Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
HFX Wanderers FC

HFX Wanderers Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€2.70m Ø 24.8 Canadian Premier League
83
Mecze z typem
71.1%
Skuteczność typów
LLDDLW
Ostatnia forma
1.73
Gole / mecz
HFX Wanderers FC bez czerwonej kartki w ostatnich 19 meczach
HFX Wanderers FC notuje 85%+ celności podań w ostatnich 4 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

HFX Wanderers FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, początek o 20:00. Kursy: 4.50 gospodarze, 4.00 remis, 1.72 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.50, pewność 5.1/10. Wynik końcowy 3–4, typ trafiony.
Koniec
HFX Wanderers3
Supra du Quebec4
▴4.50
▴4.00
▾1.72
X
▴4.00
O2.5
▾1.50
Tak
▴1.50
O2.5
▾1.50
5.1
✓ O2.5
▾1.505.1
Vancouver FC vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, początek o 03:00. Kursy: 1.98 gospodarze, 3.65 remis, 3.70 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.57, pewność 10/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Vancouver FC2
HFX Wanderers1
▾1.98
▴3.65
▴3.70
X2
▴1.91
O2.5
▾1.65
Tak
▴1.57
BTTS
▴1.57
10
✓ BTTS
▴1.5710
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, początek o 21:00. Kursy: 4.00 gospodarze, 3.80 remis, 1.95 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.63, pewność 6.5/10. Wynik końcowy 2–2, typ trafiony.
Koniec
HFX Wanderers2
Cavalry 2
▾4.00
▾3.80
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
1.63
Tak
▾1.56
O2.5
1.63
6.5
✓ O2.5
1.636.5
Forge vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, początek o 21:00. Kursy: 1.52 gospodarze, 4.30 remis, 6.00 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.52, pewność 7.2/10. Wynik końcowy 3–3, typ chybiony.
Koniec
Forge3
HFX Wanderers3
▴1.52
4.30
6.00
1
▴1.52
U3.5
▾1.50
Tak
▴1.80
1
▴1.52
7.2
1
▴1.527.2
HFX Wanderers FC vs Atletico O, Canadian Premier League, początek o 21:00. Kursy: 2.05 gospodarze, 3.75 remis, 3.30 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.48, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 0–1, typ chybiony.
Koniec
HFX Wanderers0
Atl. Ottawa1
▾2.05
▴3.75
▴3.30
1
▾2.05
O2.5
▾1.48
Tak
▾1.43
O2.5
▾1.48
8.0
O2.5
▾1.488.0
HFX Wanderers FC vs York United, Canadian Premier League, początek o 20:10. Kursy: 1.91 gospodarze, 3.75 remis, 3.85 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.57, pewność 7.0/10. Wynik końcowy 4–1, typ trafiony.
Koniec
HFX Wanderers4
Inter Toronto1
▴1.91
▴3.75
3.85
1X
▴1.31
O2.5
▴1.57
Tak
1.50
O2.5
▴1.57
7.0
✓ O2.5
▴1.577.0
Supra du Quebec vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, początek o 21:00. Kursy: 1.86 gospodarze, 3.80 remis, 3.80 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.28, pewność 8.5/10. Wynik końcowy 0–2, typ chybiony.
Koniec
Supra du Quebec0
HFX Wanderers2
▾1.86
▴3.80
▴3.80
1
▾1.86
O2.5
▴1.60
Tak
▴1.57
1X
▾1.28
8.5
1X
▾1.288.5
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, początek o 20:00. Kursy: 4.30 gospodarze, 3.80 remis, 1.78 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.78, pewność 4.9/10. Wynik końcowy 1–3, typ trafiony.
Koniec
HFX Wanderers1
Cavalry3
▴4.30
3.80
▴1.78
2
▴1.78
O2.5
▴1.76
Tak
1.70
2
▴1.78
4.9
✓ 2
▴1.784.9
Valour vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, początek o 20:00. Kursy: 3.35 gospodarze, 3.35 remis, 2.02 goście. Best Tip: co najmniej 2 gole w meczu, kurs 1.26, pewność 6.7/10. Wynik końcowy 0–3, typ trafiony.
Koniec
Valour0
HFX Wanderers3
3.35
3.35
2.02
X2
1.30
O1.5
1.26
Tak
1.72
O1.5
1.26
6.7
✓ O1.5
1.266.7
Kursy: 2.18 gospodarze, 3.15 remis, 2.90 goście. Best Tip: co najmniej 2 gole w meczu, kurs 1.28, pewność 2.4/10. Wynik końcowy 3–2.
Koniec
FC Edmonton3
HFX Wanderers2
2.18
3.15
2.90
X2
1.60
O1.5
1.28
Tak
1.77
O1.5
1.28
2.4
O1.5
1.282.4

