Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Cavalry FC

Cavalry Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€2.69m Ø 25.7 Canadian Premier League
92
Mecze z typem
78.3%
Skuteczność typów
LWWDLL
Ostatnia forma
2.07
Gole / mecz
Cavalry FC strzela gola w każdym z ostatnich 10 meczów
Cavalry FC bez porażki u siebie w ostatnich 18 meczach
Cavalry FC strzela gola od 16 meczów
Następny mecz Canadian Premier League · sob., 7 lis · 21:00
Cavalry
VS
Supra du Quebec
Best Tip
Kurs
Pewność 8.9/10
Odblokuj typ

Ostatnie mecze

Supra du Quebec vs Cavalry FC, Canadian Premier League, początek o 21:00. Kursy: 2.85 gospodarze, 3.50 remis, 2.37 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.72, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Supra du Quebec2
Cavalry1
▾2.85
▾3.50
▴2.37
X2
1.47
O2.5
▴1.72
Tak
▴1.60
O2.5
▴1.72
8.0
✓ O2.5
▴1.728.0
Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, początek o 20:00. Kursy: 1.65 gospodarze, 4.10 remis, 4.90 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.55, pewność 7.3/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
Tak
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Cavalry FC vs Pacific FC, Canadian Premier League, początek o 21:00. Kursy: 1.25 gospodarze, 6.50 remis, 11.00 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.35, pewność 7.0/10. Wynik końcowy 4–2, typ trafiony.
Koniec
Cavalry4
Pacific FC2
▴1.25
6.50
▾11.00
X2
▾4.10
O2.5
▴1.35
Tak
▾1.72
O2.5
▾1.35
7.0
✓ O2.5
▾1.357.0
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, początek o 21:00. Kursy: 4.00 gospodarze, 3.80 remis, 1.95 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.63, pewność 6.5/10. Wynik końcowy 2–2, typ trafiony.
Koniec
HFX Wanderers2
Cavalry 2
▾4.00
▾3.80
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
1.63
Tak
▾1.56
O2.5
1.63
6.5
✓ O2.5
1.636.5
York United vs Cavalry FC, Canadian Premier League, początek o 17:00. Kursy: 4.35 gospodarze, 4.20 remis, 1.67 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.47, pewność 5.8/10. Wynik końcowy 3–1, typ trafiony.
Koniec
Inter Toronto3
Cavalry1
▾4.35
4.20
▴1.67
1
▾4.35
O2.5
▾1.47
Nie
▴2.47
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
Atletico Ottawa vs Cavalry FC, Canadian Premier League, początek o 00:00. Kursy: 4.60 gospodarze, 4.30 remis, 1.68 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.68, pewność 2.6/10. Wynik końcowy 3–2, typ chybiony.
Koniec
Atl. Ottawa3
Cavalry 2
▴4.60
▴4.30
▾1.68
2
▾1.68
O2.5
▾1.50
Tak
▾1.55
2
▾1.68
2.6
2
▾1.682.6
Cavalry FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, początek o 02:00. Kursy: 1.57 gospodarze, 4.45 remis, 5.25 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.52, pewność 2.9/10. Wynik końcowy 6–0, typ trafiony.
Koniec
Cavalry6
Supra du Quebec0
▴1.57
▴4.45
▾5.25
2
▾5.25
O2.5
1.52
Tak
1.62
O2.5
1.52
2.9
✓ O2.5
1.522.9
Pacific FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, początek o 23:00. Kursy: 4.80 gospodarze, 4.20 remis, 1.62 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 2.30, pewność 2.6/10. Wynik końcowy 0–1, typ chybiony.
Koniec
Pacific FC0
Cavalry1
▾4.80
▾4.20
▴1.62
1
▾4.80
O2.5
▴1.57
Tak
▾1.64
1X
▾2.30
2.6
1X
▾2.302.6
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, początek o 20:00. Kursy: 4.30 gospodarze, 3.80 remis, 1.78 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.78, pewność 4.9/10. Wynik końcowy 1–3, typ trafiony.
Koniec
HFX Wanderers1
Cavalry3
▴4.30
3.80
▴1.78
2
▴1.78
O2.5
▴1.76
Tak
1.70
2
▴1.78
4.9
✓ 2
▴1.784.9
Cavalry vs Valour, Canadian Premier League, początek o 23:00. Kursy: 1.50 gospodarze, 3.95 remis, 5.60 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.78, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 3–0, typ trafiony.
Koniec
Cavalry3
Valour0
1.50
3.95
5.60
X2
2.30
O2.5
1.78
Tak
1.85
O2.5
1.78
8.0
✓ O2.5
1.788.0
Kursy: 3.85 gospodarze, 3.40 remis, 1.88 goście. Best Tip: co najmniej 2 gole w meczu, kurs 1.20, pewność 2.3/10. Wynik końcowy 0–1.
Koniec
FC Edmonton0
Cavalry1
3.85
3.40
1.88
X2
1.22
O1.5
1.20
Tak
1.58
O1.5
1.20
2.3
O1.5
1.202.3

