Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Asan Mugunghwa

Asan Mugunghwa Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.

103
Predikerte kamper
71.8%
Forutsigbarhetsgrad
DWLLWL
Nylig form
1.47
Mål / Kamp
Asan Mugunghwa slapp inn minst ett mål i de siste 8 kampene
Neste kamp K League 2 · lør. 17. okt. · 08:30
Gyeongnam
VS08:30
Asan
Lås opp tipset
Abonner for å se

Siste kamper

Gimhae City vs Asan Mugunghwa, K League 2, kampstart 08:30. Odds: 3.40 hjemme, 3.35 uavgjort, 2.10 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.33, tillit 6.4/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Gimhae CityGimhae1
Asan MugunghwaAsan1
3.40
▾3.35
▴2.10
2
▴2.10
O1.5
▴1.31
Ja
▾1.76
X2
1.33
6.4
✓ X2
1.336.4
Asan Mugunghwa vs Cheonan City, K League 2, kampstart 08:30. Odds: 2.20 hjemme, 3.40 uavgjort, 3.15 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.38, tillit 5.7/10. Sluttresultat 3–1, tipset gikk inn.
Slutt
Asan MugunghwaAsan3
Cheonan City1
▴2.20
▾3.40
▾3.15
1
▴2.20
O1.5
▾1.26
Ja
▾1.63
1X
▴1.38
5.7
✓ 1X
▴1.385.7
Asan Mugunghwa vs Cheongju, K League 2, kampstart 11:00. Odds: 2.27 hjemme, 3.35 uavgjort, 3.30 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.29, tillit 5.6/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Asan MugunghwaAsan0
Cheongju1
▴2.27
▾3.35
▾3.30
1X
▴1.39
O1.5
▴1.29
Ja
1.71
O1.5
▴1.29
5.6
O1.5
▴1.295.6
Suwon Bluewings vs Asan Mugunghwa, K League 2, kampstart 11:00. Odds: 1.58 hjemme, 4.20 uavgjort, 5.20 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.58, tillit 8.7/10. Sluttresultat 2–0, tipset gikk inn.
Slutt
Suwon Bluewings2
Asan MugunghwaAsan0
▾1.58
▴4.20
▴5.20
1
▾1.58
O2.5
1.72
Ja
▴1.80
1
▾1.58
8.7
✓ 1
▾1.588.7
Asan Mugunghwa vs Yongin City, K League 2, kampstart 11:30. Odds: 2.05 hjemme, 3.40 uavgjort, 3.55 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.31, tillit 5.5/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
Asan MugunghwaAsan2
Yongin CityYongin1
▴2.05
▾3.40
▾3.55
1
▴2.05
O1.5
▴1.31
Ja
1.76
O1.5
▴1.31
5.5
✓ O1.5
▴1.315.5

Asan Gjennomsnittlig statistikk

Siste 10 kamper
AvslutningerPå mål / kamp
3.8
Ballbesittelse
45%
HjørnesparkSnitt per kamp
3.6
DisiplinKort per kamp
1.1
Seiersprosent
40%

Sesongstatistikk

K League 2 Sør-Korea · Sesong 2026
25Kamper Seiersprosent 36%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper141125
Seire729
Uavgjorte437
Tap369
Scorede mål241034
Innslupne mål171431
Snitt scorede mål1.70.91.4
Snitt innslupne mål1.21.31.2
Kamper uten baklengsmål336
Kamper uten scoring167
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme3-0
Borte1-3
Største tap
Hjemme1-3
Borte2-0
Flest scorede mål
Hjemme3
Borte3
Flest innslupne mål
Hjemme3
Borte3
Rekker
Seire2
Tap2
Straffespark
3/ 4
75.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
1–5
0-15
5–4
16-30
6–7
31-45
7–2
46-60
3–6
61-75
11–8
76-90
Scoret Innsluppet
Taktikk og disiplin
3-4-31 G
45Gule
2Røde
Scorede mål
Over 0.572%
18 Kamper
Over 1.548%
12 Kamper
Over 2.516%
4 Kamper
Over 3.50%
0 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper

Spillere

Spiller Alder Pos Vurd
Kang Min-Geu Kang Min-Geu 27 FWD -
M. Sato M. Sato 27 FWD -
Ju-Young Jo Ju-Young Jo 31 FWD -
Kim Taek-Geun Kim Taek-Geun 21 FWD -
A. Wiberg A. Wiberg 28 FWD -
Kim Jong-Min Kim Jong-Min 33 FWD -
Denisson Denisson 28 FWD -
Chung Ma-Ho Chung Ma-Ho 20 MID -
Kim Jung-Hyun Kim Jung-Hyun 21 MID -
Lee Min-hyuk Lee Min-hyuk 19 MID -
Son Jun-Ho Son Jun-Ho 33 MID -
Park Se-Jik Park Se-Jik 36 MID -
Kim Jong-Suk Kim Jong-Suk 31 MID -
Kim Seung-Ho Kim Seung-Ho 27 MID -
Choi Chi-Won Choi Chi-Won 32 MID -
Park Byung-Hyun Park Byung-Hyun 32 DEF -
Lee Eun-Bum Lee Eun-Bum 29 DEF -
Lee Hak-Min Lee Hak-Min 34 DEF -
Jong-Min Park Jong-Min Park 30 DEF -
Kim Ju-Sung Kim Ju-Sung 23 DEF -
Kim Young-Nam Kim Young-Nam 34 DEF -
Jang Jun-Young Jang Jun-Young 32 DEF -
Choi Hee-Won Choi Hee-Won 26 DEF -
Byun Jun-Young Byun Jun-Young 24 DEF -
Shin Song-Hun Shin Song-Hun 23 GK -

Tabell

Sør-Korea - K League 2
# Lag K M P
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Tips og prognoser for Asan Mugunghwa

Leter du etter tips for Asan Mugunghwa? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Asan Mugunghwa, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 103 kamper med Asan Mugunghwa, med en treffsikkerhet for beste tips på 71.8%. Tipsene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Riktig resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende K League 2-sesongen har Asan Mugunghwa oppnådd 9 seire, 7 uavgjort og 9 tap i 25 kamper, scoret 34 mål (1.4 per kamp) og sluppet inn 31, med 6 kamper uten innslupne mål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Asan Mugunghwa forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

Asan Mugunghwa er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.