Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Debrecen II

Debrecen II Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€250.00Th. Ø 19.0 NB III - Northeast
12
Voorspelde wedstrijden
50.0%
Voorspelbaarheid
WWWWWW
Recente vorm
2.33
Goals / wedstrijd
Debrecen II scoorde in alle laatste 10 wedstrijden
Debrecen II had meer dan 2,5 doelpunten in 83% van de laatste 12 wedstrijden
Debrecen II won de laatste 6 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Mateszalka vs Debrecen II, NB III - Northeast, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.75 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.10 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.37, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Mateszalka1
Debrecen II2
2.75
3.70
2.10
2
2.10
O2.5
1.46
Nee
2.52
X2
1.37
5.0
✓ X2
1.375.0
Debrecen II vs Godollo, NB III - Northeast, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.18 thuis, 3.45 gelijkspel, 2.80 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.55, vertrouwen 2.0/10. Eindstand 2–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Debrecen II2
Godollo1
2.18
3.45
2.80
X
3.45
U3.5
▾1.72
Nee
▾2.82
X2
1.55
2.0
X2
1.552.0
Kisvarda II vs Debrecen II, NB III - Northeast, aftrap 10:00. Quoteringen: 1.80 thuis, 3.75 gelijkspel, 3.40 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.22, vertrouwen 2.1/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Kisvarda II0
Debrecen II1
▴1.80
▾3.75
▴3.40
1X
1.22
O2.5
1.43
Ja
1.46
1X
1.22
2.1
1X
1.222.1
Debrecen II vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, aftrap 10:00. Quoteringen: 1.12 thuis, 7.70 gelijkspel, 17.00 uit. Best Tip: thuisploeg wint met min. 2 doelpunten verschil, quotering 1.62, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
Debrecen II4
Nyiregyhaza II0
1.12
7.70
17.00
1
1.12
O3.5
1.74
Ja
2.10
H1
1.62
5.0
✓ H1
1.625.0
Debrecen II vs Tiszafuredi V, NB III - Northeast, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.78 thuis, 3.85 gelijkspel, 3.60 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 5.1/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Debrecen II3
Tiszafuredi1
1.78
3.85
3.60
1
1.78
O2.5
1.53
Ja
1.55
O2.5
1.53
5.1
✓ O2.5
1.535.1
Debrecen II vs Tiszaujvaros, NB III - Northeast, aftrap 15:00. Quoteringen: 1.60 thuis, 4.00 gelijkspel, 4.20 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.43, vertrouwen 5.1/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Debrecen II3
Tiszaujvaros1
1.60
4.00
4.20
1
1.60
O2.5
1.43
Ja
1.51
O2.5
1.43
5.1
✓ O2.5
1.435.1
Debrecen II vs Eger, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 2.27 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.70 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.55, vertrouwen 4.3/10. Eindstand 5–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Debrecen II5
Eger2
▴2.27
▾3.55
▾2.70
2
▾2.70
O2.5
1.51
Ja
1.47
X2
▾1.55
4.3
X2
▾1.554.3
Diosgyor II vs Debrecen II, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 2.92 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.05 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.48, vertrouwen 4.0/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Diosgyor II0
Debrecen II0
▴2.92
▾3.65
2.05
2
2.05
O2.5
1.50
Ja
1.48
BTTS
1.48
4.0
BTTS
1.484.0
Debrecen II vs Fuzesabony, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 1.52 thuis, 4.20 gelijkspel, 4.70 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.52, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Debrecen II1
Fuzesabony2
▴1.52
▾4.20
▾4.70
1
▴1.52
O2.5
1.45
Ja
1.56
1
▴1.52
5.0
1
▴1.525.0

Seizoensstatistieken

NB III - Northeast Hongarije · Seizoen 2026
14Wedstrijden Winpercentage 64%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden8614
Overwinningen729
Gelijkspelen011
Nederlagen134
Doelpunten voor25934
Doelpunten tegen101323
Gem. doelpunten voor3.11.52.4
Gem. doelpunten tegen1.32.21.6
Clean sheets123
Niet gescoord011
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-0
Uit1-2
Zwaarste nederlaag
Thuis1-2
Uit5-2
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis5
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit5
Reeksen
Winst1
Verlies2
Strafschoppen
6/ 6
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
4–4
0-15
5–5
16-30
5–5
31-45
6–2
46-60
6–5
61-75
3–3
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.593%
13 Wedstrijden
Over 1.579%
11 Wedstrijden
Over 2.536%
5 Wedstrijden
Over 3.521%
3 Wedstrijden
Over 4.514%
2 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Hongarije - NB III - Northeast
# Team G D P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Debrecen II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Debrecen II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Debrecen II op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 12 wedstrijden met Debrecen II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 50.0%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige NB III - Northeast-seizoen speelde Debrecen II 14 wedstrijden, met 9 overwinningen, 1 gelijkspelen en 4 nederlagen. De ploeg scoorde 34 doelpunten (2.4 per wedstrijd), kreeg er 23 tegen en hield 3 keer de nul.

Debrecen II heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €250.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Debrecen II blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Debrecen II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.