Statystyki sezonu

Canadian Premier League Kanada · Sezon 2026
28Mecze Procent zwycięstw 64%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze141428
Zwycięstwa11718
Remisy336
Porażki044
Gole strzelone352358
Gole stracone91423
Średnia goli strzelonych2.51.62.1
Średnia goli straconych0.61.00.8
Mecze bez straty gola6511
Mecze bez strzelonego gola033
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie6-0
Na wyjeździe1-5
Najwyższa porażka
U siebie-
Na wyjeździe3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie6
Na wyjeździe5
Najwięcej straconych goli
U siebie2
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa5
Porażki2
Rzuty karne
6/ 6
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
7–4
0-15
8–2
16-30
5–2
31-45
11–3
46-60
12–4
61-75
16–7
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
4-2-3-114 G
4-4-24 G
65Żółte
4Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.589%
25 meczów
Powyżej 1.557%
16 meczów
Powyżej 2.532%
9 meczów
Powyżej 3.514%
4 meczów
Powyżej 4.511%
3 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
A. Didic A. Didic 31 DEF 7.29
T. Warschewski T. Warschewski 27 FWD 7.28
D. Klomp D. Klomp 27 DEF 7.14
S. Camargo S. Camargo 31 MID 7.08
A. Musse A. Musse 29 FWD 7.05
G. Ntignee G. Ntignee 23 MID 7.04
A. Pearlman A. Pearlman 20 DEF 7.02
B. Kamdem B. Kamdem 31 DEF 6.86
N. Ingham N. Ingham 32 GK 6.82
E. Kobza E. Kobza 24 MID 6.81
C. Elva C. Elva 29 FWD 6.72
H. Paton H. Paton 27 MID 6.64
Kacper Plocinski Kacper Plocinski - DEF 6.60
M. Henry M. Henry 21 MID 6.53
James McGlinchey James McGlinchey 18 MID 6.50
N. Edwards N. Edwards 23 MID 6.48
J. McGlinchey J. McGlinchey 18 - 6.44
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 6.43
M. Baldisimo M. Baldisimo 25 MID 6.12
J. Herdman J. Herdman 21 MID 5.96
Robert Owen Antoniuk R. Owen Antoniuk 23 - 5.91
L. Laing L. Laing 22 DEF 5.89
Owen Graham-Roache O. Graham-Roache 17 FWD 5.59
N. Myroniuk N. Myroniuk 20 MID 5.39
C. Ofori C. Ofori 20 DEF 4.69
M. Piepgrass M. Piepgrass 21 MID 3.19
J. Holliday J. Holliday 20 GK 0.54

Tabela

Kanada - Canadian Premier League
# Drużyna M G P
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Typy bukmacherskie i prognozy na Cavalry FC

Szukasz typów na Cavalry FC? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Cavalry FC – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 92 meczów z udziałem Cavalry FC, a skuteczność Best Tip wynosi 78.3%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Canadian Premier League Cavalry FC ma bilans 18-6-4 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 28 meczach, przy 58 golach strzelonych (2.1 na mecz) i 23 straconych oraz 11 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach Cavalry FC notuje średnio 46% posiadania piłki, 1.89 xG i 4.7 rzutów rożnych na mecz, przy 50% wygranych.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Cavalry FC wynosi €2.69m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Cavalry FC pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Cavalry FC to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.