Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Bulleen Lions

Bulleen Lions Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€50.00Th. Ø 32.0 Victoria NPL 2
30
Perlawanan Diramal
66.7%
Kadar Kebolehramalan
LWWWWW
Prestasi Terkini
2.20
Gol / Perlawanan
Bulleen Lions menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
Bulleen Lions menang dalam 6 perlawanan terakhir
Bulleen Lions tidak tewas dalam 7 perlawanan terakhir
Tiada perlawanan akan datang

Bulleen Lions tidak mempunyai perlawanan yang dijadualkan buat masa ini. Terokai keputusan terkini dan statistik musim mereka di bawah.

Perlawanan Terkini

Northcote City vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, sepak mula 10:30. Odds: 2.35 tuan rumah, 3.55 seri, 3.15 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.67, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–2, ramalan meleset.
Tamat
Northcote City3
Bulleen LionsBulleen2
▴2.35
▾3.55
▾3.15
2
▾3.15
O2.5
▾1.52
Ya
▾1.46
X2
▾1.67
8.0
X2
▾1.678.0
Bulleen Lions vs Northcote City, Victoria NPL 2, sepak mula 06:00. Odds: 2.42 tuan rumah, 3.70 seri, 2.47 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.52, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Bulleen LionsBulleen3
Northcote City1
▾2.42
▾3.70
▴2.47
1
▾2.42
O2.5
▴1.56
Ya
▾1.50
1X
▾1.52
8.0
✓ 1X
▾1.528.0
Melbourne Srbija vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, sepak mula 09:15. Odds: 2.50 tuan rumah, 3.65 seri, 2.50 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.53, keyakinan 6.6/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
Melbourne SrbijaMelbourne S0
Bulleen LionsBulleen1
▾2.50
▾3.65
▴2.50
2
▴2.50
O2.5
▴1.62
Ya
▴1.57
X2
▴1.53
6.6
✓ X2
▴1.536.6
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, sepak mula 08:00. Odds: 3.35 tuan rumah, 4.25 seri, 1.80 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.28, keyakinan 6.5/10. Keputusan akhir 0–4, ramalan tepat.
Tamat
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
Ya
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Bulleen Lions vs Langwarrin, Victoria NPL 2, sepak mula 11:30. Odds: 1.56 tuan rumah, 4.65 seri, 4.35 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.32, keyakinan 5.3/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Bulleen LionsBulleen3
Langwarrin1
1.56
▾4.65
▾4.35
1X
▴1.18
O2.5
▴1.32
Ya
▴1.42
O2.5
▴1.32
5.3
✓ O2.5
▴1.325.3
Western United II vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, sepak mula 05:00. Odds: 4.10 tuan rumah, 4.60 seri, 1.62 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.26, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 2–4, ramalan tepat.
Tamat
Western United IIWestern II2
Bulleen LionsBulleen4
▴4.10
▴4.60
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.26
Ya
1.33
O2.5
▾1.26
8.0
✓ O2.5
▾1.268.0
Bulleen Lions vs Brunswick City, Victoria NPL 2, sepak mula 11:30. Odds: 1.55 tuan rumah, 4.85 seri, 5.00 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.38, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Bulleen LionsBulleen1
Brunswick City1
▾1.55
▴4.85
▴5.00
1
▾1.55
O2.5
▾1.38
Ya
▾1.42
O2.5
▾1.38
8.0
O2.5
▾1.388.0
Melbourne Knights vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, sepak mula 11:30. Odds: 1.88 tuan rumah, 3.75 seri, 3.85 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.67, keyakinan 4.8/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Melbourne KnightsMelbourne3
Bulleen LionsBulleen1
▴1.88
▾3.75
3.85
1
▴1.88
O2.5
▴1.67
Ya
▴1.62
O2.5
▴1.67
4.8
✓ O2.5
▴1.674.8

Statistik Musim

Victoria NPL 2 Australia · Musim 2026
26Perlawanan Kadar Kemenangan 54%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan131326
Menang7714
Seri246
Kalah426
Gol Dijaringkan222850
Gol Dibolosi151732
Purata Gol Dijaringkan1.72.21.9
Purata Gol Dibolosi1.21.31.2
Tanpa Bolos549
Tidak Menjaringkan Gol101
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah3-0
Pelawat1-5
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah2-4
Pelawat3-1
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah3
Pelawat5
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah4
Pelawat3
Rentetan
Menang3
Kalah1
Sepakan Penalti
2/ 2
100.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
3–4
0-15
3–4
16-30
9–6
31-45
10–8
46-60
9–4
61-75
16–6
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0Kuning
2Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.596%
25 Perlawanan
Lebih 1.558%
15 Perlawanan
Lebih 2.523%
6 Perlawanan
Lebih 3.512%
3 Perlawanan
Lebih 4.54%
1 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil

Kedudukan

Australia - Victoria NPL 2
# Pasukan P G M
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Ramalan & Tips Pertaruhan Bulleen Lions

Mencari ramalan Bulleen Lions? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Bulleen Lions dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 30 perlawanan melibatkan Bulleen Lions dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 66.7%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim Victoria NPL 2 semasa, Bulleen Lions mencatatkan 14 kemenangan, 6 seri dan 6 kekalahan dalam 26 perlawanan, menjaringkan 50 gol (1.9 setiap perlawanan) dan dibolosi 32 gol, dengan 9 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Bulleen Lions kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €50.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Bulleen Lions yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Bulleen Lions hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.