Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Cigand SE

Cigand SE Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€25.00Th. Ø 23.0 NB III - Northeast
7
Voorspelde wedstrijden
57.1%
Voorspelbaarheid
DWWWWL
Recente Vorm
2.20
Goals / Wedstrijd
Cigand SE won alle laatste 8 wedstrijden
Cigand SE scoorde in de laatste 9 wedstrijden
Cigand SE had meer dan 1.5 doelpunten in de laatste 9 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Cigand SE heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Kisvarda II vs Cigand SE, NB III - Northeast, aftrap 10:00. Quoteringen: 4.00 thuis, 3.80 gelijkspel, 1.78 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.22, vertrouwen 2.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Kisvarda II1
Cigand SE1
▴4.00
3.80
▾1.78
X2
1.22
O2.5
▾1.64
Ja
1.63
X2
▾1.22
2.0
✓ X2
▾1.222.0
Nyiregyhaza II vs Cigand SE, NB III - Northeast, aftrap 10:00. Quoteringen: 7.00 thuis, 4.60 gelijkspel, 1.47 uit. Beste tip: uitploeg wint, quotering 1.47, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–5, tip uitgekomen.
Eind
Nyiregyhaza II1
Cigand SE5
▾7.00
▾4.60
▴1.47
2
▴1.47
O2.5
▾1.45
Ja
▾1.59
2
▴1.47
5.0
✓ 2
▴1.475.0
Cigand SE vs Tarpa, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 1.26 thuis, 5.40 gelijkspel, 8.75 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.26, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Cigand SE3
Tarpa1
1.26
5.40
8.75
1
1.26
U3.5
▴1.65
Nee
1.85
1
1.26
5.0
✓ 1
1.265.0
Tiszafuredi VSE vs Cigand SE, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 4.10 thuis, 3.80 gelijkspel, 1.93 uit. Beste tip: uitploeg wint, quotering 1.93, vertrouwen 4.8/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Tiszafuredi VSETiszafuredi0
Cigand SE2
▾4.10
▾3.80
▴1.93
2
▴1.93
U3.5
▴1.42
Nee
▴2.22
2
▴1.93
4.8
✓ 2
▴1.934.8
Cigand SE vs Tiszaujvaros, NB III - Northeast, aftrap 16:30. Quoteringen: 1.47 thuis, 4.15 gelijkspel, 5.45 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 2.37, vertrouwen 2.4/10. Eindstand 3–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Cigand SE3
Tiszaujvaros1
▴1.47
▾4.15
▾5.45
X2
▾2.37
O2.5
1.49
Ja
1.63
X2
▾2.37
2.4
X2
▾2.372.4

Seizoensstatistieken

NB III - Northeast Hongarije · Seizoen 2026
11Wedstrijden Winstpercentage 73%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden6511
Overwinningen448
Gelijkspelen112
Nederlagen101
Doelpunten voor141125
Doelpunten tegen729
Gem. doelpunten voor2.32.22.3
Gem. doelpunten tegen1.20.40.8
Clean sheets134
Wedstrijden zonder doelpunt101
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-2
Uit1-5
Zwaarste nederlaag
Thuis0-1
Uit-
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit5
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit1
Reeksen
Winst7
Verlies1
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
3–3
0-15
4–2
16-30
5–1
31-45
5–1
46-60
4–1
61-75
3–0
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.591%
10 Wedstrijden
Boven 1.573%
8 Wedstrijden
Boven 2.536%
4 Wedstrijden
Boven 3.518%
2 Wedstrijden
Boven 4.59%
1 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Hongarije - NB III - Northeast
# Team G D P
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Cigand SE voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Cigand SE voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Cigand SE op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 7 wedstrijden met Cigand SE geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 57.1%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige NB III - Northeast-seizoen heeft Cigand SE 8 overwinningen, 2 gelijkspelen en 1 nederlagen behaald in 11 wedstrijden, met 25 doelpunten gescoord (2.3 per wedstrijd) en 9 tegendoelpunten, met 4 clean sheets.

Cigand SE heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €25.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Cigand SE voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Cigand SE is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.