Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Bulleen Lions

Bulleen Lions Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€50.00Th. Ø 32.0 Victoria NPL 2
30
Voorspelde wedstrijden
66.7%
Voorspelbaarheid
LWWWWW
Recente Vorm
2.20
Goals / Wedstrijd
Bulleen Lions scoorde in alle laatste 10 wedstrijden
Bulleen Lions won de laatste 6 wedstrijden
Bulleen Lions is ongeslagen in de laatste 7 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Bulleen Lions heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Northcote City vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, aftrap 10:30. Quoteringen: 2.35 thuis, 3.55 gelijkspel, 3.15 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.67, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 3–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Northcote City3
Bulleen LionsBulleen2
▴2.35
▾3.55
▾3.15
2
▾3.15
O2.5
▾1.52
Ja
▾1.46
X2
▾1.67
8.0
X2
▾1.678.0
Bulleen Lions vs Northcote City, Victoria NPL 2, aftrap 06:00. Quoteringen: 2.42 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.47 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.52, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Bulleen LionsBulleen3
Northcote City1
▾2.42
▾3.70
▴2.47
1
▾2.42
O2.5
▴1.56
Ja
▾1.50
1X
▾1.52
8.0
✓ 1X
▾1.528.0
Melbourne Srbija vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, aftrap 09:15. Quoteringen: 2.50 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.50 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.53, vertrouwen 6.6/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Eind
Melbourne SrbijaMelbourne S0
Bulleen LionsBulleen1
▾2.50
▾3.65
▴2.50
2
▴2.50
O2.5
▴1.62
Ja
▴1.57
X2
▴1.53
6.6
✓ X2
▴1.536.6
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, aftrap 08:00. Quoteringen: 3.35 thuis, 4.25 gelijkspel, 1.80 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.28, vertrouwen 6.5/10. Eindstand 0–4, tip uitgekomen.
Eind
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
Ja
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Bulleen Lions vs Langwarrin, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.56 thuis, 4.65 gelijkspel, 4.35 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.32, vertrouwen 5.3/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Bulleen LionsBulleen3
Langwarrin1
1.56
▾4.65
▾4.35
1X
▴1.18
O2.5
▴1.32
Ja
▴1.42
O2.5
▴1.32
5.3
✓ O2.5
▴1.325.3
Western United II vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, aftrap 05:00. Quoteringen: 4.10 thuis, 4.60 gelijkspel, 1.62 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.26, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Western United IIWestern II2
Bulleen LionsBulleen4
▴4.10
▴4.60
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.26
Ja
1.33
O2.5
▾1.26
8.0
✓ O2.5
▾1.268.0
Bulleen Lions vs Brunswick City, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.55 thuis, 4.85 gelijkspel, 5.00 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.38, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Bulleen LionsBulleen1
Brunswick City1
▾1.55
▴4.85
▴5.00
1
▾1.55
O2.5
▾1.38
Ja
▾1.42
O2.5
▾1.38
8.0
O2.5
▾1.388.0
Melbourne Knights vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.88 thuis, 3.75 gelijkspel, 3.85 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.67, vertrouwen 4.8/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Melbourne KnightsMelbourne3
Bulleen LionsBulleen1
▴1.88
▾3.75
3.85
1
▴1.88
O2.5
▴1.67
Ja
▴1.62
O2.5
▴1.67
4.8
✓ O2.5
▴1.674.8

Seizoensstatistieken

Victoria NPL 2 Australië · Seizoen 2026
26Wedstrijden Winstpercentage 54%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden131326
Overwinningen7714
Gelijkspelen246
Nederlagen426
Doelpunten voor222850
Doelpunten tegen151732
Gem. doelpunten voor1.72.21.9
Gem. doelpunten tegen1.21.31.2
Clean sheets549
Wedstrijden zonder doelpunt101
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-0
Uit1-5
Zwaarste nederlaag
Thuis2-4
Uit3-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit5
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit3
Reeksen
Winst3
Verlies1
Strafschoppen
2/ 2
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
3–4
0-15
3–4
16-30
9–6
31-45
10–8
46-60
9–4
61-75
16–6
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
2Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.596%
25 Wedstrijden
Boven 1.558%
15 Wedstrijden
Boven 2.523%
6 Wedstrijden
Boven 3.512%
3 Wedstrijden
Boven 4.54%
1 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo

Stand

Australië - Victoria NPL 2
# Team G D P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Bulleen Lions voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Bulleen Lions voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Bulleen Lions op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 30 wedstrijden met Bulleen Lions geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 66.7%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Victoria NPL 2-seizoen heeft Bulleen Lions 14 overwinningen, 6 gelijkspelen en 6 nederlagen behaald in 26 wedstrijden, met 50 doelpunten gescoord (1.9 per wedstrijd) en 32 tegendoelpunten, met 9 clean sheets.

Bulleen Lions heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €50.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Bulleen Lions voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Bulleen Lions is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.