Statystyki sezonu

Canadian Premier League Kanada · Sezon 2026
27Mecze Procent zwycięstw 26%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze131427
Zwycięstwa437
Remisy437
Porażki5813
Gole strzelone212041
Gole stracone212546
Średnia goli strzelonych1.61.41.5
Średnia goli straconych1.61.81.7
Mecze bez straty gola325
Mecze bez strzelonego gola235
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie5-2
Na wyjeździe0-2
Najwyższa porażka
U siebie1-3
Na wyjeździe2-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie5
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa2
Porażki3
Rzuty karne
7/ 7
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
4–6
0-15
4–8
16-30
9–6
31-45
6–9
46-60
5–9
61-75
11–10
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
4-3-310 G
4-2-3-14 G
3-5-23 G
4-1-4-11 G
49Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.581%
22 meczów
Powyżej 1.541%
11 meczów
Powyżej 2.519%
5 meczów
Powyżej 3.57%
2 meczów
Powyżej 4.54%
1 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
L. Callegari L. Callegari 27 MID 7.43
I. Johnston I. Johnston 24 MID 6.90
N. Pierre N. Pierre 20 FWD 6.85
T. Meilleur-Giguère T. Meilleur-Giguère 28 DEF 6.84
Miguel Arilla Miguel Arilla 23 MID 6.80
R. Telfer R. Telfer 31 FWD 6.80
F. Linder F. Linder 21 DEF 6.76
Kareem Sow Kareem Sow 25 DEF 6.72
Cyprian Kachwele Cyprian Kachwele 20 FWD 6.68
M. Carducci M. Carducci 29 GK 6.67
J. Bahamboula J. Bahamboula 24 FWD 6.67
A. Reid A. Reid 26 FWD 6.56
Liam Mackenzie Liam Mackenzie 18 MID 6.56
M. Godinho M. Godinho 28 MID 6.55
S. Zitman S. Zitman 23 MID 6.55
Y. Baï Y. Baï 29 FWD 6.54
L. Olguin L. Olguin 20 MID 6.52
Harvey Hughes Harvey Hughes 19 DEF 6.46
F. Troisi F. Troisi 18 MID 6.40
Tavio Ciccarelli Tavio Ciccarelli 19 FWD 6.25
Jefferson Alphonse J. Alphonse 22 DEF 6.21
Victor Tolulope Oluwatosin Akinwale V. Tolulope Oluwatosin Akinwale 21 FWD 6.18
A. Rampersad A. Rampersad 30 MID 6.13
I. A. Hassan I. A. Hassan 17 DEF 3.28
S. Astridge S. Astridge 20 GK 0.77

Tabela

Kanada - Canadian Premier League
# Drużyna M G P
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Typy bukmacherskie i prognozy na HFX Wanderers FC

Szukasz typów na HFX Wanderers FC? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na HFX Wanderers FC – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 83 meczów z udziałem HFX Wanderers FC, a skuteczność Best Tip wynosi 71.1%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Canadian Premier League HFX Wanderers FC ma bilans 7-7-13 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 27 meczach, przy 41 golach strzelonych (1.5 na mecz) i 46 straconych oraz 5 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach HFX Wanderers FC notuje średnio 51% posiadania piłki, 1.69 xG i 4.3 rzutów rożnych na mecz, przy 30% wygranych.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa HFX Wanderers FC wynosi €2.70m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na HFX Wanderers FC pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

HFX Wanderers FC to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.