Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Bulleen Lions

Bulleen Lions Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€50.00Th. Ø 32.0 Victoria NPL 2
30
Przewidziane mecze
66.7%
Skuteczność prognoz
LWWWWW
Ostatnia forma
2.20
Gole / Mecz
Bulleen Lions zdobył bramkę we wszystkich ostatnich 10 meczach
Bulleen Lions wygrał ostatnie 6 meczów
Bulleen Lions bez porażki w ostatnich 7 meczach
Brak nadchodzących meczów

Bulleen Lions nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Northcote City vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, początek o 10:30. Kursy: 2.35 gospodarze, 3.55 remis, 3.15 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.67, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 3–2, typ nie wszedł.
Koniec
Northcote City3
Bulleen LionsBulleen2
▴2.35
▾3.55
▾3.15
2
▾3.15
O2.5
▾1.52
Tak
▾1.46
X2
▾1.67
8.0
X2
▾1.678.0
Bulleen Lions vs Northcote City, Victoria NPL 2, początek o 06:00. Kursy: 2.42 gospodarze, 3.70 remis, 2.47 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.52, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Bulleen LionsBulleen3
Northcote City1
▾2.42
▾3.70
▴2.47
1
▾2.42
O2.5
▴1.56
Tak
▾1.50
1X
▾1.52
8.0
✓ 1X
▾1.528.0
Melbourne Srbija vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, początek o 09:15. Kursy: 2.50 gospodarze, 3.65 remis, 2.50 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.53, zaufanie 6.6/10. Wynik końcowy 0–1, typ wszedł.
Koniec
Melbourne SrbijaMelbourne S0
Bulleen LionsBulleen1
▾2.50
▾3.65
▴2.50
2
▴2.50
O2.5
▴1.62
Tak
▴1.57
X2
▴1.53
6.6
✓ X2
▴1.536.6
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, początek o 08:00. Kursy: 3.35 gospodarze, 4.25 remis, 1.80 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.28, zaufanie 6.5/10. Wynik końcowy 0–4, typ wszedł.
Koniec
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
Tak
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Bulleen Lions vs Langwarrin, Victoria NPL 2, początek o 11:30. Kursy: 1.56 gospodarze, 4.65 remis, 4.35 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.32, zaufanie 5.3/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Bulleen LionsBulleen3
Langwarrin1
1.56
▾4.65
▾4.35
1X
▴1.18
O2.5
▴1.32
Tak
▴1.42
O2.5
▴1.32
5.3
✓ O2.5
▴1.325.3
Western United II vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, początek o 05:00. Kursy: 4.10 gospodarze, 4.60 remis, 1.62 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.26, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 2–4, typ wszedł.
Koniec
Western United IIWestern II2
Bulleen LionsBulleen4
▴4.10
▴4.60
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.26
Tak
1.33
O2.5
▾1.26
8.0
✓ O2.5
▾1.268.0
Bulleen Lions vs Brunswick City, Victoria NPL 2, początek o 11:30. Kursy: 1.55 gospodarze, 4.85 remis, 5.00 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.38, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ nie wszedł.
Koniec
Bulleen LionsBulleen1
Brunswick City1
▾1.55
▴4.85
▴5.00
1
▾1.55
O2.5
▾1.38
Tak
▾1.42
O2.5
▾1.38
8.0
O2.5
▾1.388.0
Melbourne Knights vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, początek o 11:30. Kursy: 1.88 gospodarze, 3.75 remis, 3.85 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.67, zaufanie 4.8/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Melbourne KnightsMelbourne3
Bulleen LionsBulleen1
▴1.88
▾3.75
3.85
1
▴1.88
O2.5
▴1.67
Tak
▴1.62
O2.5
▴1.67
4.8
✓ O2.5
▴1.674.8

Statystyki sezonu

Victoria NPL 2 Australia · Sezon 2026
26Mecze Procent zwycięstw 54%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze131326
Zwycięstwa7714
Remisy246
Porażki426
Gole strzelone222850
Gole stracone151732
Średnia goli strzelonych1.72.21.9
Średnia goli straconych1.21.31.2
Mecze bez straty gola549
Mecze bez strzelonego gola101
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-0
Na wyjeździe1-5
Najwyższa porażka
U siebie2-4
Na wyjeździe3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe5
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa3
Porażki1
Rzuty karne
2/ 2
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
3–4
0-15
3–4
16-30
9–6
31-45
10–8
46-60
9–4
61-75
16–6
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
2Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.596%
25 meczów
Powyżej 1.558%
15 meczów
Powyżej 2.523%
6 meczów
Powyżej 3.512%
3 meczów
Powyżej 4.54%
1 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc

Tabela

Australia - Victoria NPL 2
# Drużyna M G P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Typy bukmacherskie i prognozy na Bulleen Lions

Szukasz typów na Bulleen Lions? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Bulleen Lions generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 30 meczów z udziałem Bulleen Lions, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 66.7%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Victoria NPL 2 Bulleen Lions ma bilans 14-6-6 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 26 meczach, przy 50 golach strzelonych (1.9 na mecz) i 32 straconych oraz 9 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Bulleen Lions wynosi €50.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Bulleen Lions pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Bulleen Lions to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.