Fyllingsdalen Tips, statistikk og form
AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.
5
Predikerte kamper
–
Forutsigbarhetsgrad
LLLLLL
Nylig form
0.60
Mål / Kamp
Fyllingsdalen tapte de siste 11 kampene
Fyllingsdalen slapp inn minst ett mål i de siste 21 kampene
Fyllingsdalen hadde over 2.5 mål i de siste 5 kampene
Ingen kommende kamper
Fyllingsdalen har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.
Siste kamper
Fyllingsdalen vs Os, 3. Division - Girone 3, kampstart 14:00. Odds: 17.50 hjemme, 10.00 uavgjort, 1.10 borte. Beste tips: bortelaget vinner med minst 2 mål, odds 1.60, tillit 5.7/10. Sluttresultat 0–2, tipset gikk inn.
Fyllingsdalen0
Os2Forde vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, kampstart 14:00. Odds: 1.15 hjemme, 7.50 uavgjort, 13.00 borte. Beste tips: hjemmelaget vinner med minst 2 mål, odds 1.65, tillit 5.0/10. Sluttresultat 6–2, tipset gikk inn.
Forde6
Fyllingsdalen2Fyllingsdalen vs Stord, 3. Division - Girone 3, kampstart 13:00. Odds: 6.90 hjemme, 5.90 uavgjort, 1.28 borte. Beste tips: borteseier, odds 1.28, tillit 5.0/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Fyllingsdalen1
Stord2Brann II vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, kampstart 17:30. Odds: 1.16 hjemme, 8.50 uavgjort, 12.00 borte. Beste tips: hjemmelaget vinner med minst 2 mål, odds 1.66, tillit 5.0/10. Sluttresultat 7–0, tipset gikk inn.
Brann IIBrann 27
Fyllingsdalen0Fyllingsdalen vs Gneist, 3. Division - Girone 3, kampstart 14:00. Odds: 3.25 hjemme, 4.05 uavgjort, 1.82 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.28, tillit 5.0/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Fyllingsdalen1
Gneist2Djerv vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, kampstart 13:00. Odds: 1.13 hjemme, 8.60 uavgjort, 16.00 borte. Beste tips: minst 3 mål i kampen, odds 1.11, tillit 4.9/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
DjervDjerv 19193
Fyllingsdalen0
Slutt
17.50
10.00
1.10
2
O3.5
Ja
H2
5.7
✓ H2
Slutt
▾1.15
▴7.50
▴13.00
1
O2.5
Ja
H1
5.0
✓ H1
Slutt
▴6.90
▴5.90
▾1.28
2
O2.5
Nei
2
5.0
✓ 2
Slutt
▴1.16
▴8.50
▾12.00
1
O2.5
Nei
H1
5.0
✓ H1
Slutt
▴3.25
4.05
▾1.82
2
O2.5
Nei
X2
5.0
✓ X2
Slutt
▾1.13
▾8.60
▴16.00
1
O2.5
Ja
O2.5
4.9
✓ O2.5
Sesongstatistikk
3. Division - Girone 3
22Kamper
Seiersprosent 5%
Ytelsesoversikt
| Statistikk | Hjemme | Borte | Totalt |
|---|---|---|---|
| Kamper | 11 | 11 | 22 |
| Seire | 1 | 0 | 1 |
| Uavgjorte | 2 | 1 | 3 |
| Tap | 8 | 10 | 18 |
| Scorede mål | 12 | 7 | 19 |
| Innslupne mål | 26 | 44 | 70 |
| Snitt scorede mål | 1.1 | 0.6 | 0.9 |
| Snitt innslupne mål | 2.4 | 4.0 | 3.2 |
| Kamper uten baklengsmål | 1 | 0 | 1 |
| Kamper uten scoring | 4 | 7 | 11 |
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme4-0
Borte-
Største tap
Hjemme0-6
Borte7-0
Flest scorede mål
Hjemme4
Borte2
Flest innslupne mål
Hjemme6
Borte7
Rekker
Seire1
Tap6
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Innsluppet
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
76-901
1Gule
3Røde
Scorede mål
Over 0.550%
11 Kamper
Over 1.527%
6 Kamper
Over 2.55%
1 Kamper
Over 3.55%
1 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper
Spillere
Ingen tilgjengelige spillerdata
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 76-39 | 52 |
| 2 |
|
23 | 59-30 | 50 |
| 3 |
|
23 | 40-29 | 43 |
| 4 |
|
23 | 62-42 | 41 |
| 5 |
|
23 | 64-45 | 41 |
| 6 |
|
23 | 54-43 | 36 |
| 7 |
|
23 | 45-51 | 36 |
| 8 |
|
23 | 43-51 | 31 |
| 9 |
|
23 | 61-49 | 30 |
| 10 |
|
23 | 44-61 | 24 |
| 11 |
|
23 | 37-46 | 23 |
| 12 |
|
23 | 39-57 | 19 |
| 13 |
|
23 | 39-67 | 18 |
| 14 |
|
23 | 19-72 | 6 |
I den nåværende 3. Division - Girone 3-sesongen har Fyllingsdalen oppnådd 1 seire, 3 uavgjort og 18 tap i 22 kamper, scoret 19 mål (0.9 per kamp) og sluppet inn 70, med 1 kamper uten innslupne mål.
NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Fyllingsdalen forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.
Fyllingsdalen er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.