeksen
Winst1
Verlies7
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gescoord
Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
1Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.569%
9 Wedstrijden
Over 1.531%
4 Wedstrijden
Over 2.50%
0 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden
Spelers
Geen spelersgegevens beschikbaar
Stand
| # | Team | G | D | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
In het huidige Central Youth League-seizoen speelde Arka Gdynia U19 13 wedstrijden, met 2 overwinningen, 3 gelijkspelen en 8 nederlagen. De ploeg scoorde 13 doelpunten (1.0 per wedstrijd), kreeg er 30 tegen en hield 2 keer de nul.
NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Arka Gdynia U19 blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.
Arka Gdynia U19 is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.