Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Bulleen Lions

Bulleen Lions Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€50.00Th. Ø 32.0 Victoria NPL 2
30
Αγώνες με προγνωστικά
66.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWWWWW
Πρόσφατη φόρμα
2.20
Γκολ / Αγώνα
Bulleen Lions σκόραρε σε όλους τους τελευταίους 10 αγώνες
Bulleen Lions κέρδισε τους τελευταίους 6 αγώνες
Bulleen Lions χωρίς ήττα στους τελευταίους 7 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Bulleen Lions δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Northcote City vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, έναρξη στις 10:30. Αποδόσεις: 2.35 γηπεδούχος, 3.55 ισοπαλία, 3.15 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.67, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Northcote City3
Bulleen LionsBulleen2
▴2.35
▾3.55
▾3.15
2
▾3.15
O2.5
▾1.52
GG
▾1.46
X2
▾1.67
8.0
X2
▾1.678.0
Bulleen Lions vs Northcote City, Victoria NPL 2, έναρξη στις 06:00. Αποδόσεις: 2.42 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 2.47 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Bulleen LionsBulleen3
Northcote City1
▾2.42
▾3.70
▴2.47
1
▾2.42
O2.5
▴1.56
GG
▾1.50
1X
▾1.52
8.0
✓ 1X
▾1.528.0
Melbourne Srbija vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, έναρξη στις 09:15. Αποδόσεις: 2.50 γηπεδούχος, 3.65 ισοπαλία, 2.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 6.6/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Melbourne SrbijaMelbourne S0
Bulleen LionsBulleen1
▾2.50
▾3.65
▴2.50
2
▴2.50
O2.5
▴1.62
GG
▴1.57
X2
▴1.53
6.6
✓ X2
▴1.536.6
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, έναρξη στις 08:00. Αποδόσεις: 3.35 γηπεδούχος, 4.25 ισοπαλία, 1.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 6.5/10. Τελικό σκορ 0–4, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
GG
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Bulleen Lions vs Langwarrin, Victoria NPL 2, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 1.56 γηπεδούχος, 4.65 ισοπαλία, 4.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 5.3/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Bulleen LionsBulleen3
Langwarrin1
1.56
▾4.65
▾4.35
1X
▴1.18
O2.5
▴1.32
GG
▴1.42
O2.5
▴1.32
5.3
✓ O2.5
▴1.325.3
Western United II vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, έναρξη στις 05:00. Αποδόσεις: 4.10 γηπεδούχος, 4.60 ισοπαλία, 1.62 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–4, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Western United IIWestern II2
Bulleen LionsBulleen4
▴4.10
▴4.60
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.26
GG
1.33
O2.5
▾1.26
8.0
✓ O2.5
▾1.268.0
Bulleen Lions vs Brunswick City, Victoria NPL 2, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 1.55 γηπεδούχος, 4.85 ισοπαλία, 5.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Bulleen LionsBulleen1
Brunswick City1
▾1.55
▴4.85
▴5.00
1
▾1.55
O2.5
▾1.38
GG
▾1.42
O2.5
▾1.38
8.0
O2.5
▾1.388.0
Melbourne Knights vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: 1.88 γηπεδούχος, 3.75 ισοπαλία, 3.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.67, εμπιστοσύνη 4.8/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Melbourne KnightsMelbourne3
Bulleen LionsBulleen1
▴1.88
▾3.75
3.85
1
▴1.88
O2.5
▴1.67
GG
▴1.62
O2.5
▴1.67
4.8
✓ O2.5
▴1.674.8

Στατιστικά σεζόν

Victoria NPL 2 Αυστραλία · Σεζόν 2026
26Αγώνες Ποσοστό νικών 54%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες131326
Νίκες7714
Ισοπαλίες246
Ήττες426
Γκολ υπέρ222850
Γκολ κατά151732
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.72.21.9
Μ.Ο. γκολ κατά1.21.31.2
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ549
Αγώνες χωρίς γκολ101
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας1-5
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας2-4
Εκτός έδρας3-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας5
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες3
Ήττες1
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–4
0-15
3–4
16-30
9–6
31-45
10–8
46-60
9–4
61-75
16–6
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
2Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.596%
25 Αγώνες
Over 1.558%
15 Αγώνες
Over 2.523%
6 Αγώνες
Over 3.512%
3 Αγώνες
Over 4.54%
1 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ

Βαθμολογία

Αυστραλία - Victoria NPL 2
# Ομάδα Α Γ Β
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Bulleen Lions

Ψάχνετε προγνωστικά για Bulleen Lions; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Bulleen Lions, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 30 αγώνες της ομάδας Bulleen Lions, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 66.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Victoria NPL 2, η Bulleen Lions κατέγραψε 14 νίκες, 6 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 26 αγώνες, σκοράροντας 50 γκολ (1.9 ανά αγώνα) και δεχόμενη 32, με 9 κλειστά τέρματα.

Η Bulleen Lions έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €50.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Bulleen Lions παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Bulleen Lions είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.